تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۷ ق.ظ

   212 بازدید

شهردار ارومیه از هزینه 60 میلیارد تومانی باشگاه فرهنگی_ورزشی این شهرداری از زمان تاسیس خبر داد.

جوان پرس : شهردار ارومیه از هزینه ۶۰ میلیارد تومانی باشگاه فرهنگی_ورزشی این شهرداری از زمان تاسیس خبر داد.

محمد حضرت پور در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از بدو تاسیس تا کنون ۶۰ میلیارد تومان هزینه کرد داشته است اما باید قیاس کرد که در مقابل سایر هیاتهای ورزشی و هزینه کردشان چه خروجی هایی داشته ایم؟

وی حضور ۶ ارومیه ای را در تیم ملی والیبال ایران حاصل تیم داری در شهرداری ارومیه بیان کرد و گفت: این بازیکنان افتخار و سرمایه شهر ارومیه هستند.

شهردار ارومیه در ادامه گفت: امسال هم همانند سنوات گذشته با تیم داری در رشته والیبال به منظور ایجاد شور و نشاط بین اقشار جامعه در لیگ برتر والیبال شرکت خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: امسال با به کار کشیدن مسئولان در کنار هم , هیات مدیره ای برای باشگاه تشکیل خواهیم داد که سیاستهای کلی این باشگاه را در سال ۹۷ تدوین و اعمال خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114496
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان گفت:

    مرده شوی این ورزش تان ببرد!!!
    آشغال چی ها و راننده ها و قشر زحمت کشان شهرداری در گرسنگی بسر ببرند تا آغازاده ها بلدیه والیبالیست شود و قراردادهای میلیاردی ببندند و به جیب پرنشدنی شان واریز کنند .
    پشتوانه و بانی ورزش باید کارخانجات و یا این منطقه… استان (منطقه آزاد تجاری داش ماکو) باشند نه شهرداری سراسر گرسنه و شهرداری شهر شتر نمای ارومیه و شهرداری های سایر بلاد استان!!!یاا…یامحمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.