تاریخ انتشار :شنبه ۲۹ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۰ ب.ظ

   392 بازدید

چمن گلی : تور دوچرخه‌سواری آذربایجان برای سال آینده در آذربایجان غربی برگزار می‌شود و امسال به سبب انتخابات ریاست جمهوری موضوعاتی پیش آمد.

جوان پرس : مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه تا ۱۸ ماه آینده افتتاح می‌شود و شخص وزیر ورزش و جوانان اخیراً رقم پنج میلیارد تومان برای این ورزشگاه اعتبار تخصیص داد.

 عبداله چمن گلی در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش که در محل اداره کل ورزش و جوانان آذربایحان غربی برگزار شد با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت: اصحاب رسانه در تمامی ادوار و برنامه‌ها یکی از حامیان ما بوده و هستند و در همه حال از تجارب آنان استفاده کرده‌ایم.

وی با اشاره به ایجاد ارتباط با دانشگاهیان و فرهنگیان افزود: اتحادی میان دانشگاه ارومیه و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ایجاد شده است و در این میان 319 مقاله ارائه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: کشور اسلامی ما ظرفیت‌های بسیاری دارد ولی به خوبی از این استعدادها استفاده نمی‌شود و ارتباط با دانشگاه‌ها که اخیر در استان انجام شده است یکی از موضوعاتی است که سبب پیشرفت ورزش می‌شود.

وی با اشاره به صحت انتخابات روسای هیئت‌های  ورزشی خاطرنشان کرد: هیچ‌گونه غشی در این انتخابات وجود ندارد و حراست اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی نیز در این موضوع ورود نمی‌کند و پس از تعامل تصمیم‌گیری صورت می‌گیرد.

چمن گلی بیان کرد: تور دوچرخه‌سواری آذربایجان برای سال آینده در آذربایجان غربی برگزار می‌شود و امسال به سبب انتخابات ریاست جمهوری موضوعاتی پیش آمد.

وی با اشاره به روند تکمیل ورزشگاه 15 نفری ارومیه تصریح کرد: اقدامات این ورزشگاه در حال اقدام است و دیگر پروژه‌ها در حال انجام هستند که می‌توان به هفت خانه جوان و 25 پروژه در این میان اشاره کرد و پروژه‌ای در استان وجود ندارد که عملیات آن متوقف شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی تأکید کرد: اساسنامه برخی از هیئت‌های ورزشی مشکل دارند و باید این مشکلات برطرف شوند.

وی اظهار داشت: برخی از ورزشکاران که نسبت به فقدان حمایت از آن‌ها اعتراض دارند تا حدودی حق دارند و باید این موضوع مدیریت شود تا به بهترین نحو از آنان حمایت شود.

چمن گلی با اشاره به دستاورد سفر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به آذربایجان غربی افزود: راه‌اندازی پروژه‌های ملی یکی از دستاوردهای وزیر ورزش و جوانان به استان است و امید می‌رود ورزشگاه پانزده هزار نفری ارومیه تا یک سال و نیم اتمام یابد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108632
دیدگاه خود را به ما بگویید.