تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۸ بهمن ۹۰.::. ساعت : ۱۱:۲۹ ق.ظ

   766 بازدید

ebrahim vatanparast ابراهیم وطن پرست

خبرگزاری جوان//سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: تیم والیبال کاله با مجموعه ای از بازیکنان ملی پوش و مؤثر دارای سابقه چند ساله در مسابقات لیگ برتر است.

 

ابراهیم وطن پرست افزود: ما با توجه به بضاعتی که داشتیم در دیدار مقابل کاله بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم بزرگترین برد ما در این دیدار حضور ۱۰ هزار تماشاچی در سالن والیبال غدیر ارومیه بود به طوری که هفت هزار نفر توانستند به داخل سالن راه یافته و سه هزار نفر خارج از سالن محل برگزاری بازی را نظاره گر بودند، این برای ما یعنی یک پیروزی شیرین.

وی تصریح کرد: درست های اول و دوم برتری فنی از آن تیم کاله آمل بود و ما در پوئن های حساس امتیازات را به حریف واگذار کردیم اما در ۲ ست بعدی با تغییری که در ارنج ایجاد کردیم موفق به شکست حریف شدیم با توجه به آنکه ست پنجم امتیازات به سرعت تمام می شود ما به دلیل برخی اشتباهات کوچک نتیجه را به حریف واگذار کردیم.

وی یادآور شد: سقف بازیکنان حریف بسیار عالی بود در صورتی که نیمکت ما با آمل به هیچ عنوان قابل مقایسه نبود.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل:تماشاگران بازی را گره زدند

بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال کاله آمل نیز گفت: این دیدار خیلی سخت و جان دار بود، حضور تعداد زیادی از تماشاگران ارومی در سالن محل برگزاری مسابقات شرایط بازی را خاص کرده بود.

وی گفت: عملکرد تیم ما در دو ست نخست بازی بسیار عالی و مهار نشدنی بود اما در ست های سوم و چهارم به دلیل فشار زیاد تماشاچیان و آنالیز دقیقی که حریف از ما داشت بازی گره خورد و تعیین سرنوشت دیدار به ست پنجم کشید و ما توانستیم نسبت به تیم میزبان موفق تر عمل کرده و ببریم.

وی یادآور شد: شاگردانم در این بازی حساس شروع خوبی داشتند تا جایی که ارومی ها در طول بازی اقدام به تعویض و خارج کردن سه مهره اصلی خود کردند البته بازیکنان جایگزین توانستند به خوبی تاکتیک های ارائه شده سرمربی خود را به مرحله اجرا درآوردند شاگردانم در این دیدار بسیار منطقی و حساب شده عمل کردند و توانستند با زدن سرویس های متمرکز و هدفمند حریف را تحت فشار قرار دهند.

عطایی در ادامه خاطرنشان کرد:با وجود آنکه این دیدار در هفته بیستم لیگ برتر جزو حساس ترین بازیهای این هفته محسوب می شد اما متاسفانه نظارت و کنترل مطلوبی نداشت زیرا تماشاگران ارومی با روشن کردن فلش تلفن های همراه خود شرایط بازی را از حالت استاندارد خارج کردند که این موضوع هیچ گونه واکنشی از سوی ناظر بازی را به همراه نداشت و جای تاسف است که قوانین در شهرهای مختلف به شکل های گوناگون در والیبال اجرا می شود./ باشگاه خبرنگاران

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 1291
دیدگاه خود را به ما بگویید.