تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ آبان ۹۲.::. ساعت : ۱۱:۱۵ ق.ظ

   653 بازدید

كاربران جوان پرس به تغيير موضع نمايندگان مجلس و روند انتخاب استاندار آينده آذربايجان غربي واكنش نشان داده اند .

جوان پرس : کاربران جوان پرس نسبت به تغییر موضع نمایندگان مجلس و بایگانی کردن نامه قبلی خود مبنی بر معرفی ۵ نفر  و انتخاب گزینه مجدد برای استانداری آذربایجان غربی در دولت تدبير و اميد دكتر روحاني واکنش نشان داده که خواندن و اظهار نظر شما دوستان خالی از لطف نمی باشد .

 http://images.khabaronline.ir/Images/news/Larg_Pic/17-2-1392/IMAGE635036033138008480.jpg

 شهروند ؛ سلام ، ظاهرا با علم کردن نام اشتری و استفاده برخی از رسانه های فعال در محیط مجازی از تکنیکهایی چون برجسته سازی (agende setting )، انگاره سازی ( Image making ) و در دستور کار قرار کرفتن رسانه ای ( Framming) تعداد متقاضیان و دارندگان صلاحیتهای پوشیدن ردای استانداری در استان پر از فرصت و تهدید ما به بیش از ۱۰۰ نفر رسید… وای ما چقدر خوشبختیم….هیچ استانی در کشور اینقدر مدیر توانا و لایق به خودش ندیده…

   خدا را شکر هم که در نتیجه لیاقت و کاردانی اینان اکنون آذربایجان غربی استان ماقبل آخر از لحاظ توسعه انسانی، اقتصادی، فرهنگی و…. است. چون اکثر گزینه های رسانه ای شده مسئولیت هایی درهمین استان داشته اند !!!

  واقعا تا کی ؟؟؟؟ تمام استان را به تعطیلی کشانده اند تا همه منتظر باشند چه کسی استاندار می شود؟؟؟ چقدر جامعه استان ما با تفکر روز دنیا یعنی ” تفکر سیستمی” فاصله دارد. استاندار یک”فرد” بیشتر نیست…این سیستم صحیح است که در استانمان توسعه و بهبود به بار می آورد نه آقای ایکس و ایگرگ….

  بس کنید…تو را خدا بس کنید… خبرهای بهتر و لازم تری وجود دارد که باید توسط شما تحلیل و تفسیر شود….افکار عمومی استان نیاز به آگاهی بخشی دارد….چرا رسالتتان را فراموش کرده اید؟ تحلیل محتوای مطالب دو ماه اخیر چند سایت پربازدید استان را سطحی انجام دهید تا بدانید که این سایتها چند درصد از تولیدات خود را برای موضوع استاندار شدن – چه خبر چه نقد – کار کرده اند؟؟؟ چند نفر را برجسته کرده اند؟؟ چند نفر را مهره سوخته کرده اند؟؟ اینها آفت های کار خبری و رسانه ای است…

و اما سخنی هم با نمایندگان محترم استان دارم. بزرگواران، نمایندگان و مظهر شعور عمومی مردم استان! تا بحال برای چند نفر امضاء زده اید؟ تا بحال در چند ضیافت شام و نهار قول شرف بر حمایت از یک گزینه داده اید و فردایش ضیافتی دگر و قولی دگر و گزینه ای دگر؟!!! در ادبیات سیاسی به اینگونه رفتار می دانید چه اطلاق می کنند؟ اپورتونیست .

  این ۱۲ نفری که همه  دکتر و مهندس می باشند ،  ای کاش…ای کاش و باز هم ای کاش کمی از دایره تنگ نظری و منافع شخصی و جناحی بدر می آمدید…ای کاش حال نزار استان را با چشمانی بازتر و باوری متعهدانه تر می نگرستید.

