تاریخ انتشار :چهار شنبه 4 ژانویه 17.::. ساعت : 5:46 ب.ظ

   222 بازدید

بهرامی
حجت الاسلام بهرامی خطاب به فرماندهان کلانتریها و پاسگاهها گفت : در مراجعه به درب منازل مردم حتما با کارت شناسایی و علت ماموریت مراجعه نماید و بدون هماهنگی وارد منزل مردم نشوید.

جوان پرس : رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح در همایش یک روزه فرماندهان کلانتریها و پاسگاههای انتظامی اذربایجان غربی با اشاره به جایگاه نیروهای مسلح و نیروی انتظامی تاکید کرد : نیروی انتظامی به جامعه انتظام می بخشد.

حجت الاسلام محمد کاظم بهرامی ادامه داد : پلیس باید کاری کند تا در دل بچه های مردم جا باز کند که خوشبختانه تا حدود زیادی موفق شده است.

وی بیان کرد : سازمان قضایی نیروهای مسلح خود را متعلق به خانواده نیروهای مسلح می داند و تابحال در کنار انها بوده است.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد : پلیس در همه جا حضور دارد و ضامن امنیت مردم است.

وی با انتقاد از برخی از رسانه ها در جوسازی و سیاه نمایی بر علیه نیروی انتظامی خاطرنشان ساخت: موقعیت کشور در تمام جهان بی نظیر می باشد و الان جمهوری اسلامی در دل استکبار نفوذ کرده است.

نگاه سازمان قضایی نیروهای مسلح اصلاح گرایانه است

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به جایگاه نیروهای مسلح تاکید کرد : نیروی انتظامی نباید دغدغه ای بجز جهاد با دشمن داشته باشد.

وی خطاب به فرماندهان کلانتریها و پاسگاههای استان گفت : مواظب جمع خودتان باشید تا دشمن در بین شما نفوذ نکند.

او بیان کرد : عزت جمهوری اسلامی در سایه تلاش , سلامت و ارتقای نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد : به روسای استانی هم توصیه کرده ام فرماندهان انتظامی حتی در زمان حضورشان در سازمان قضایی نیروهای مسلح باید دارای اتاق اختصاصی باشند چون نگاه ما اصلاح گرایانه است.

وی با اشاره به بحث اهمیت امنیت خاطرنشان ساخت: نعمت امنیت بسیار مهم و ارزشمند است که باید قدر ان را دانست.

حجت الاسلام بهرامی بیان کرد : بر اساس روایات و احادیث هم نبود امنیت بدترین مسائل است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد : تمام تلاش دشمن در صدد تفرقه و تنش در جامعه است و هر جای بوی اختلاف امد دشمن حضور دارد و همه مسوولین نظام و قوای موجود و متولیان امر در قالب ید واحده ضامن امنیت مردم هستند .

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی و خود شیعه ها و سنی ها هدف اصلی دشمن است.

وی استحکام خانواده , تکریم مردم و حفظ امنیت جامعه را جزو ضروریات اعلام کرد و افزود : مهم ترین امنیت , امنیت اجتماعی است.

 

با مردم خوب برخورد کنید
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور  گفت : خوب برخورد کردن , خوب گوش دادن و خوب جواب دادن باید در دستور کار شما قرار گیرد.

حجت الاسلام بهرامی افزود : ما باید دنبال پلیس علمی حرکت کنیم , متهم را تهدید نکنیم , با عقیدتی و حفاظت هماهنگ باشیم و مراقب باشیم درگیر رشوه نشویم.

او بیان کرد : نیروهای مسلح باید قانونی برخورد نموده و در خصوص قانون بکارگیری سلاح و تیراندازیها به ضرورت توجه کنند.

وی تصریح کرد : در رسیدگی به پرونده ها مباحث اخلاقی , جایگاه افراد و اشخاص توجه شود.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح خطاب به فرماندهان کلانتریها و پاسگاهها گفت : در مراجعه به درب منازل مردم حتما با کارت شناسایی و علت ماموریت مراجعه نماید و بدون هماهنگی وارد منزل مردم نشوید.

Print Friendly
کدخبر : 100111
دیدگاه خود را به ما بگویید.