تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ فروردین ۹۲.::. ساعت : ۱۱:۲۰ ب.ظ

   246 بازدید

میزان سفرهای نوروزی امسال این استان در مقایسه با سال گذشته 40 درصد افزایش نشان می دهد.
 
جوان پرس : فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: میزان سفرهای نوروزی امسال این استان در مقایسه با سال گذشته 40 درصد افزایش نشان می دهد.
 
سرهنگ عباس فرمانی در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: میزان سفرهای کوتاه مدت در سطح استان نسبت به سال گذشته با توجه به مساعد بودن آب و هوا افزایش یافته است .
 
وی موتورسیکلت، عابران پیاده و واژگونی را از عمدت دلایل تصادفات در محورهای استان در تعطیلات نوروزی امسال عنوان کرد و از رانندگان و عابران پیاده خواست قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به طور کامل رعایت کنند.
 
سرهنگ فرمانی با بیان اینکه تردد موتورسیکلت در ایام طرح نوروزی در محورهای استان ممنوع است، افزود: پلیس راه به شدت با رانندگان متخلف در نوروز برخورد می کند.
 
وی گفت: پلیس راه با تمام امکانات و تجهیزات، برای کاهش تلفات و خسارات در جاده های آذربایجان غربی تلاش می کند.
 
سرهنگ فرمانی اضافه کرد: برپایی گشت های محسوس و نامحسوس و بازرسی انتظامی در اتوبوس های مسافربری پرتردد خودروها در محورهای استان و برخورد با متخلفان و رفتارهای حادثه ساز رانندگان از جمله برنامه های پلیس راه آذربایجان غربی به شمار می رود.
 
وی اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی در استان تاکنون 14 نفر در حوادث جاده ای جان خود را از دست داده و بیش از 160 نفر نیز مجروح شده اند.
 
فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی از شهروندان به ویژه رانندگان خواست تا با خونسردی بیشتر و جلوگیری از رفتارهای پرخطر، در روند کاهش تلفات و خسارات در جاده های استان یاریگر پلیس باشند.
 
وی با بیان اینکه بیش از 600 نفر در استان برای کنترل ترافیک در این ایام نوروزی بسیج و به کارگیری شده اند گفت: تیم های نامحسوس پلیس راه استان نیز در تمامی این ایام رفتار رانندگان را تحت کنترل قرار داده و با رانندگان متخلف برخورد می کنند
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 15066
دیدگاه خود را به ما بگویید.