پیام تسلیت ویژه امام جمعه و نماینده مردم پیرانشهر به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی | جوان پرس
تاریخ انتشار :سه شنبه 10 ژانویه 17.::. ساعت : 8:10 ق.ظ

   204 بازدید

ماموستا محمودی : وی نقش بسیار پررنگ و بی بدیلی را در شکل گیری تاریخ انقلاب اسلامی ایران داشتند.
جوان پرس : امام جمعه شهرستان پیرانشهر در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: وی نقش بسیار پررنگ و بی بدیلی را در شکل گیری تاریخ انقلاب اسلامی ایران داشتند.
 ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه شهرستان پیرانشهر در گفتگو با خبرنگار کردپرس، ضمن ابراز تأسف از درگذشت ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی برای همه مردم ایران یک ضایعه تأسف بار ، دردناک و دور از انتظار بود.
وی ادامه داد: از طرف خود و جامعه روحانیت شهرستان پیرانشهر این ضایعه تلخ و ناگوار را خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم شریف سراسر ایران تسلیت عرض می نمائیم.
محمودی در ادامه سخنان خود با اشاره به شخصیت انقلابی مرحوم هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: ایشان در طول انقلاب اسلامی همواره جزء افراد فعال و تأثیر گذار بودند و بر اساس فرمایشات رهبر عالیقدر انقلاب وی قبل از انقلاب هم کمک های فراوانی را به رزمندگان نموده است.
امام جمعه پیرانشهر ادامه داد، آیت الله هاشمی رفسنجانی در طول انقلاب نیز با پذیرش مسئولیت های خیطر و حساسی از جمله ، حضور در مجلس خبرگان رهبری، دو دوره عهده دار ریاست جمهوری کشور، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و… نقش بسیار عمده ای در شکل گیری تاریخ با شکوه انقلاب اسلامی ایران داشتند.
محمودی در خاتمه ضمن تسلیت مجدد این ضایعه دردناک به تمام مردم ایران، برای روح آن مرحوم علو درجات و برای سایر بازماندگان و بویژه خانواده و بستگان ایشان صبر جمیل را از خدواند منان خواستار شدند.
همچنین دکتر رسول خضری، نماینده مردم شهرستان های پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی نیز در پی ارتحال ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی ضایعه درگذشت ایشان را به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 100294
دیدگاه خود را به ما بگویید.