 یک بار برای همیشه همه شما ۱۲ نفر، امام جمعه و والی شمال غرب کشور جناب عبدالعلی زاده یکجا گردهم آیید و برای یک بار هم که شده سر یک گزینه ای که خیر صلاح این استان در آن است و نه حب و بغض زبانی، قومی و اقتصادی به توافق برسید و دیگر عطای بحث استاندار را به لقایش بخشید و ادامه کار را به وزارت کشور بسپارید…شاید که این کار شما اندکی از آلام و رنج های این استان کم نماید…شاید که….

 

——————————————————————-

 مدنی ؛ با سلام  ، حتما دوستان مستحضر میباشند که کمی بیشتر از ۳ ماه است که دولت اعتدال و توسعه سر کار می باشند و نزدیک به ۲ ماه است که روند کند انتخاب استانداران بعنوان نمایندگان عالی دولت جناب روحانی در استانها شروع شده ، متاسفانه روند تاخیری در معرفی استاندار استان ما که یکی از استانهای استثنائی و سوق الجیشی کشور می باشد باعث گردیده که نمایندگان به اصطلاح مردمی هر از چند گاهی روی یکنفر به توافق برسند و افرادی که توسط این نمایندگان بعد از گذشت دو ماه معرفی میشوند نیز به این امرز حتما واقف هستند که اگر این نمایندگان راست گفتار بودند روی امضاهای اولیه خود پافشاری می کردند و سراغ ایشان نمی امدند.

   در ثانی درست است که دولت اعلام کرده نظر نمایندگان شرط است ولی همین نمایندگان در رای اعتماد ماهیت اصلی خود را نشان دادند که دنبال چه منافعی بودند پس زیاد تاثیر گزار نیستند ، سوما هم دولت و هم ما و هم شما وهم خودشان میدانند که نماینده همه مردم نیستند که تعداد ارای مکتسبه هر یک این امر را نشان میدهند رابعا ملاحظه بفر مائید تمامی شهرستانهای کشور سعی دارند نمایندگان خودرا در مجلس افزایش بدهند از یکنفر به دو نفر یا از دو نفربه سه نفر و… ولی همین نمایندگان استان ما سعی داشتند که اقای جهانگیرزاده را از مجلس خارج و بعنوان استاندارمعرفی میکردند که نشاندادند دلسوز واقعی این استان هستند که در زمان انها استان ما شاهد این همه پیشرفت و ابادانی و…. شده .

  در سایه تلاش این نماینده ها ما شاهد پر ابی دریاچه ارومیه شدیم ، یا وضعیت صنعت و معدن وکشاورزی و….که حکایتی به اندازه تمام صفحات کتابهای خوانده شده این حقیر در طی ۱۶ سال تحصیل را می طلبد.

 

————————————————————————

 حسنی ؛ بنظر میرسد توافق شده آقای اشتری از اعضاء ستاد دکتر روحانی در ترکیب مدیران استفاده نمایند و شاید ماموریت دارند نمامی جریان های فکری را به سمت تفاهم و همدلی در راستای سیاست دولت اعتدال سمت و سوء دهند.

———————————————————————-

 

رضا قنبرلو ؛ مطمئناً این ستاد مرکزی آقای رئیس جمهور بود که مردم را به سمت حمایت از ایشان هدایت کرد و افکار عمومی را آگاهی دادند و حالا هم همین نظرات ستاد مرکزی می تواند راه گشا باشد . امید است گزینه های پیشنهادی ستاد مرکزی مد نظر وزیر محترم کشور و رئیس جمهور باشد .

