تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۲ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۹ ق.ظ

   202 بازدید

کلنگ گازرسانی به 18روستای شهرستان مهاباد در روستای حاجی خوش به زمین زده شد.
جوان پرس : کلنگ گازرسانی به 18روستای شهرستان مهاباد در روستای حاجی خوش به زمین زده شد.

با حضور معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد ،امام جمعه ،نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل شرکت گاز استان آذربایجان غربی ،مدیر کل امور روستایی استان آذربایجان غربی ،جمعی از مسولین ادارات واهالی محترم روستاهای بخش مرکزی مهاباد طی مراسم ویژه ای کلنگ گازرسانی به 18روستای شهرستان مهاباد در روستای حاجی خوش به زمین زده شد.
در این مراسم ایرج شجاعی معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد ضمن خیر مقدم به مهمانان ارجمند وهمچنین تقدیر وتشکر از مسولین شهرستانی واستانی جهت خدمات رسانی به اهالی روستاها اظهار داشتند که حل مسائل مربوط به روستاها برای پیشرفت روند کار شهرها هم می تواند مهم وتاثیر گذار باشد زیرا که باعث تسهیل در امورات مختلف شده ودر تعجیل روند کارها نقش حائز اهمیتی دارد.
ویافزود که نظام مقدس جمهوری اسلامی ودولت کریمه تدبیر وامیداز هر راهی برای خدمت رسانی به مردم وارد شده ودر صدد حل مشکلات وبرآورده کردن خواسته های آنان است وهدف نهایی خدمت رسانی می باشد.
فرماندارویژه شهرستان مهاباد در مورد گاز رسانی به روستاها بیان داشت که این یک قدم بسیار مبارک ومیمون می باشد وپروژه بسیار ارزشمندی برای روستاها محسوب می شود.
معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد تاکید کرد که قدر دانی از این نعمت ها به ویژه امنیت پایدار موجود بر همه ما لازم وضروری است.
جلال محمودزاده نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی نیز در بین اهالی روستاهای بخش مرکزی که در مسجد روستای حاجی خوش حضور داشتند گفت که تمامی تلاش ما خدمت رسانی به مردم ورفع مشکلات موجود در روستاهای منطقه است .وی تاکید داشت که آوردن امکانات به روستاها باعث ایجاد شور ونشاط در روستاها وتمرکز روستانشینان در روستاهای خود وپیشگیری از مهاجرت آنان می شود.
حل مشکلات آب شرب روستاها ،آبیاری قطره ای زمینهای کشاورزی از دیگر تاکیدات مهندس محمودزاده نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی بودند.
لازم به ذکر است که در این مراسم کلنگ گازرسانی به 18روستای شهرستان مهاباد در روستای حاجی خوش به زمین زده شد.وقرار است که گازرسانی به روستاهای بخش خلیفان از طریق شهرستان بوکان طی ماههای آینده کلنگ زنی شود.

کلنگ گازرسانی به 18روستای شهرستان مهاباد در روستای حاجی خوش به زمین زده شد

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106529
دیدگاه خود را به ما بگویید.