کارکنان دولت در آذربایجان غربی فرش دستباف اقساطی می گیرند | جوان پرس
تاریخ انتشار :سه شنبه 13 ژوئن 17.::. ساعت : 8:59 ق.ظ

   227 بازدید

تفاهم نامه سه جانبه اجرای طرح فروش اقساطی فرش دستباف در آذربایجان غربی با مشارکت صنعت و معدن و تجارت ، صندوق کارآفرینی امید و اتحاديه شرکت های تعاونی فرش منعقد شد.

جوان پرس : تفاهم نامه سه جانبه اجرای طرح فروش اقساطی فرش دستباف در آذربایجان غربی با مشارکت صنعت و معدن و تجارت ، صندوق کارآفرینی امید و اتحاديه شرکت های تعاونی فرش منعقد شد.

رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان در آیین امضای تفاهم نامه سه جانبه اجرای طرح فروش اقساطی فرش دستباف که با مشارکت صندوق کار آفرینی امید و اتحادیه و شرکت های تعاونی فرش فروشی گفت : بر اساس تفاهم نامه منعقده با صندوق و اتحادیه شرکت های تعاونی فرش دستباف از فردا کارمندان دولت با معرفی دستگاههای اجرایی مربوطه و با تاییدیه اتحادیه ها برای دریافت تسهیلات ۱۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد به صندوق کارافرینی امید معرفی می شوند.

جعفر صادق اسکندری افزود : در مرحله اول مبلغ ۳ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰ هزار نفر در بخش فرش استان فعال هستند ؛ تاکید کرد : از این تعداد ۱۷ هزار نفر بیمه هستند که توسعه صنعت قالیبافان در دستور کار قرار گرفته است.

قلی پور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در آئین امضای تفاهم نامه سه جانبه اجرای طرح فروش اقساطی فرش دستباف در آذربایجان غربی با مشارکت صنعت و معدن و تجارت ، صندوق کارآفرینی امید و شرکت های تعاونی گفت : ایجاد اشتغال برای مشاغل خرد و کوچک جزو برنامه های کاری صندوق است و در چند سال اخیر ۶۰ میلیارد ریال در زمینه تولید فرش و مشاغل خانگی پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 105126
دیدگاه خود را به ما بگویید.