تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۷ ب.ظ

   328 بازدید

پل جدید پوش آباد شهرستان اشنویه با ده دهنه یازده متری و با مدت قرارداد ۱۲ ماه با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، عبدالکریم حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در خانه ملت و مسئولان شهرستانی کلنگ زنی شد.

جوان پرس : پل جدید پوش آباد شهرستان اشنویه با ده دهنه یازده متری و با مدت قرارداد ۱۲ ماه با حضور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، عبدالکریم حسین زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در خانه ملت و مسئولان شهرستانی کلنگ زنی شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این مراسم با اشاره به اهمیت ساخت و بهره برداری از این پل در سریع ترین زمان ممکن گفت: پل پوش آباد اهمیت بسیاری به جهت برقراری ارتباط بین دو شهرستان پیرانشهر و اشنویه بعنوان یکی از محورهای اقتصادی استان و غرب کشور دارد و باید تلاش شود تا در مدت زمان کوتاه تری از مدت تعیین شده در قرار داد به اتمام برسد.

حیدر مطاعی برای تامین اعتبار مصوب پل پوش آباد و رفع تمام موانع پیش روی اجرای این طرح قول مساعد داد و افزود: بهار سال گذشته حادثه بسیار متاثرکننده ای بر اثر طغیان رودخانه در اثر بارش و تخریب پل پوش آباد  اتفاق افتاد و یکی از نوجوانانی که می توانست از آینده سازان این مرز و بوم باشد، جان خود را از دست داد که امیدوارم دیگر شاهد چنین سوانحی نباشیم.

 وی با تقدیر از پیگیری های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در به ثمررسیدن خواسته مهم مردم منطقه اشنویه جهت ساخت پلی امن و دارای ظرفیت وسیع اظهار کرد: جاده های شهرستان اشنویه نیازمند بازسازی و تجدید آسفالت هستند که این امر نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این مراسم با اشاره به مشخصات پل جدید پوش آباد شهرستان اشنویه گفت: این پل با اعتبار مصوب ۳۴ میلیارد ریال ساخته می شود.

عبدالحسین علی اکبری افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال طرح های گسترده ای در زمینه روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان اجرا خواهد شد که محورهای شهرستان اشنویه نیز در دستور کار است.

وی اضافه کرد: ماه های پیش رو فرصت مناسبی است تا عملیات ساخت پل با سرعت اجرایی شده و تا شروع بارندگی های فصل زمستان شاهد رسیدن طرح به نقطه امن از نظر پیشرفت کار باشیم.

 فرماندار شهرستان اشنویه نیز با اشاره بر ضرورت ساخت پل پوش آباد در کمتر از بازه زمانی تعیین شده گفت: رودخانه ای پل پوش آباد برروی آن ساخته می شود، سال گذشته بدلیل بارش های بهاری و طغیان موجب داغدار شدن یکی از خانواده های مقیم این شهرستان شد که امیدواریم دیگر شاهد چنین وقایع ناگواری نباشیم.

اسعد خضری عنوان کرد: تلاش هایی که برای آغاز عملیات ساخت پل پوش آباد توسط مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای صورت گرفت، ستودنی است و تمامی ادارات شهرستانی مسئول در این زمینه و مردم برای هموار کردن راه پیش رو جهت ساخت بدون مشکل پل اعلام آمادگی می کنیم.

http://www.kurdpress.com/Docs/1/1/97/1/16/HHTzgl2ukc4/XL_Atch_66_hhtzgl2ukc4.jpg

http://orumiyeh.isna.ir//Files/News/Image/13971/56215.jpg

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1397/1/16/2064068_266.jpg

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113063
دیدگاه خود را به ما بگویید.