تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۷:۳۰ ب.ظ

   468 بازدید

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای قاضی طباطبایی ارومیه گفت: آذربایجان غربی مقام اول مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس دانشجویان ایران را کسب کرد.

جوان پرس : رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای قاضی طباطبایی ارومیه گفت: آذربایجان غربی مقام اول مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس دانشجویان ایران را کسب کرد.

یعقوب پور اسد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این دوره از مسابقات  با حضور ۹۶ ورزشکار از ۲۷ استان کشور برگزار شد که آذربایجان غربی با داشتن ۵ نماینده در این مسابقات مقام اول مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس دانشجویان ایران را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم دانشگاه فنی و حرفه‌ ای قاضی طباطبایی ارومیه که به نمایندگی از آذربایجان غربی در این مسابقات شرکت کرده بود تصریح کرد: تیم دانشگاه فنی و حرفه‌ ای قاضی طباطبایی ارومیه توانست دو مدال طلا توسط حسین دانشور در وزن ۸۱ کیلوگرم و محمد عزیزی در وزن ۹۱ کیلوگرم، یک مدال نقره توسط مهدی ماکویی در وزن ۷۵ کیلوگرم و یک مدال برنز توسط پوریا قنبر بیگی در وزن ۶۰ کیلوگرم به دست آورد.

پور اسد در خصوص تیم های دوم و سوم این دوره از مسابقات خاطر نشان کرد: استان‌های سیستان و بلوچستان و کردستان پس از آذربایجان غربی در جایگاه‌های بعدی این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

وی در خصوص سطح کیفی مسابقات بیان کرد: مسئولان فدراسیون از کمیته های فنی و داواران به ویژه دبیر فدراسیون که در مسابقات حضور داشتند کمال رضایت را از میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ ای قاضی طباطبایی ارومیه داشتند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116019
دیدگاه خود را به ما بگویید.