جوان پرس : مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی گفت: بمناسبت عید سعید فطر از فاز دوم پروژه سیماد ۳ پرده برداری می گردد.

کوروش مصطفوی از پرده برداری از فاز دوم پروژه سیماد۳ خبر داد و در مقدمه گفت : در جهت توسعه دولت الکترونیک که یکی از ارکان مهم برنامه های دولت تدبیر و امید می باشد، همزمان با ایام الله دهه فجر سال ۹۶ با تلاش استانداری و همکاری های بی شائبه نهاد محترم ریاست جمهوری “سامانه سیماد ۳”  در شبکه دولت استان به بهره برداری رسید و به عنوان نرم افزار مصوب ارسال مراسلات شبکه دولت بین ادارات استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: اینک به مناسبت عید سعید فطر از فاز دوم پروژه سیماد۳  بهره برداری می گردد. در این فاز  امکان ارسال مکاتبات الکترونیکی به وزارت خانه ها مستقیما از درون سامانه سیماد۳ میسر گردید.

او تاکید کرد : جهت بهره برداری از این امکان راهنمای ارسال مکاتبات به وزارت خانه های کشور، طی مکاتباتی در اختیار کلیه ادارات استان قرار می گیرد.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری این فاز را نقطه شروع ارسال و دریافت مراسلات فرا استانی توسط سامانه سیماد۳ دانست و نوید داد: به حول و قوه الهی در تلاش هستیم در  فاز سوم پروژه سیماد۳ امکان ارسال و دریافت مکاتبات از سیماد۳ به بیش از ۱۴۰۰۰ دستگاه اجرائی، اداره و حتی نهادهای خصوصی مرتبط با دولت در سراسر کشور میسر گردد.