تاریخ انتشار :شنبه 2 ژوئن 12.::. ساعت : 11:00 ب.ظ

   456 بازدید

emam khomeyni1

انا لله و انا الیه راجعون

به گزارش بولتن نیوز نویسنده وبلاگ جلبک ستیز در آخرین مطلب وبلاگش نوشت:

یکی از سایتهای به ظاهر خبری که مشخص نیست از سوی چه افرادی مدیریت می شود و با چه اهدافی پا به عرصه رسانه نهاده است، در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و به بهانه هفته بدون دخانیات اقدام به انتشار خاطره ای از جانب فاطمه طباطبایی، عروس امام در کتاب «اقلیم خاطرات» با عنوان “امام خمینی چه موقع سیگار را ترک کرد”نموده است.

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید

این سایت خبری که گویا متاسفانه از کمترین بینش و بصیرتی برخوردار است، در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، بهانه ای به دست رسانه های بیگانه داده است تا موجبات هتک حرمت بنیانگزار کبیر جمهوری اسلامی را فراهم نماید.

سایت ضد انقلاب خودنویس با سودجویی از این خبر، اقدام به انتشار مطلبی با عنوان «افشای سیگاری بودن خمینی و چند آیت‌الله دیگر» کرده است که با استقبال وسیع ضد انقلاب نیز مواجهه شده است.

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید

مدیران محترم این سایت خبری که به گمان خود در هفته بدون مواد مخدر سعی داشتند فرهنگ ترک سیگار را ترویج دهند، تحویل بگیرند لطفا!

Print Friendly
کدخبر : 5038
7 دیدگاه

 1. سلام

  با مطلب : سهام 49 درصدی همسر یک نماینده در یک کارخانه

  به روز شدیم . لطفا اطلاع رسانی کنید و ما را راهنمایی کنید . اول راه هستیم.
  urmia-3000.blogfa.com

 2. دیوارکوتاه says:

  شما که بد دفاع میکنید یک امر بسیار ساده را به معضل تبدیل میکنید . سیگاری بودن گناه صغیره هم نیست . امام خمینی معصوم نبود اما در پاکی او درزمانش احدی پیدا نشد همین.

 3. مرد خسته - م.ر says:

  آقای س.ک عزیز … نفی دیگران برای اثبات خود در حد سرسام آوری میان ما شایع شده است . کمی به خود بیاییم … فقط از خانه که می آیی با خودت یک دستمال سپید ، پاکتی سیگار و دلی برای سپردن بیاور که هم بغض گریه های تو ما نیستیم…
  یا حق

 4. mos says:

  فک کنم اینجور نباشه که سایت گفته.

 5. آرمان says:

  یه عده تو این مملکت با وسیله قرار دادن مقدسات و بزرگان دینی سعی در رونق اقتصادی دارن که ملت ما هوشیارن و گول این احمق ها رو نخواهند خورد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.