تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   329 بازدید

مجمع انتخاباتی هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی آذربایجان غربی با حضور غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی برگزار شد.

جوان پرس : مجمع انتخاباتی هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی آذربایجان غربی با حضور غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی برگزار و سعید هاشمی نیا سرپرست پیشین این هیات با کسب 9 رای از 16 رای اخذ شده به ریاست این هیات انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی در این آئین با اشاره به وجود 500 خانه ورزش روستایی در کشور گفت: تجهیز یک هزار خانه ورزشی در مناطق روستایی را در اولویت داریم تا بتوانیم آمار کمی و کیفی این ورزش را افزایش دهیم و انتظار داریم ورزش روستایی در زندگی مردم تاثیرگذاری ویژه ای داشته باشد.
وی بیان کرد: بانوان تاثیرگذاری ویژه ای در تربیت و هدایت فرزندانمان دارند و باید بتوانیم موجبات ورزش و سلامتی این قشر زحمت کش را فراهم کنیم.
وی با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران پیشروان عرضه اطلاع رسانی هستند و همیشه به صورت گمنام این کار خطیر را به انجام می رسانند و باید قدردان زحمات آنها باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: ورزش های بومی و محلی استان یک جهش مناسبی را باید در جامعه داشته باشد و قصد داریم در سال جاری با برگزاری جشنواره های بزرگ و متنوع در این رشته و سایر رشته های ورزشی را در سطح جامعه رواج دهیم و این نیازمند برنامه مناسب برای اعتلای ورزش است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106666
دیدگاه خود را به ما بگویید.