———————————————————————–

 

 محمد ؛ این هم طرفند جدید اصولگرایان هست. نتوانستند آقای جهانگیرزاده رو استاندار کنند رفتند دنبال آقای اشتری . واقعا که…

————————————————————————

 

 علی ؛ نمایندگان استان با این حرکت خود نشان دادند که ثبات  رای و نظر ندارد ، تا حال دوبار لیست عوض کرده اند و حالا نیز همه لیستها را نفی می کنند و یک نفر را معرفی می کنند ، به نظرتان آیا این اندکی بوی توطئه و تبانی و … نمی دهد ؟

———————————————————————-

 

امیر : آقایان نماینده شما مگه دیروز نبود که به اتفاق اعلام فرمودید که ۵ گزینه دارای شرایط لازم برای استانداری آذربایجان غربی به وزارت کشور معرفی شد که هیچ کدام از آنها دارای الویت بر دیگری نیست ؟!

  امروز چه اتفاق عجیبی رخ داد که تصمیم تان نا کارآمد از آب درآمد ؟! آبا همه تصمیم گیری های شما اینگونه است ؟!! آیا دست رد دولت بر سینه ی یکی از آن ۵ نفر معلوم الحال خورد ؟! آیا منافع مورد نظر برخی از آقایان تامین نشد .؟!

شما فکر میکنید با این فرصت سوزی ها به استان خود کمک میکنید . شما به اصل تفکیک قوا اعتقاد دارید ؟ اگر دارنده بالاترین رای مستقیم مردم در بین شما دارای ۳۰۰۰۰۰ (سیصد هزار)رای باشد که نیست رای مستقیم مردم به رئیس جمهور محترم بیش از میلیونها رای میباشد . پس دیگه بیش از این کار را خراب نکنید اجازه دهید خواست ملت فهیم برآورده شود و با رعایت اصل قوا حق انتخاب دولت را به خودش واگذارید. باز هم کاری نکنید که آذربایجان غربی با عملکرد پر طمطراق شما همواره و در همه جا آخرین باشد .

شاید خیلی از ما مردم استان نسبت به همه گزینه های محترم شناخت کافی نداریم ولی بیائیم به افکار عمومی استان احترام بگذاریم و کسی مانند آقای دکترمحمدامین رضازاده را که انسانی شایسته و لایق و پاکدست که مورد حمایت اکثریت غالب جریانهای فکری و سیاسی همسو و هماهنگ با دولت محترم هست و اقبال عمومی جامعه ی علمی ودانشگاهی ونخبگان سیاسی اجتماعی و فرهنگی استان بر انتخاب مدیریت اجرائی استان است را مورد حمایت قرار دهیم .

 

———————————————————–

 

بهمن ؛ نماینده های استان فقط  با آبرو ها بازی  کردند . خدا صبر بده ما را .

————————-——————————–

 

ناشناس ؛ آقای اشتری فرد بسیار خوبی هستند اما باید مواظب باشند چون همه می دانند که نمایندگان قصد سواستفاده از ایشان را دارند . استانداری که یک شبه با ارداه چند نفر استاندار شود یک شبه هم باید ردای استانداری را در بیاورد . آقای اشتری با قبول این سمت از این به بعد بازیچه دست نماینده ها خواهند شد.

——————————————————

 

Flaton ؛ با سلام ، دوستان اگر یه گشتی تو خبرهای هفته گذشته بزنن آقای جهانگیری ابلاغیه ای که به وزارت کشور اعلام کردند این بود که مدیران وزارت به پایین نباید بازنشسته باشند. بدرود – پاینده باد ایران و ایرانی .

———————————————————-

 

محمد ؛ آقای اشتری فرد خوبی است وواقعا اصولگراست وهمیشه هم نشان داده درچارچوب اصولگرای حرکت کرده ولی شناختی که من ازایشان دارم باتوجه به شرایط سخت فعلی بعیدمیدانم ایشان ارعهده استانداری برآید اگرانتخاب شودبایدمعاونین قوی برایش تعیین شود تامشکلات استان انشاالله رفع شودهمه بایدکمک کنند.

——————————————————-

 

ناشناس ؛ سلام با شناختی که از آقای اشتری ان دارم فردی بسیار لایق و توانا بر این سمت هستند.

