تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ آبان ۹۳.::. ساعت : ۹:۲۵ ق.ظ

   1634 بازدید

توكل حيدري : جای تعجب دارد که متولی که خودش درخواست برخورد با متجاوز را داشته برای اجرای حکم تمایلی از خود نشان نمی دهد و بهانه تراشی می کند.

جوان پرس : رئيس كل دادگستري استان در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی آذربایجان غربی که در دادگستری برگزار گردید گفت: منابع ملی در دام طمع کاران افتاده است و اول از همه باید نسبت به ادارات متولی که حتی خودشان در جلسات حضور پیدا  نمی کنند برای آخرین بار تذکر داده شود.

به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی،  توكل حیدری افزود: هدف و فلسفه تشكيل اين جلسه به منظور حفظ و حراست از بيت المال مي باشد و اگر ادارات متولی بر حسب قانون و قوانین مجوز ساخت برای مردم صادر می نمایند این یک مسئله است که باید بعد از صدور مجوز نظارت کافی هم داشته باشند تا تجاوزی از طرف افراد سودجو و زیاده خواه صورت نگیرد که منجر به انجام امورات دیگر گردد و اگر غیر قانونی باشد باید ساختمان ساخته شده قلع و قمع گردد.

 

وي در ادامه افزود: در خصوص عدم اجرای احکام توسط ادارات متولی امر برای قلع و قمع باید با ادارات و نهادهای که همکاری نمی کنند برخورد گردد و جای تعجب دارد که متولی که خودش درخواست برخورد با متجاوز را داشته برای اجرای حکم تمایلی از خود نشان نمی دهد و بهانه تراشی می کند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 51706
دیدگاه خود را به ما بگویید.