تاریخ انتشار :شنبه ۴ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   423 بازدید

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: با مشارکت علمای دینی و مردم ۱۰۰ خانه مسکونی برای زلزله زدگان کرمانشاه احداث می شود.

جوان پرس : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: با مشارکت علمای دینی و مردم ۱۰۰ خانه مسکونی برای زلزله زدگان کرمانشاه احداث می شود.

عزیز سهندی ظهر جمعه در نشست هم اندیشی علمای دینی برای تأمین مسکن زلزله زدگان کرمانشاه اظهارداشت: تعهد کردیم با مشارکت مردم ۱۰۰ خانه مسکونی برای آسیب دیدگان حادثه کرمانشاه بسازیم.

وی اضافه کرد: تا کنون از استان ۲۰۰ کامیون و وانت بار کالای غیرنقدی و ۹ میلیارد تومان هم کمک نقدی به مردم زلزله زده در استان کرمانشاه ارسال شده است.

مدیرکل کمیته امداد و امام خمینی (ره) آذربایجان غربی افزود: منطقه از بابت کالای غیرنقدی اشباع شده و نیازمند کمک های نقدی برای تامین مسکن ۱۳ هزار خانواده تحت پوشش این نهاد در کرمانشاه هستیم.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان نیز در این نشست گفت: مشارکت های مسلمانان برای کمک به نیازمندان وحدت آفرین است، چرا که دین اسلام فقر زداست و ما را برای عدل و احسان امر می کند.

حجت الاسلام فعال آذر اضافه کرد: کمک های مردمی به آسیب دیدگان زلزله اخیر کرمانشاه قابل تحسین است، اما باید کانالیزه شده و هدفمند و بدون مشکل بدست نیازمندان و آسیب دیدگان برسد.

ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه هم در این نشست با تاکید بر تامین نیاز مسکن و سیستم گرمایشی زلزله زدگان کرمانشاه گفت: ائمه جمعه شهرستانها باید در نماز جمعه برای ترغیب مردم جهت جمع آوری کمک های نقدی بدین منظور اهتمام ویژه داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109619
دیدگاه خود را به ما بگویید.