——————————————————-

 

حسین زاده ؛ این که معتقدین و طرفداران دولت تدبیر و امید نمی توانند به همدلی و اتحاد برسند جای تاسف فراوان دارد  اما “ غیر وابستگان روز شنبه ” دیگر چرا دست از سر استان آذربایجان غربی بر نمی دارند و به انواع لطایف الحیل متوسل می شوند تا ردای برای خود بدوزند. اخلاق و اخلاق مداری یک اصل دینی مطلق است… .

———————————————————-

 

محمد ؛ آقای اشتری انتخاب آقای عبدالعلی زاده است وبدین ترتیب چرخه باندشان برای مدیریت اقتصادی آذربایجان تکمیل میشود درمنطقه آزادتجاری ارس آقای عرب باغی و دراستاندارآذربایجانشرقی آقای جبارزاده ودرمنطقه آزادماکو آقای سعادت وبرای تکمیل این باندلازم است آقای خدابخش به اردبیل و آقای اشتری به آذربایجانغربی منصوب شوند وبه همین جهت نمایندگان هرچقدر زور زدند نتوانستند گزینه هایشان را برای دولت تحمیل نمایند. فلذا آقای عبدالعلی زاده نشان دادبه تنهایی به همه ۱۲نماینده حریف است.

———————————————————–

 

احمد ؛ با سلام ؛ جناب محمد اشتری از خانواده های اصیل و خوشنام ارومیه ؛ جانباز و نیز برادر شهید می باشند سوابق خدمتی وی در مناطق مختلف استان از جمله در شهرستان شاهین دژ؛ بوکان و میاندوآب و همینطور معاونت سیاسی سبب شده که با موضوعات فرهنگی و قومیتی استان آشنا بوده و بر آن اشراف داشته باشند و در این شهرستانها که بنده افتخار خدمت در دو مورد از آنها را سالها بعد از حضور ایشان داشته ام همواره از سوی برادران کرد و آذری از ایشان به نیکی یاد می نمایند. امید است که سایر شهرهای استان نیز از برکات این انتخاب بهره مند شوند.

————————————————————

 

احمد  ؛  آقای اشتری گزینه جانشین  آقای جهانگیرزاده هست و با وی هیچ تفاوتی ندارد ، در ضمن همه چیزی تایید نمایندگان نیست آنهم نماینده های که اصلا به روحانی رای هم نداده اند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 25726
۱۷ دیدگاه

 1. سید گفت:

  اگر آقای اشتری استانداری رو قبول کنند باید به استان و مردمش تبریک گفت چون مطمنا بهتر از همه استانها خواهند شد واقعا فردی مدیر،لایق،کاردان،باایمان و باسواد هستند و با تجربیاتی که دارند بر تمام مسائل و مشکلات و نقاط بالفعل و بالقوه استان بیشتر از همه آگاهند.

 2. الف ـ آزاد گفت:

  من مطلبم را با یک سوال آغاز می کنم. آیا در معادلات ریاضی استان 11 برابر با 8800000 هزار است؟
  آیا دولت برای یازده نماینده استان که عمر کاریشان نهایتا 2 سال دیگر تمام می شود استاندار انتخاب می کند یا برای مردم ؟ مردم با انتخاب دکتر روحانی پیام معناداری انتقال دادند اگر قرار باشد که تفکر حاکم بر دولت قبل همچنان باقی بماند چرا انتخابات؟
  نمایندگان مجلس استان باید از مردم عذرخواهی کنند چراکه برخلاف نظر آنها از جایگاه نمایندگی استفاده کرده و وارد بازی های سیاسی و دسته بندی ها شدند. اگر با شخصیت حقیقی خودشان باشد حرفی نیست و آنها این حق را دارند اما وقتی از جایگاه نمایندگی برای دیگران تبلیغ کردند و با نظر مردم حرکت نکردند اکنون هم دنبال منافع شخصی خودشان هستند نه مردم . نمایندگان علنا مقابل مردم ایستاده اند مردمی که 60 درصد به روحانی رای دادند درمقابل نمایندگانی که در خوشبینانه ترین حالت 40 درصد رای آوردند.

