تاریخ انتشار :شنبه ۱۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   181 بازدید

امام جمعه اشنویه گفت: امنیت کلید اصلی ورود انسان به کسب رزق و روزی است و اگر امنیت نباشد هیچ چیزی طراوت و صفای باطنی نخواهد داشت.

جوان پرس : امام جمعه اشنویه گفت: امنیت کلید اصلی ورود انسان به کسب رزق و روزی است و اگر امنیت نباشد هیچ چیزی طراوت و صفای باطنی نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا ماموستا سید مصطفی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: وظیفه مردم ایران در قبال امنیت کنونی کشور، شکرگذاری به درگاه الهی و قدردانی از پاسداران این نعمت ارزشمند است.
وی با مقایسه امنیت ایران با برخی از کشورهای منطقه، اظهار کرد: در شرایطی که بیشتر کشورهای همسایه با آتش و خون مواجه هستند، کشورمان در نهایت آرامش و آسایش به سر می برد.
وی گفت: مقوله امنیت از نگاه آیات و احادیث، ضروری ترین نیاز جامعه بشری، عامل رسیدن به کمالات، دوام زندگی برای انسان و کسب روزی و معیشت است.
ماموستا خاتمی ضمن تسلیت درگذشت رئیس جمهوری پیشین عراق ‘ جلال طالبانی’ نیز گفت: مام جلال مبارز نستوه، شجاع، عدالت خواه و آزادی طلب برای مردم عراق و کردستان عراق بود.
وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش و فعالیت های شبانه روزی آنان در برقراری نظم و امنیت اجتماعی تقدیر کرد.
سرهنگ پاسدار حسن قره چوبوقی، فرمانده انتظامی اشنویه نیز در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه گفت: مقوله امنیت نیاز ضروری جامعه است و تمام تلاش های پلیس ایجاد نظم و انضباط اجتماعی است.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108253
دیدگاه خود را به ما بگویید.