تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۷:۵۰ ب.ظ

   159 بازدید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پرداخت 13 ميليارد و 490 ميليون ريال پاداش به مشتركان برق استان در سال 96 خبر داد .

جوان پرس : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پرداخت 13 ميليارد و 490 ميليون ريال پاداش به مشتركان برق استان در سال 96 خبر داد .
اکبر حسن بکلو در گفتگو با روابط عمومی شرکت از پرداخت 13 ميليارد و 490 ميليون ريال پاداش به 394 مشترک برق كه در بخش هاي صنعتي، كشاورزي، اداري، تجاري و ديزل هاي خود تامين در طرح كاهش پيك بار تابستان همكاري و مشاركت داشتند، خبر داد.
وی ضمن تاکید بر لزوم تبديل مديريت مصرف و اصلاح الگوي مصرف به يك فرهنگ عمومي، افزود: در صورت تحقق اين موضوع بسياري از مشكلات حوزه انرژي در استان و كشور حل شده و اهداف مهم ملي در حوزه صنعت برق محقق خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در خصوص نحوه همكاري و جلب مشاركت و ورود اطلاعات مشتركين همكار و محاسبات پاداش مشتركين ابراز داشت : این فرایند از امسال بصورت مكانيزه و تحت وب انجام خواهد شد و از سال آينده نیز مشترکین همکار خواهند توانست با دسترسي ايجاد شده، اطلاعات همكاري در بازه هاي مورد علاقه را مستقيما در نرم افزار مربوطه وارد نمايند.
حسن بکلو شرط اصلي و مهم براي برخورداري از پاداش و تخفيف طرحهاي مديريت بار را داشتن لوازم اندازه گيري مناسب (كنتور هوشمند ديجيتالي يا كنتور طرح فهام يا كنتورهاي ديگر بهمراه مودم يا ديتالاگر) اعلام کرد و افزود : پرداخت مزاياي همكاري در طرح كاهش پيك بار مصرف با اعمال تخفيف در قبوض برق مصرفي مشتركان انجام مي شود و در برنامه هاي آتي مديريت مصرف در تابستان97، مشتركان حوزه هاي خانگي، آمپري و ساير مشتركين ديماندي نيز مي توانند در اين طرح مشاركت كنند و از مزاياي آن بهره مند شوند.
وي در ادامه اين خبر افزود: ميزان همكاري و كاهش پيك بار سال جاري بطور همزمان با پيك بار كشوري در تاريخ 8 مرداد بميزان 61 مگاوات و غير همزمان با پيك بار كشوري در تاريخ اول مرداد 96 برابر 100مگاوات بود كه اين مقدار كاهش پيك عمدتا به ترتيب در بخش هاي كشاورزي، صنعتي، خانگي و اداري و تجاري و در روشنايي معابر روی داده است .
مدیرعامل شرکت در ادامه از همكاري مشتركين برق كه همه ساله بخصوص در تابستان صنعت برق استان و كشور را ياري مي رسانند و با كاهش يا جابجايي حداقل 15درصد مصرف برق و رعايت بهينه سازي مصرف در ساعات اوج بار، سرمنشاء خدمات گسترده در استان و كشور مي باشند، صميمانه قدرداني نمود .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113197
دیدگاه خود را به ما بگویید.