تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۳ ق.ظ

   192 بازدید

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت گفت: به تازگی تلاش خیرین سلامت در حوزه پیشگیری و پژوهش افزایش یافته و نیکوکاران سلامت ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای بهبود بیماران کمک کردند.

جوان پرس : معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت گفت: به تازگی تلاش خیرین سلامت در حوزه پیشگیری و پژوهش افزایش یافته و نیکوکاران سلامت ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای بهبود بیماران کمک کردند.

سید محمد طباطبایی در دومین همایش خیرین عرصه سلامت استان آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت و جایگاه رسانه در پیشبرد اهداف و فعالیت های این مجمع در استان اظهار داشت: اگر رسانه‌ها در حوزه خیرین سلامت استان حضور فعالی داشته باشند می‌توان این امید را داشت که استعداد‌های بالقوه موجود در این عرصه بالفعل شده و بیش از پیش شاهد بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی در عرصه خیرین سلامت باشیم.

وی همچنین با دعوت از دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف استان برای همکاری‌های بیشتر در حوزه خیرین سلامت گفت: باید از استعداد‌های مراکز حاکمیتی کشور در ارتباط با جذب مشارکت‌های مردمی بیشترین استفاده را کرد.

طباطبایی خاطرنشان کرد: مجمع خیرین سلامت در سطح کشور شعب مختلفی دارد و امروز شاهد برگزاری مراسم پرچم و افتتاح رسمی این مجمع در آذربایجان غربی بودیم تا به حول و قوه الهی بتوانیم فعالیت‌ها و مشارکت‌های مردمی در این عرصه را بیش از پیش ساماندهی و مدیریت نماییم.

وی با اشاره به رویکرد جدید سازمان خیرین سلامت در کشور اظهار داشت: پیش از این اغلب فعالیت‌های مربوط به این مجمع در حوزه درمان متمرکز بود درحالی که امروزه تلاش ها بر این است که حوزه پیشگیری و پژوهش از اهم فعالیت‌های مجمع باشد.

معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از افزایش مشارکت‌های مردمی در امر خیرین سلامت خبر داد و گفت: میزان کمک‌های خیرین سلامت کشور در سال گذشته بیش از 1000 میلیارد تومان بوده که خوشبختانه این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش چشمگیری داشته است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106545
دیدگاه خود را به ما بگویید.