تاریخ انتشار :شنبه ۱۰ فروردین ۹۲.::. ساعت : ۵:۰۵ ق.ظ

   203 بازدید

 فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران  مطابق برنامه سالهاي دوران فرماندهيش در اين حوزه وبه واسطه تعلق خاطري كه به استان  والبته شهرستان سردشت دارد، سه شنبه هفته گذشته به عنوان اولين مقام عالي رتبه كشوري مهمان استان آذربايجان غربي بود .

جوان پرس: تا ضمن ديدار نوروزي با مجموعه انتظامي با سران عشاير و مرزبانان شهرستان مرزي سردشت از نزديك وضعيت امنيتي استان را مورد ارزيابي قرار دهد و آخر سر در محل سالن الغدير با حضور نمايندگان مردم اروميه و فرماندهان نيروهاي مسلح دغدغه هاي خود و دستگاه متبوعش را در خصوص اوضاع سياسي كشور وانتخابات پيش رو بيان دارد و در نهايت با خبرنگاران ونمايندگان رسانه هاي گروهي سرپا مصاحبه اي داشته باشد .

 خستگي آن روز سردار باعث شد تا وسط مصاحبه اعلام كند دارم قش مي كنم وخسته شده ام !

 با زبان بي زباني دكتر نخواست بيشتر از 15 دقيقه براي خبرنگاران وقت بگذارد.

  اما دراين اثنا برخورد فرمانده انتظامي استان سردار شرفي وهمكارانش با جامعه رسانه اي به  دنبال يك ساعت و نيم تاخير در گفتگوي خبري قابل تقدير بود وشخص سردار شرفي تا درب خروجي خانواده رسانه را بدرقه كرد.

 

  انسداد کامل 80 درصد مرزهاي خاکي کشور

 

   اسماعيل احمدي مقدم در ديدار با سران عشاير و مرزبانان شهرستان مرزي سردشت گفت : در حال حاضر 80 درصد مرزهاي خشکي کشور با استفاده از برجک هاي ديدباني، حفر کانال ، احداث سيم هاي خاردار، نصب گاردريل و پايگاه هاي مرزي مسدود و 20 درصد از خلاء مرزي باقيمانده نيز بطور کامل تحت کنترل قرار دارند.

 وي با بيان اينکه در سايه تلاش بي وقفه نيروهاي مرزباني انتظامي، نظامي و امنيتي هم اکنون امنيت پايدار در تمامي مرزهاي جمهوري اسلامي برقرار است، اظهار داشت: حضور مرزبانان نقش موثري در افزايش امنيت مرزها و ديگر مناطق داشته و  اگر مرزهاي کشور بخوبي تحت کنترل نباشد، نا امني به عمق کشور نفوذ مي کند.

 فرمانده نيروي انتظامي کشور با اشاره به اينکه امروز چشمان بيدار نيروهاي مرزباني موجب آسايش مردم در داخل کشور شده ولي سال 91 يکي از امن ترين سالها از نظر اقدامات تروريستي در طول انقلاب در سطح کشور بود، ادامه داد:  سردشت در اوايل انقلاب يکي از ناامن ترين مناطق کشور به دليل وجود عناصر ضد انقلاب بود که امروزه با استقرار سپاه و نيروهاي مرزباني و انتظامي اين شهرستان به يکي از امن ترين مناطق کشور تبديل شده است.

 در اين آيين از خانواده دو شهيد مرزباني اين شهرستان با اهداي لوح تقدير قدرداني شد.

 

 نيروي انتظامي هر حرکتي عليه نظام اسلامي را خنثي مي کند

 

   فرمانده نيروي انتظامي کشور در گفتگو با خبرنگاران و در جواب سوال هاي خبرنگار كوشا با اشاره به برگزاري انتخابات رياست جمهوري و تبليغات سوء رسانه هاي خارجي گفت: نيروي انتظامي هر حرکتي عليه نظام جمهوري اسلامي را خنثي مي کند.

   اسماعيل احمدي مقدم با بيان اينکه همه توطئه ها و ترفندهاي دشمنان از سوي مردم بصير و فهيم ايران رصد  و هيچ حرکتي از چشم ملت ايران پنهان نيست، افزود: حضور و مشارکت مردم در صحنه هاي حساس انقلاب عاملي مهم در خنثي شدن توطئه هاي دشمنان است.

  وي با بيان اينکه با اشاره به تبليغات گسترده و فتنه انگيزي رسانه هاي بيگانه در انتخابات 88 ، اعلام کرد: رسانه هاي استکباري با صحنه سازي هاي رسانه اي در صدد القاي تقلب در انتخابات رياست جمهوري گذشته بودند که اقشار مردم با حضور گسترده خود از اسلام و انقلاب دفاع کردند.

 فرمانده نيروي انتظامي اعلام کرد: استکبار جهاني براي تحت تاثير قرار دادن انتخابات آينده نيز از تيرماه سال گذشته وارد عمل شده و با اعمال انواع تحريم ها و راه اندازي تبليغات گسترده عليه ملت سعي دارند مسائل و مشکلات را متوجه مسوولين نظام کرده و از اين طريق حضور مردم در انتخابات را کم رنگ کنند.

 احمدي مقدم با اشاره به اينکه مردم هميشه در صحنه و آگاه ايران اسلامي با آگاهي و هوشياري هميشگي خود به تبليغات پوچ و بي ارزش دشمنان، هيچ اعتنايي نکرده و از مسوولين خود حمايت مي کنند، ادامه داد : با حضور و هوشياري مردم، يک انتخابات سالم و بدون دغدغه اي را خواهيم داشت و نيروي انتظامي با آمادگي کامل به وظيفه ذاتي خود در اقصي نقاط کشور عمل کرده و هر حرکتي عليه نظام را خنثي خواهد کرد.

فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه در اين انتخابات رسانه هاي داخلي وظيفه سنگيني بر عهده دارند و مي توانند با اطلاع رساني دقيق و درست بر شور انتخاباتي بيافزايند، گفت: امسال دشمنان انقلاب اسلامي مي خواهند در رابطه با مواد مخدر و مشروبات الکلي چالش هايي را در جامعه ما ايجاد کنند که ماموران ما با کنترل مرزها آنها را نا کام گذاشته اند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 15100
یک دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    عزيز دلم تعلق خاطر سردار احمدي مقدم به سردشتيها به خاطر داماد بودن آنهاست .

دیدگاه خود را به ما بگویید.