 3. .............. گفت:

  ملت حق دارند اعتراض کنند مکر ما بازیچه این آدمها هستیم که هر روز یه تصمیم می گیرند و ما را بحران جدیدی روبرو می کتتد
  والله ثبات هم خوب چیزی هست

 4. بهت زده ! گفت:

  مخاطبین عزیز و هم استانی های محترمی که موضوع بحث برانگیز انتخاب استانداری آذربایجان غربی را دنبال میکنند به وضوح مشاهده می فرمایند که آقای دکتر محمدامین رضازاده بعنوان فردی شایسته و مدیری لایق با سوابق درخشان علمی ،فرهنگی، سیاسی واجتماعی که در دوران گذشته وبویژه در دولت محترم اصلاحات امتحان خوبی پس داده و همگان بر پاکدستی و شایستگی ایشان اذعان دارند ، مورد وثوق اکثریتی جریانات سیاسی و نخبگان علمی و گروه های مختلف و فعالین اجتماعی میباشند. اما علی رغم تلاشهای بسیار زیاد افراد معلوم الحال به هیچ قیمیتی حاضر به هیج معامله ای بر سر مصالح مردم در گزینش و تحمیل پست های مدیریتی و سیاسی در استان نشده اند و بر حسب شخصیت ذاتی اش مانند همیشه خویشتن را از هر گونه لطایف الحیل برای رسیدن به مقام و منزلت برحذر داشته اند. افسوس که برخی از افراد شناخته شده همچنان تلاش میکنند استان عزیزمان از غافله شایسته سالاری در مجموعه مدیریتی عقب تر و عقب تر دست و پا بزند.

 5. حسین زاده گفت:

  با تشکر از اطلاع رسانی بموقع تان؛ لطفا اصلاح بفرمایید؛ مطلب داخل گیومه”مجاهدان روز شنبه” بود نه غیر وابستگان روز شنبه . با تشکر

 6. khabarnegar گفت:

  آقای اشتری متاسفانه از گردونه رقابت حذف شدند
  بدون شک کسی که در کمترین بورس خبری هست استاندار خواهد شد.

 7. حسن زاده گفت:

  آقای اشتری نباید استاندار بشوند
  این را باید قبول کنیم که نمایندگان هیچ سنخیت فکری با دکتر روحانی ندارند و نمی توانند برای مردمی که 68 درصد به روحانی رای داده اند تعیین تکلیف کنند

 8. میرا کبر گفت:

  man ehsas mikonam ya agye rohani godrate kafi nadre va yani dast haye posh te parde godrateshon az rohani bishtare va ya bi in asami gabli bazi kardan va age az asami gabli baraye ostandari etefade nashe taide do moredi ke zekr kardam kr dar har do halt mardo m zarar mikonan dar vage az etemat ona soe estefade kardannnnnnnnnnnnn

 9. میرا کبر گفت:

  aslan bar asas atelaat rozname ebrekar ke barrasi karde bod bishtar az 70% nemayandegan ya tarafdar jalili bodan ya galibaf va hala nemidonam chi sho de ke tarfdar rohani shodan va be nafe ishon va mamlekat nazar midan
  aman az tame shirin godrat va servat va shohratttttttt???????

 10. میرا کبر گفت:

  to ormia ma n to gazie bodan gazi poor ke tarafdar galibaf 100% bod va jahangir zade ham tarafdar rohani nabod vali dr reza zade too setad rohani falit dasht az jomle kasayii ke agaye arefo b daneshgah ormia davat karde bood dr reza zade bood
  vali zaheran eshon to list nahayi nist?
  va li nemidon chera bazia kase dagh ta az ash mishan?????????????

