تاریخ انتشار :سه شنبه 13 ژوئن 17.::. ساعت : 1:00 ب.ظ

   199 بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه خواستار ثبت نام مالکان تاکسی فرسوده درون شهری در سامانه نوسازی شد.

جوان پرس : مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه خواستار ثبت نام مالکان تاکسی فرسوده درون شهری در سامانه نوسازی شد.

فخرالدین معصوم زاده در نشست با خبرنگاران خواستار ثبت نام مالکان تاکسی فرسوده درون شهری در سامانه نوسازی شد و گفت: با تـوجه به فرصـت باقی مانده تسهیلات ویژه تا پایان شهریور ۹6 ، رانندگان تاکسی فرسوده که تا به حال اقدامی نکرده اند، سریعاً جهت ثبت نام در سامانه نوسـازی از طریق دفاتر پیشخوان دولـت اقـدام نمایند.

وي بيان كرد: با توجه به اينکه این طرح چندين مرحله تمديد شده، اين آخرين مهلتي است که به مالکان اين خودروها داده شده است تا ماشين شان را تعويض نمايند، در غير اين صورت اجازه تردد به تاکسي هاي آنها درسطح شهرداده نمي شود و در صورت تردد توسط پليس راهوراعمال قانون مي شوند.

معصوم زاده با تأکيد بر اينکه اين سازمان عزم جدي براي نوسازي ناوگان خود در سال جاري دارد، گفت: تاکنون 500 تاکسي ناوگان تاکسيراني ارومیه نوسازي شده اند و آن دسته ازخودروهاي مشمول طرح، که موفق به نوسازي نشده اند انتظار مي رود مالکان آنها هرچه زودتر نسبت به اين امر اقدام کنند.

وي ابراز اميدواري کرد در مهلت باقيمانده تمامي تاکسي هاي فرسوده از چرخه حمل ونقل عمومي شهر ارومیه حذف شوند و تاکسي داراني که به هر دليل نتوانسته‌اند در اين طرح ثبت نام کنند، تا زمان تعيين شده با مراجعه به دفاتر پيشخوان دولت ثبت نام کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارومیه افزود: در صورت عدم مراجعه و ثبت نام، عواقب بعدی به عهده راننده می باشد

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105140
دیدگاه خود را به ما بگویید.