تاریخ انتشار :دوشنبه 22 آوریل 13.::. ساعت : 6:04 ق.ظ

   494 بازدید

107732_650

خوب  و بد شورا را می شناسد. با امور شهر کاملا آشناست. دیگر جنس جدای ناپذیر توسعه عمران شهری شده است.

جوان پرس : از او به عنوان مرد قدرتمند شورا باید نام برد ، کسی که برای شورا یک تکیه گاه است ، کسی که تاکنون شورا را خوب مدیریت کرده ، جلوی بسیاری از ناهنجارهای  وکاشکنی ها و … گذشته و جوسازی  را گرفته ، به رغم اینکه خیلی ها سعی داشتند شورا و حتی وی را خراب کنند با اصول عقلانی و با آرامشی وشیوه مدیریتی که دارد مثل همیشه موضوع را خوب مدیریت کرده است.  

 

دارای اصل و نصب خاصی است ، همه از او به احترام یاد می کنند ، دارای جایگاه ارزشمندی در میان افکار عمومی و سران جبهه های سیاسی  و رهبران فکری مرکز استان است. باید او را مرد در سایه نامید.

 

 از همان اواخر سال های دهه 80 که از سیستم استانداری بازنشسته شد وارد این نهاد مردمی گردید ، از همان  زمان احیای شوراها با اعتماد مردم به ساختمان شورا راه یافت.

 

3 دوره شورا که مصادف است با 14 سال فعالیت و عمر شورا در خدمت شهر و شهرداری بوده ، دوره سوم را همه 6 سال به عنوان سکاندار و پیشقراول شورا حرکت کرد . به جد باید او را دایره المعارف مدیریت شهری نامید.

 

متولد 1332 شهر ارومیه و با مدرک کارشناسی ارشد امور شهری است.

او کسی نیست جز حاج پرویز جلیلی که برای بار چهارم هم وارد گود شد تا بلکه رای اعتماد مجدد مردم ارومیه را به دست آورد.

 

حاج پرویز مثل همیشه منظم و مرتب همان روز اول راهی فرمانداری ارومیه شد تا بر خلاف خیلی ها که سفره تکلیف برای خود باز می کنند ، همان روز اول برای ثبت نام رفت.

 

بی شک وجود  و شان حضور اشخاصی  مثل حاج پرویز ، مهندس فتاحی  و…  در شورا و سیستم مدیرت امور شهری  می تواند محور توسعه عمران شهری را بهبود ببخشد.

Print Friendly
کدخبر : 16262
15 دیدگاه

 1. اكبر مرادي says:

  با سلام
  جناب آقای مهندس اميرعلي مجرد ساعتلو یکی از موسسين ائتلاف صادقين میباشند وتا کنون خدمات زیادی را در عرصه های علمی وفرهنگی ارائه کرده اند ایشان فردی میباشند که بدون برنامه کاری انجام نمی دهند بنابراین این بار هم با برنامه وارد عرصه شده اند ايشان همواره درگیر حل مشکلات مردم است.واقعا از انسانهای دلسوز و فداکار و صادق روزگار است بیشتر از آنکه وعده و وعید پوچ و واهی بدهد اهل عمل است . واقعا از انسانهای کاری روزگار است.امید است با رای شما مردم عزیز عضو شورای شهر شده و در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارد .
  رای ما مهندس امیرعلی مجرد ساعتلو و سایر اعضای گروه صادقین.
  رای ما مهندس امیرعلی مجرد ساعتلو و سایر اعضای گروه صادقین.
  رای ما مهندس امیرعلی مجرد ساعتلو و سایر اعضای گروه صادقین

 2. ب.م says:

  برایتان متاسفیم برای مردممان هم متاسفیم!
  شما که وظیفه راسانه ایتان آگاهی مردم از مطالباتشان است دیگر چرا؟! وجدانا می ارزد قلم به آن مقدسی خبرنگاری را برای معارفه ازنوع بوق وکرنا به حرکت دراورید! این قلم حاصل خون شهداست برادر! واین میزی که می بینید این عالیجناب خاکستری پشتش تکیه زده حاصل هزاران خونی است که برای برافراشتن عدالت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
  همچین با رنگ لعاب ایشان را برای مردم مینمایانید انگار مردم همه خواب بودند وقتیکه:
  در طول همین 14 سال حضور ایشان وهمسویانش شورای شهر محل نزاع های باندی وسیاسی شده است!
  مردم هرگز فراموش نمیکنند که در عرض چند سال اخیر چندین شهردار بخاطر دعواهای باندی عوض شده!
  مردم فراموش نمیکنند خوابیدن توسعه وعمران شهری را تا چند ماه اخیر!
  حال که چهارسال بودجه عمرانی را با برنامه ازپیش تعیین شده خوابانده بودند تا حضرت پور بیاید و در عرض چندماه طرح های در دست اقدام مهندس بازیان را که آنهم تبلیغاتی بود برای شستن اذهان عومی از جنایتهای سیاسی وعمرانی قبل وبه راه انداختن تبلیغات عظیم باز آرا ملت را با تنگ کردن فضای سیاسی و اجتماعیی شهر به سوی خود بکشانند.
  ایشان چه گلی به سر مردم زده اند اینقدر در بوق میگذاریدش؟
  آقای معروفی هیهات!
  شما اگر برای مردم قلم میزنید لطفا براساس وظیفه کارنامه عملکرد همین عالیجناب را نقد هم نکن بزن تو سایتت تا مردم خودشان نقد کنند!
  وعده هایی که ایشان در همین سایت شهرداری به مردم داده اند را بررسی کنید کدامیک عملی شده!
  ایشان در مربوط به پرونده شهرداری منطقه 4 توضیح دهند !؟
  بازهم برایتان متاسفیم.