 11. نادر گفت:

  این آقای اشتری در زمان انتخابات ریاست جمهوری کجا بودند که ما ندیدیم تو جبهه ی ولایتی یا جلیلی که الان میخواهند استاندار روحانی در استان باشند در ثانی مگر استاندار را دولت تعیین نمیکنه که حالا این آقایان نمایندگان اصولگرای استان که اتفاقا همشون نیز در جبهه ی مخالف روحانی بودند میخواهند واسه دولت روحانی استاندار قالب کنند

 12. علیاری گفت:

  اشتری اصلا گزینه خوبی برای استان نیست فقط عباس خورشیدی گزینه مناسبی بود چون من از نزدیک با اشتری بودم کارم کردن مدیریت چندانی در تصمیم گیرها ندارند و آدمی دهن بین وبله قربان گو هستند..

 13. رضا از اروميه گفت:

  یاران غار دیروز اسفندیار رحیم مشایی امروز در دولت یازدهم ”

  ( مشایی – اشتری )

  رفاقت ، رفاقت قدیم ، طرح آغازین مثلث دوستی که از دهه 60 در شهر پرحادثـه ارومیـه کلید خورد که پس از آن سالهای سال نیز این رفاقت در این شهر رنگ و بومی خاصی گرفت که حتی منجر به رفت و آمدها و آشنــایی خانواده های داخل این مثلث با همدیــگر شد . این در حالی است که گاهــــا” در کنــار هم برای تلطیف روح و روان خود به سفرهای بین شهری با پل ارتبــــاطی ( ارومیه – رامسر ) که بین این آقایان در حال احداث بود ، می پرداختند .
  حلقه ارومیه ؛ در این حلقه بود که شکل گیری آشنایی و رفاقت بین آنان با تفکرات غالب راس اول مثلث بسته شد . بعدها رفاقـــت هرکــدام از آنها بخاطر انجام مسئـولیت در جــاهای مختلف تبدیل به بعد فاصله گردید .
  حلقــه اردبیل ؛ بعد از گذشت مدت های مدیدی ، این حلقه از زمانی شروع می شود که با بازگشت مجدد آنان در این شهر می شود. البتــه نه در سطح گسترده از یاران ، بلکه باز افرادی بودند که در این حلقه در کنـارهم بوده و قیــد این فاصـــله ها را شکستنــد . اما بایــد گفت که این حلقــه رفاقت ها تنــها توانست برای 18 ماه دوام بیاورد . که از آن معروف به حلقه اردبیل نام می برند .
  حلقـــه ریاست جـمهوری ، که نقطه اوج حلقـــــه هاست و بیش تر در این حلقــه ، یاران غار پدیدار می شوند و این حلقه بیش از سایر حلقه ها در جامعه از حساسیت های بالایی برخوردار بود و اکنون نیز در دولت یازدهم که برخی از یاران غار دیروز اسفنــدیار رحیم مشــایی در دولت یازدهم امروز دیده می شوند ، که با سینه خیز رفتن ها و با استتارهای نــظامی سعی در خـــودی نشان دادن و جــا انداختـــن در دولت تدبیـر و امید را دارند .
  آنچه در این حلقـه حایز اهمیت است ؛ راس اول مثلث ( مشــایی ) با تکیــه زدن بر کرسی سازمان ایرانگردی ، راس دوم مثلث را با نام ب . که یکی از یاران دیرین و همشـــهری ایشــان که قبلا” نیز مدیریت شرکت تبلیغاتی … یکی از شرکت های وابسته به مشایی را در ارومیه عهده دار بود ، به عنوان معاون تبلیغات و همایش های این سازمان انتخاب می کند که بعد از چند سال در آن مسئولیت ، هم اینک مدیرعامل گروه هتل های …. می باشد . و اما نکته قابل تامل در مورد راس سوم این مثلث ، با نام آقای محمــد اشتـــری که از حلقه یاران معروف به ارومیه است که شخصا ” با توجه به رفاقت و شناخت قبلی از سوی رحیم مشــــایی به عنوان مدیرکل گردشـگری استان آذربایجان غربی مـــعرفی می شـــود .
  این مسئولیت را از اول سال 86 تا سال 89 همزمان با دوران فعاليت مشايي پذیرا بوده که بدلیل بازنشستگی عطایش را به لقایش می بخشد . و هنوز که هنوز است رابطه خانوادگی بین آقایان مشایی و اشتری برقرار است . مصداق بارز” رفاقت باز رفاقت قدیم ” دراینجا عینیت و معنی پیدا می کند . حال برخی از نمایندگان شکست خورده با سوابق سیاه که نشستن بر مسنــد استانداری ناکام مانده اند ، اکنـــون بدلایلی معلوم الحال و با زد وبنــدهایی که خودشان نیز از این یاران غار به حساب می آیند و باز در فکر تجدید باندهای قدرت و ثروت در منـطقه بوده و به تصور نادرست در تحمیل این قبیل افراد می باشند .
  در خاتمه ، آنچه مهم است و باید گفت ؛ فرایند زمان نه تنها باعث تغییر در رنگ و بوی انسانها شده ، بلکه در برخی ها باعث تغییر در تفکر ، عقاید و گفتمان افراد نیز می شود . به عبارت بهتر، بودن مهم نیست ، بلکه آنچه مهم است ، پایداری در ماندن است .
  مي گويند آقای اشتری در دوران معاونت سياسي هم كه مشايي در اروميه بود و البته صاحب مسند ، ارتباط نزديكي با هم داشتند و از ياران گرمابه وگلستان هم بودند
  خلاصه اینکه ، عاقــلانه آنست که از نیروهای با تجربه ، کارآمد ، توانمند و چهره ملی که شایستـگی های بالایی دارند و نیز با توجه به شرایط خاص این استان با قومیت های مختـلف ، که بتــواند چهره این استان برخوردار ولی در راه مانده را به ساحل نجات هدایت نماید .
  در پایان ، سئوال قابل تامل اینجاست که در راس آن دولت تدبیر و امید چگونه می تواند پاسخگو باشد که آیا این تصمیم تدبیرانه و بخردانه و امیدوارانه است که یک استــان از وسط شکافتــه شود و بین گروه های خاص که منــافع مشترکی با هم دارند ، تقسیــم شود ، آیا این نمونه واقعی دور تسلسل و پسرفت به گذشته نیست ؟!
  مراتب فوق صـرفا” جهت استــحضار وزیر محتـرم کشور جنـاب آقای دکتـر رحمــانی فضلی و سایر مقامات ذیربط نگاشته شده است . خواهشمند است مورد مداقه و توجه جدی قرار گیرد .

