تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۵:۰۰ ب.ظ

   195 بازدید

محمودزاده : بخاطر تحریم اقتصادی ظالمانه موجود از نظر شاخص ها ما در سطح دنیا و منطقه وضع خوبی نداریم رشد ناخالصی ما در بین 20 کشور جهان رتبه ی 18 و در رابطه با نرخ بیکاری بین 105 کشور جهان رتبه ی 90 را داریم و این خوب نیست و باید کمک کنیم تا شاخص ها تغییر گردند .

جوان پرس : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید این شهر  گفت :حضور پرشور مردم امروز در این مراسم نشان از دغدغه ایست که شهروندان برای توسعه ی شهر دارند و این می طلبد تا مسئولان بیش از پیش در امر خدمت رسانی فعال باشند .
جلال محمودزاده افزود : بحث توسعه و آبادانی در شهر مهاباد براحتی انجام نمی شود و این همت همه ی عزیزان را می طلبد و همراه شوراها و شهردار باشند و باید از وضعیت موجود کشور از لحاظ نقدینگی و درآمدهای مالی اطلاع داشته باشیم. همه مستحضرید که ما سالها درگیر مشکلاتی در منطقه و خاورمیانه بوده و تحت تحریم های اقتصادی ناجوانمردانه قرار گرفته ابم و همچنین عملیات ساخت و ساز و عمرانی نه تنها در مهاباد بلکه درکل کشور با رکود روبرو گردیده بود و این به بحران اقتصادی دامن زده است.
وی تأکید نمود : با وضع موجود دست شوراها و شهردار بسته است  و باید با همکاری رؤسای ادارات و ما نیز به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باید کمک و جذب اعتبار کنیم تا بلکه بتوانیم شهردار و شورای اسلامی شهر را در حل مشکلات یاری رسانیم

او افزود: بخاطر تحریم اقتصادی ظالمانه موجود از نظر شاخص ها ما در سطح دنیا و منطقه وضع خوبی نداریم رشد ناخالصی ما در بین 20 کشور جهان رتبه ی 18 و در رابطه با نرخ بیکاری بین 105 کشور جهان رتبه ی 90 را داریم و این خوب نیست و باید کمک کنیم تا شاخص ها تغییر گردند .
محمودزاده تاکید کرد : برای دکتر کامران علیزاده آذر شهردار منتخب مهاباد که هم فرزند شهید، هم متخصص و هم معتمد و منتخب مردم است، آرزوی موفقیت داریم و امید که بتوانیم در کنار هم و با تعامل هم بتوانیم مشکلات را حل و به حداقل برسانیم و توسعه ی خوبی را برای شهرستان به ارمغان بیاوریم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109276
دیدگاه خود را به ما بگویید.