تاریخ انتشار :یکشنبه 18 ژانویه 15.::. ساعت : 5:00 ب.ظ

   282 بازدید

Untitled-400x255

 حجت الاسلام فخرآذر : گروه های موسوم به داعش، طالبان و القاعده دست پرورده خود آمریکا هستند که با صرف هزاران میلیارد دلار و با هدف ایجاد اختلافات قومی و مذهبی، در صدد تخریب چهره رحمانی اسلام است.

جوان پرس : حجت الاسلام جعفر فخرآذر عضو مجمع روحانیون مبارز آذربایجان غربی در گفت و گو با صبح امید اظهار داشت : حمله تروریستی به نشریه شارلی ابدو و کشته و زخمی شدن چند تن از کارکنان این نشریه باعث گردیده برخی از سیاستمداران نان به نرخ روز خور برای پیشبرد اهداف شوم خود با ایجاد نوعی اسلام هراسی حضور نامشروع خود را در منطقه استحکام بخشند و این در حالی است که سکوت معنا دار، کشورهای غربی و اروپایی و برخی از سران کشورهای عربی در مقابل جنایات بی شرمانه گروه موسوم به داعش در کشور عراق و سوریه این سئوال را در اذهان پدید می آورد که کشورهای اسیر دست آمریکا، به دنبال کدام نوع از حقوق بشر هستند؟

 http://sobhomid.com/wp-content/uploads/2015/01/Untitled-400x255.jpg

 عضو مجمع روحانیون مبارز آذربایجان غربی پاسخ این سئوال را ساده برشمرده و توضیح داد: گروه های موسوم به داعش، طالبان و القاعده دست پرورده خود آمریکا هستند که با صرف هزاران میلیارد دلار و با هدف ایجاد اختلافات قومی و مذهبی، در صدد تخریب چهره رحمانی اسلام است.

   وی افزود: مشکل اساسی آمریکا با اسلام است. اسلامی که با سرعت در حال تسخیر قلوب آزادی خواهان جهان است واین، وعده ای است از طرف خداوند متعال که محقق خواهد شد.

او وظیفه مسلمانان جهان، فارغ از رنگ، نژاد، مذهب، گرایش و گویش های مختلف را بر اساس تأکید مقام معظم رهبری، بصیرت کامل و شناخت دشمن واقعی دانسته و اظهار داشت: مسلمانان جهان باید بدانند که امروزه دشمن با به کارگیری انواع ترفندها و با استفاده از کانون های وابسته خبری با القای اختلافات قومی و مذهبی، به صورت تمام عیار در مقابل اسلام و مسلمین صف کشیده است و این وظیفه مسلمانان است که با هوشیاری کامل کاری نکنند که خواسته یا ناخواسته در صف دشمن قرارگرفته و به دشمن در پیشبرد اهدافش یاری رسانند.

حجت الاسلام فخرآذر با محکوم دانستن هر نوع خشونت و تندروی در هر نقطه از جهان، بیان داشت: جوامع مسلمین باید همگام با مردم آزادی خواه سایر ادیان الهی، متحد و یکصدا با محکومیت و نفی هرگونه تندروی و افراطی گری در مقابل زورگویان و تمامیت خواهان شرق وغرب ایستادگی کنند.

وی با اشاره به تناقض رفتاری کشورهای مختلف در قبال مسائل انسانی جهان اسلام گفت: امروزه کشورهای غربی که با حمایت از جنایات رژیم صهیونیستی و سکوت در برابر کشتار مردم مظلوم و بی گناه غزه رفتارهای متناقضی از خود نشان می دهند، باید بدانند که در پیشگاه وجدانهای بیداروآگاه مردم، هزاران بار مورد محاکمه قرار می گیرند و حضور ننگین سران اسرائیل غاصب در راهپیمایی فرانسه و سوء استفاده از احساسات مردمی نمی تواند کارنامه ننگین آنها را تطهیر نماید.

Print Friendly
کدخبر : 58302
3 دیدگاه

 1. اجعفری says:

  چرا کامنت را منتشر نکردی؟ آفتابگردان. شرف رسانه ای را فدای این آدما نکن .اشتباه میکنی

 2. شهروند says:

  جناب شیخ این جمله چقدر اشناست :برخی از سیاستمداران نان به نرخ روز خور
  راستی یکی از این سیاستمداران را میشناسم
  نهار در منزل صدق…و شام در منزل اقا…

 3. محمد آراز says:

  درود بر شیخ اصلاحات آذربایجان غربی

دیدگاه خود را به ما بگویید.