تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۷:۳۰ ب.ظ

   63 بازدید

رحمانی : پایانه های مرزی در آذربایجان غربی نقش مهم و انکارناپذیری در اقتصاد استان و منطقه دارد و امید است با اقدامات عمرانی در حال اجرا در این مبادی ورودی و خروجی شاهد رونق بیش از پیش این مبادی و توسعه کیفی و کمی خدمات باشیم.

جوان پرس : معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پیشرفت ۶۲ درصدی ساخت سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی سرو خبر داد.

آیدین رحمانی گفت: احداث سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی سرو با اعتباری در حدود ۱۳۰ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد در حال انجام است.

وی ادامه داد: سالن مسافری در دو طبقه به مساحت زیربنای ۴۱۶۰ متر مربع ساخته میشود و محوطه سازی پایانه مرزی نیز همراه با تاسیسات مربوطه در زمینی به مساحت ۷۱۰۰ متر مربع اجرا خواهد شد.

رحمانی افزود : اجرای منبع آب بتنی به حجم ۲۸۰ متر مکعب و اجرای دیوار حائل بتنی به طول تقریبی ۱۲۵ متر به ارتفاع متوسط ۶ متر از دیگر بخش های در حال اجرا در پایانه مرزی سرو است.

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه تکمیل زیرساخت ها و کیفی سازی خدمات در پایانه های مرزی یکی از سیاست های اصلی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به شمار می رود، گفت: امیدواریم با تکمیل زیرساخت های موجود در این مرز این مسیر به شاهراه مستقیم جهت دسترسی سریع ناوگان های ترانزیتی و حمل و نقل بین المللی تبدیل شود.

رحمانی یادآور شد: پایانه های مرزی در آذربایجان غربی نقش مهم و انکارناپذیری در اقتصاد استان و منطقه دارد و امید است با اقدامات عمرانی در حال اجرا در این مبادی ورودی و خروجی شاهد رونق بیش از پیش این مبادی و توسعه کیفی و کمی خدمات باشیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 115987
دیدگاه خود را به ما بگویید.