تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   98 بازدید

دكتر آقازاده با تاکید بر ارتقای خدمات رسانی به مددجویان خواستار تسریع در اجرا و اتمام پروژه مذکور پیش از موعد مقرر شد و گفت: خوشبختانه پروژه های عمرانی دانشگاه با قدرت و تمام توان در حال اجرا و در بیشتر موارد جلوتر از برنامه و اهداف دانشگاه است.

جوان پرس : رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از پیشرفت 70 درصدی پروژه توسعه و نوسازی بخش قلب بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه خبرداد.

دكتر جواد آقازاده در جمع خبرنگاران افزود: اجرای پروژه توسعه و نوسازی بخش قلب بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه با مساحتی در حدود 1100 مترمربع و از دی ماه سال 96 آغاز شده و اکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و هزینه مربوطه از محل اعتبارات ارتقای کیفیت هتلینگ تحول نظام سلامت پرداخت می گردد که بزودی شاهد بهره برداری این پروژه خواهیم بود.

وی با تاکید بر ارتقای خدمات رسانی به مددجویان خواستار تسریع در اجرا و اتمام پروژه مذکور پیش از موعد مقرر شد و گفت: خوشبختانه پروژه های عمرانی دانشگاه با قدرت و تمام توان در حال اجرا و در بیشتر موارد جلوتر از برنامه و اهداف دانشگاه است.

آقازاده با بیان اینکه بی تردید یکی از شاخصهای توسعه استان شاخصهای سلامتی است و توجه به مقوله سلامت توجهی راهبردی است افزود: بر اساس نقشه راهی که برای توسعه عرصه سلامت استان ترسیم کرده ایم سعی شده که پروژه‌ها زیر بنایی و ساختاری باشند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114270
دیدگاه خود را به ما بگویید.