  • الف-میم says:

   آقای ب م پاسخ شما در انتخابات دور چهارم داده می شود.به جای اینکه ار کسی خط بگیرید و نادانسته شخصیتی را نخریب کنید ساعات مطالعاتی خود را درباره کاندیداها و کارهای کرده عضوهای قبلی صرف کنید.

 3. م.م says:

  قدرت طلبان قدرتمند دیگر پایگاهی در میان افکار عمومی ندارند لذا بکل از نخبگان و شهروندان متوسط دور خواهند شد اینبار با هزینه های میلیاردی قصد دارند برخی محیط های کارگری را با زر وزور بخرند! افتاده اند بشدت دنبال کارخانه دارها! اما مردم نخبه هم به کسانیکه سواد سیاسی ندارند اطلاع رسانی کرده اند که چه خبره! امیدواریم دولت وهیئت نظارت صندوقهای سیار را به نزدیکی کارخانه ها نفرستند!!

 4. خسروی says:

  سلام
  جناب معروفی این 6 تا خودکار آبی بیک هم که رو میز کارشون یا کنفرانسشون هست ، خودکار در سایه هستند !!؟

 5. علی says:

  قدرتی که تکیه گاهش بر زور و زر وباندهای مافیایی باشد قدرت نیست همان زور است.

 6. دانشجوی دانشگاه آزاد says:

  ماهم متاسفیم جناب معروفی!

 7. فکر نمی کنیم که آقای جلیلی این سری کمتر از صد هزار تا رای بیاورد ایشان شخصی متدین و انقلابی هستند و دیپلمات نیستند

 8. قنبری says:

  تما بدبختی بیکاری وعقب افتادگی این شهر به کم کاری وبی عرضه گیه این شوراییهی فعلی مربوط است که سالها در شهر داری باند بازی وقدرت طلبی راه انداخته اند
  وای بر شما معروفی وشاید حق طبلیغات گرفته ای اما بعید میدانم شما تحلیل ات خوب است ودرد ها را می فهمی مردم را با سیاه نمایی وخاک برداری چند فلکه نمی توان قول زد و11 سال است اینها خوابند

 9. علي نوري says:

  با سلام
  بنده با اطمينان كامل از شخصيت صداقت لياقت و توانايي جناب اقاي مهندس
  امير علي مجرد ساعتلو را بهترين انتخاب براي خدمت به مردم اروميه ميدانم.
  چك ات اغريان ديشي ايش بيله نه ور ايشي
  اينانين قارداشلاريم من گورمديم مجرد كيمين دوزگون كيشي

  راي همشهريان عزيز مهندس مجرد ساعتلو از اعتلاف صادقين

  راي همشهريان عزيز مهندس مجرد ساعتلو از اعتلاف صادقين

 10. عربزاده says:

  من هم با دوستانی که عملکرد رئیس شورا وبرخی همکارانش را نقد کرده اند بسیار موافقم. با زدن چندتا زیر گذر یا کاشتن لاله هایی که خدا میداند بقیمت چندخیابان آسفالت ولکه گیری برای شهروندان آب خورده ! وملت گول این ترفندهای انتخاباتی را نمیخورند!

 11. ياس says:

  باسلام ممنون از متن مطلب زيبايتان درمورد اين مرد با ايمان كه در راه خدمت به مردم و كسب رضاي الهي از جان مايه گذاشته اند من نيز بعنوان يك شهروند اروميه اي قدردان ايشان هستم و از خداوند منان توفيق روزافزون ايشان را خواستارم.

 12. امیر says:

  معروفی جان چند ؟ چند ؟آخرش چند؟

 13. دانشجو says:

  ای کاش می دیدید این دانشجو های دانشگاه آزاد وقتی امیدشون از همه جا قطع میشد چطور به این مرد پناه می آوردن
  با همه وجود مدیون این مرد بزرگ هستم و امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشند

دیدگاه خود را به ما بگویید.