تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ آبان ۹۲.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ق.ظ

   686 بازدید

 اروم نيوز كه برايمان نامعلوم است اين روزها فيلتر شده ، و فيلتر كنندگان با اين اقدام گمان بر حذف آن دارند !

جوان پرس : تاريخچه فعاليت فضاي مجازي در سايت و پايگاه هاي اطلاع رساني آذربايجان غربي به طور حرفه اي سابقه اي بيش از يك دهه ندارد اما با وجود اين قدمت كم، برخي از اين سايت ها آنچنان تاثيرگذاري در جامعه اين استان بوجود آورده اند تا به جاي اينكه خبرها اعتباري براي آن سايت ها باشد، اين سايت ها اعتباري براي خبر و عاملي براي باور يك مطلب از سوي عموم شده است.

  سايت اروم نيوز از جمله اين منابع خبري است كه چندي پيش يك سالگي خود را سپري كرد و در همين يك سال و اندي جايگاه ويژه اي در بين مخاطبان خود از راننده تاكسي گرفته تا مدير كل و استاندار و وزير پيدا كرد، البته رقيبان بسياري هم در اين مسير فعاليت خود، بر سر راه خود ديد كه با سكوت خود و ادامه راه اعتدال گرانه اش بدون هرنوع تشنج و از خود بي خود شدني در بسياري از مواقع همين رقيبان را با خود هم سو كرد.

  البته كم هم نبودند افرادي كه رقابت خود را با اين سايت به دشمني مبدل كردند و اين موضوع هم پيروزي ديگر بر فعاليت اين سايت شد تا نشان دهد براي خود وزنه اي در استان شده است و نمي توان آن را كنار زد.

  اروم نيوز كه برايمان نامعلوم است اين روزها فيلتر شده ، و فيلتر كنندگان با اين اقدام گمان بر حذف آن دارند حتي با اين اقدام هم بر زبان ها افتاد و به لحاظ اهميتي كه در جامعه خبري و عمومي بدست آورده است همه از هم پرسيدند چرا؟ در حالي كه كم نبودند سايت ها و وبلاگ هايي كه فيلتر شده و از ادامه فعاليت ممنوع شدند اما به قول ضرب المثل معروف با تعطيلي آن ها ككي از هيچ كسي گزيده نشد.

 

http://shiz.ir/uploads/thumbnails/thum-b549a4e8c5c3dc77bd0-22526589_110190.JPG

 اروم نيوز بارها در برهه هاي زماني مختلف نشان داد به عنوان يكي سايت هاي فعال كه حقيقتي ميانه رو بدون وابستگي به جناحي خاص است و عمل و گفتار و كردارش جز تبعيت از ولايت فقيه، تلاش براي عزت كشور و نمايشي از توانمندي و بر قله پيروزي بودن هميشگي ايران عزيزمان نبود.

 در انتخابات به نمايشگري لحظه اي از جريانات رقابت بين نامزدها، تريبوني براي بيان فرمايشات مقام معظم رهبري در استان و مراجع تقليد،‌ رسانه اي منعكس كننده آنلاين گفت و شنودهاي رقيبان و دعوت كننده به اتحاد و همبستگي بود.

  يكي ازرسانه هاي فعاليست كه ثابت كرد در طول چندساله گذشته فارغ از درنظر گرفتن هرنوع قوميتي در استان به بيان حقايق و مطالبات مردم اهتمام دارد، كرد و ترك و ارمني را نديد و هميشه مردم غيور آذربايجان غربي و چه بسا حتي تمام ملت ايران را مخاطب قرار داد.

  در كنار برخي ديگر از همكاران رسانه مجازي خود نيش زد، كنايه داشت اما اين نيش همانند شربت تلخي بود كه هنگام بيماري دهان را مي سوزاند اما نتيجه اش بهبودي از بيماري و ميكروب ها بود، گزيد، نيش زد، ‌نيش هم خورد اما سرانجام حقيقتش آشكار مي شد و تلنگرهايش نتيجه اي جز نشستن خنده بر لبان هم استاني ها و يادآوري نيازها، مطالبات و ‌مسير رسيدن به هدف براي مسئولان و بيدار كردنشان از خواب زمستاني نداشت.

  بي شك پايي كه مي دود و ايستي برايش نيست سنگ ريزه هاي مسير باعث زخمش شدنش خواهد شد،‌ امروز اين سنگ ريزه ها كمي پاي اروم نيوز را زخمي و تاول زده اش كرده است،‌ فيلتر شده است ، اگر اشتباهي مرتكب شده ، نبايد اخطار و يا تذكري مي گرفت تا معلوم شود عمدي و غير عمدي است و اگر پشيماني نباشد با آن برخورد شود و اگرهم سهوي بود كه اصلاح شود؟!

 سخن اضافه كردن گزاف است، اروم نيوز به عنوان يكي از رسانه هاي فعال مجازي استان جايگاه خود را در بين آحاد باز كرده است و همه چشم انتظار حضور دوباره آن هستند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 25608
۴ دیدگاه

 1. امیر گفت:

  سایت اروم نیوز با بیان برخی حقایق راجب یکی از مسئولان استان خشم وی را برانگیخته است
  کسی که جنبه اعتقاد ندارد لیاقت نمایندگی مردم را ندارد
  برای بعضی ها متاسفم…….

 2. علی گفت:

  یکی اروم نیوز مردمی بود یکی هم شما!!!!!!!!
  شما به چند تا سایت درپیتی مثل خودتان افسوس می خورید؟! جمعش کن بابا تو این استان همه شما به اصطلاح سایتهای محلی از یک کاسه ارتزاق می کنید باور کنید حالم بهم میخوره اسمتونو گذاشتید مثلا پایگاه تحلیلی….. (دی)

 3. aici گفت:

  Really enjoyed this article.Much thanks again.

دیدگاه خود را به ما بگویید.