تاریخ انتشار :یکشنبه 9 فوریه 14.::. ساعت : 9:00 ب.ظ

   346 بازدید

Picture 09aaa1

قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی در یک گفتگوی خبری به اهمیت راهپیمایی 22 بهمن پرداخت

جوان پرس : استاندار آذربايجان غربي با تاكيد بر حضور گسترده مردم استان در راهپيمايي 22 بهمن گفت: مردم سلحشور ايران اسلامي هميشه به سرنوشت كشور حساس بوده اند و در 22 بهمن امسال نيز حماسه اي ديگر خلق مي كنند. قربانعلی سعادت در گفت و گو با خبرنگار واحد مركزي خبر افزود: مردم سلحشور ايران و آذربايجان غربي هميشه نشان داده اند كه به سرنوشت كشور و مسايل انقلاب اهتمام و حساسيت وي‍ژه اي دارند و اين را بار ديگر در 22 بهمن به نمايش مي گذارند.

 

وي اضافه كرد: مردم هميشه در صحنه ايران پيمان بسته اند تا انقلاب اسلامی بعنوان يادگار ارزشمند امام راحل را هميشه سرزنده نگهدارند و بر سرپيمان خود هستند.او اظهار كرد: مردم ايران اسلامي و آذربايجان غربي در انتخابات خرداد ماه امسال حماسه سياسي را خلق كردند و مطمئن هستيم كه حماسه ديگري را در 22 بهمن امسال خلق كرده و آن را تكميل مي كنند.

 

استاندار آذربايجان غربي گفت: اين حضور مردم خط بطلاني به نقشه هاي تمامي آنهايي است كه چشم طمع به اين نظام مقدس دوخته اند.سعادت افزود: ما خدمت گذاران مردم آذربايجان غربي، سعي مي كنيم تمامي مقدمات حضور پرشور مردم را در راهپيمايي 22 بهمن فراهم كنيم.

Print Friendly
کدخبر : 31276
دیدگاه خود را به ما بگویید.