هديه كودكان آذربايجان‌غربي به حيوانات / مهرباني در قالب ساخت كاردستي | جوان پرس
تاریخ انتشار :دوشنبه 9 ژانویه 17.::. ساعت : 3:00 ب.ظ

   422 بازدید

مربي كتابخانه سيار روستايي اروميه گفت: دانش آموزان با شعار« بياييم با حيوانات مهربان باشيم» و ساخت كاردستي‌هاي متنوع از حيوانات با اهميت موضوع مراقبت از حيوانات آشنا می شوند.

جوان پرس : مربي كتابخانه سيار روستايي اروميه گفت: دانش آموزان با شعار« بياييم با حيوانات مهربان باشيم» و ساخت كاردستي‌هاي متنوع از حيوانات با اهميت موضوع مراقبت از حيوانات آشنا می شوند.

افشين موسي‌وند در گفت و گو با ایسنا هدف از اين فعاليت را ترغيب كودكان به حمايت از حيوانات عنوان كرد و افزود: ما در كانون در تلاش هستيم تا با انجام برنامه‌هاي متنوع، جذاب و آموزش‌هاي غيرمستقيم بستر مناسب و ساده‌اي را براي درک سريعتر مطالب در كودكان ايجاد كنيم كه فعاليت ساخت كاردستي يكي از اين برنامه‌ها است.

وي با بیان اینکه اوريگامي يكي از فعاليت‌هاي مورد علاقه كودكان روستايي در استان آذربايجان‌غربي است افزود: ساخت كاردستي به روش اوريگامي(تكنيك كاغذ و تا) از فعاليت‌هاي جذاب و مورد پسند كودكان و نوجوانان است و ما با استفاده از اين تكنيك و ساخت كاردستي حيوانات، آن‌ها را با نحوه زندگي و چگونگي مراقبت از حيوانات آشنا و به حمايت از اين آفريده‌هاي خداوند ترغيب مي‌كنيم.

موسي‌وند با اشاره به ساخت اشكال حيوانات موجود در كتاب‌ها، اين فعاليت را در افزايش مطالعه كودكان و نوجوانان بسيار تأثيرگذار دانست.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 100280
دیدگاه خود را به ما بگویید.