کمبود اعتبار علت تاخیر در اتمام ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه | جوان پرس
تاریخ انتشار :دوشنبه 13 مارس 17.::. ساعت : 10:00 ق.ظ

   646 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در نشست خبری پایان سال ۹۵ با خبرنگاران گفت: اولویت کاری ما در سال ۹۶ اتمام ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه است و برای اتمام آن ۱۳ میلیارد تومان لازم می باشد.

جوان پرس : مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در نشست خبری پایان سال ۹۵ با خبرنگاران گفت: اولویت کاری ما در سال ۹۶ اتمام ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه است و برای اتمام آن ۱۳ میلیارد تومان لازم می باشد.

عبدالله چمن گلی ادامه داد: این ورزشگاه زمانی تکمیل و افتتاح می شود که اعتبارات لازم و تصویب شده تخصیص پیدا کند.

چمن گلی به سفر اخیر وزیر سابق ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت:مسولین کشوری و استانی زیادی از روند ساخت ورزشگاه بازدید کرده اند و در سفر وزیر سابق ورزش و جوانان تصمیم براین شد که در صورت تخصیص اعتبارات این ورزشگاه در دهه فجر سال 95 افتتاح و به بهره برداری برسد ولی به دلیل کمبود اعتبارات محقق نشد.

 مدیر کل ورزش و جوانان ادامه داد: در سفر رئیس جمهور به آذربایجان‌غربی، نیز  32 میلیارد تومان به حوزه ورزش اختصاص یافت اما تاکنون تخصیصی صورت نگرفته است.

 چمن گلی افزود:با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سفر اخیر ریاست جمهوری، بهره‌برداری از ورزشگاه 15 هزار نفری در سال 96 انجام می‌شود و به اتمام رساندن ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه جزء الویت های اول اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی است.

 مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت:در حال حاضر زمین فوتبال چمن مصنوعی، صندلی تماشاگران، ورزشگاه آماده است و می تواند میزبانی مسابقات شود ولی به دلیل نبود محوطه سازی و آماده نبودن رختکن و سرویس های بهداشتی فعلا امکان بهره برداری از ورزشگاه وجود ندارد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 102587
دیدگاه خود را به ما بگویید.