 14. شهروند گفت:

  عجب داستانی جور کردی فکر کنم نگارنده ار این کاندیداهای خود اظهاری استان هستند که خواب دیدند لیاقت استانداری ایشون بیشتر از دیگران هست بابا برید داستان برای کسی ببافیت که کسی نشناسه در صداقت و پاکی اشتری دوست و دشمن نظر مشترک دارند

 15. احمد از اروميه گفت:

  بنده در مورد ياران غار پرس و جو كردم كاملا” واقعيت دارد اين سه نفر از اوايل انقلاب با هم دوست بودند ويكي از آنها آقاي ب مدير عامل گروه هتل هاي هما در تهران است كه همين الان نيز اين سمت را دارد .

 16. محمدرضا گفت:

  واقعا برای محمد و ناشناس متاسفم که نشان دادند از چه سطح فکری و اطلاعات ناصحیح برخوردارند و از مسلمانی چیزی نمیدانند
  دوستان .یکی از مشکلات اصلی استان ما همین تخریب افراد زحمتکش و نسبت دادن آنها به حزب های مختلف است
  اگه دستی نمیگیریم لطفا سنگی بر سر راه هم نباشیم

 17. ناشناس گفت:

  wow, awesome article post.Thanks Again. Will read on…

دیدگاه خود را به ما بگویید.