تاریخ انتشار :شنبه ۹ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۲ ب.ظ

   370 بازدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نامزدهای انتخاباتی در وعده دادن نگاهشان به ظرفیت های داخلی باشد.
جوان پرس : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نامزدهای انتخاباتی در وعده دادن نگاهشان به ظرفیت های داخلی باشد.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: کسانی که به‌عنوان کاندیدا نزد در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کرده‌اند به مردم قول بدهند که به ظرفیت‌های داخل کشور توان خود را صرف کنند و بر روی امکانات داخل کشور سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی کنند.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد: ملت هم باید همگام با نامزدهای انتخاباتی پیش روند و همانند آنان اصلح باشند و در این راه به هیچ یک از شبکه‌های ماهواره‌ای نباید توجه کنیم چرا که آنان دشمنان چندین و چند ساله ایران و اسلام هستند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به شهادت تعدادی از مرزبانان کشور در سیستان و بلوچستان توسط گروه‌های تروریستی از داخل خاک پاکستان، عنوان کرد: دفاع و از خودگذشتگی این جوانان و مرزبانان است که امنیت را برای ایران به ارمغان آورده است و اگر این مرزبانان نباشند دشمن به راحتی از مرزها عبور کرده و در کشور ناامنی ایجاد می‌کند.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به میلاد امام حسین(ع) که مصادف با روز پاسدار است، تصریح کرد: امام حسین‌(ع) با خون خویش اسلام را حفظ کرده و در این را جان خویش را فدا کردند و انتخاب روز میلاد ایشان به عنوان روز پاسدار توسط امام خمینی(ره) در واقع این پیام را داشت که پاسداران نیز با الهام از امام حسین(ع) برای حفاظت از انقلاب و نظام باید از جان خویش برای دفاع از انقلاب بگذرند.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 103945
دیدگاه خود را به ما بگویید.