تاریخ انتشار :جمعه 17 جولای 15.::. ساعت : 11:00 ق.ظ

   493 بازدید

DSC02856
همزمان با هفته بهزیستی در مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین بهزیستی استان،معاون فرماندار ارومیه،رئیس بهزیستی ارومیه و جمعی از مسئولین و خیرین و مدیران مراکز غیر دولتی از نخبگان و فعالین بهزیستی تقدیر شد.

جوان پرس : همزمان با هفته بهزیستی در مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین بهزیستی استان،معاون فرماندار ارومیه،رئیس بهزیستی ارومیه و جمعی از مسئولین و خیرین و مدیران مراکز غیر دولتی از نخبگان و فعالین بهزیستی تقدیر شد.

راضیه خدادوست مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم ضمن تبریک عید فطر و هفته بهزیستی و نیز تقدیر از تیم مذاکره کننده هسته ای گزارشی از روند برنامه ها و فعالیتهای بهزیستی  به مناسبت هفته بهزیستی را ارائه نمود.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی با وجود نیورهایی زبده و متخصص و دلسوز تمام همت خود را در راستای خدمت رسانی به جامعه هدف و نیز سلامت اجتماعی مردم بکار گرفته افزود: با وجود گستردگی خدمات و عدم توازن مابین خدمات و اعتبارات ، بهزیستی در خصوص حمایت از جامعه هدف از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

خدادوست یکی از مطالبات جدی بهزیستی و جامعه هدف را افزایش پرداختی ها عنوان کرد  و گفت: اگر خواهان ارتقاء سطح معیشت و نیز سلامت جامعه هدف هستیم می بایست میزان پرداختی ها با تورم هماهنگ شود.

مدیرکل بهزیستی استان با تاکید بر توانمندسازی جامعه هدف از مشارکت خیرین و مراکز غیر دولتی در همراهی با مجموعه بهزیستی قدردانی نمود.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از نخبگان ورزشی ، علمی و فرهنگی بهزیستی و نیز فعالین این حوزه از عبدالسلام معروفی سردبیر هفته نامه کوشا به عنوان خبرنگار برتر این حوزه و از نشریه کوشا به عنوان نشریه برتر و فعال در عرصه بهزیستی تقدیر شد.

در لوح اهدایی خطاب به سردبیر هفته نامه کوشا که به امضای راضیه خدادوست رسیده آمده « از اینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی،حفظ حریم و اسرار خصوصی و شئون انسانی ، اهتمام ورزیده اید تشکر می نمایم و با پاس صداقت و امانت و در کمال شرافت و فضیلت این لوح سپاس به عنوان فعال و نشریه برتر عرصه بهزیستی تقدیم حضور تان می گردد.»

در بخش دیگری از این لوح آمده است« بر خود واجب می دانم تا از تلاشهای صادقانه ای که برای معرفی بیشتر خدمات بهزیستی و اقدامات آن انجام داده اید تقدیر  و تشکر نمایم.»

Print Friendly
کدخبر : 71476
دیدگاه خود را به ما بگویید.