هشدار شرکت آب منطقه ای آذربايجان غربي به شنا كردن در سدها | جوان پرس
تاریخ انتشار :پنجشنبه 15 ژوئن 17.::. ساعت : 8:00 ب.ظ

   235 بازدید

شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد: از شنا کردن در سدها و تاسیسات آبی این استان خودداری کنند.

جوان پرس : شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد: از شنا کردن در سدها و تاسیسات آبی این استان خودداری کنند.

 به نقل از شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در این اطلاعیه آمده است: همه ساله در فصل گرما تعدادی از هموطنان عزیز بدون توجه به علایم هشدار دهنده و اطلاعیه های این شرکت، مبادرت به شنا در سدها و تاسیسات آبی استان می کنند که عموما با خطرات جانی و احتمال غرق شدن همراه است.

در ادامه این اطلاعیه تاکید شده است: این تاسیسات صرفا برای آبرسانی طراحی و احداث شده و به هیچ وجه برای شنا کردن مناسب نیستند.

در ادامه این اطلاعیه از هموطنان درخواست شده است: «با توجه به علایم هشدار دهنده و اطلاعیه های صادر شده، از شنا کردن در این محل ها جدا خودداری کنند» و بر این نکته نیز تاکید شده که در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، این شرکت و واحدهای تابعه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

۱۲ سد هم اکنون در آذربایجان غربی بهره برداری می شود که شامل سد شهرچای اورمیه، آغ چای چایپاره، زولا و دریک سلماس، حسنلوی نقده، شهید قنبری ماکو، ساروق تکاب، قیقاج و ارس ۲ پلدشت، سد بوکان، سد مهاباد و سد ماکو است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105192
دیدگاه خود را به ما بگویید.