تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۲:۲۶ ب.ظ

   133 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در محورهای برون شهری آذربایجان غربی در سال جاری خبر داد.
جوان پرس : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از کاهش تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در محورهای برون شهری آذربایجان غربی در سال جاری خبر داد.
 
عبدالحسین علی اکبری گفت: در ۲ ماه ابتدای سال جاری تلفات ناشی از سوانح رانندگی در محورهای برون شهری آذربایجان غربی با ۲۰ درصد کاهش به ۵۶ نفر رسیده است در حالیکه تعداد تلفات در مدت مشابه سال قبل ۷۰ نفر بود.
 
وی با اشاره به تلفات ناشی از سوانح رانندگی در محورهای روستایی آذربایجان غربی ادامه داد: در این خصوص نیز شاهد افزایش تلفات از یک نفر در سال گذشته به ۵ نفر در سال جاری هستیم و امیدواریم این روند با افزایش اطلاع و آگاهی عمومی از فرهنگ ترافیک و رانندگی در بین مردم متوقف شود.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در گفتگو با ایسنا اضافه کرد: در مجموع میزان تلفات سوانح رانندگی جاده ای در سال جاری ۱۴ کاهش یافته است که تلاش می شود با اجرای برنامه های فرهنگی و سخت افزاری این روند نزولی ادامه یابد.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 114840
دیدگاه خود را به ما بگویید.