تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۲:۰۶ ب.ظ

   813 بازدید

 اينگونه هماهنگي جاي بسي تاسف و تاثر است

اینکه باید تقدیر و تشکر از ورزشکاران جهانی به سبک آذربایجان غربی که در هیچ جای دنیا لنگه ندارد صورت پذیرد شکی نیست ولی متاسفانه چرا اینگونه؟چرا فقط استاندار؟اگر جلال زاده نمی رفت چه می شد؟ جای مردم واقعا خالی بود.

باید اندازه قدرشناسی مان را از ورزشکاران بدانیم. بنده از هر ورزشکاری که دوست هستم می پرسم و یا در برخی میادین ورزشی از ضعف های بزرگی صحبت می کنند که خوب است آقای جلال زاده که به فکر تغییرات فرمانداران چند ماه مانده به انتخابات هستند به فکر تغییر برخی مدیران نیز باشند؟!

پایگاه خبری تحلیلی جوان/سيامند رحمان ، قهرمان بلامنازع كه دل همه ايرانيان را شاد كرد و بعد از كسب افتخارات فراوان لقب قوي ترين مرد جهان را هم از آن خود كرد به همراه ساير ورزشكاران ساعت ۴ صبح امروز به فرودگاه امام خميني (ره ) تهران وارد شده و ساعت ۱۱ صبح هم به اروميه آمد و مورد استقبال گرم مسوولين استاني و مردم ورزش دوست استان قرار گرفت و راهي زادگاهش شهرستان اشنويه شود.

  متاسفانه پيامك اداره كل ورزش و جوانان استان به گوشي تلفن همراهم در خصوص مراسم استقبال از قهرمان ساعت ۹:۳۰ صبح براي شركت در مراسم ساعت ۱۱ به دستم رسيد كه اينگونه هماهنگي جاي بسي تاسف و تاثر است.

 اگر قرار است قهرماني كه پرچم كشور را به اهتزار در مي آورد متاسفانه به اذعان دوستاني كه با بنده در تماس بودند و به نيابت از نشريه كوشا و حقير  ( دبير سرويس ورزشي كوشا – آقاي بهزاد محموديان )  در مراسم استقبال در فرودگاه تهران حضور داشتند حتي پارچه و بنري هم از سوي مسوولان استاني ما نصب نشده بود و همچنين در خود شهرستان اروميه نيز خبري از دعوت عمومي نبود و در خيابانهاي و معابر عمومي خيرمقدمي براي قهرمان نوشته نشده بود.

   امروز روز ، روز جمعه است و روز استراحت و گردش و البته تعطيلي ادارت و سازمانها ، مگر مسوولين خبر نداشتند امروز قرار است قهرمان بيايد ، آيا نمي توانستند از ديروز نسبت به نصب پارچه و اعلام عمومي اقدام مي كردند و از شهرهاي مختلف استان مردم را به اروميه مي كشاندند پس چرا براي برخي از دوستان ديگر از يك هفته قبل بر بوق و كرنا مي زنند و همه دستگاهها  ، رسانه ها ، هيات ها  ، مجامع و …  را در حالت آماده باش قرار داده تا بلكه آن شخصيت والا مقام قدم رنجه فرموده و منت بر ديدگان ما بگذارند ولي امروز كه پهلوان و يلي از همين ديار كه با اقتدار تمام دو شب پيش پرچم پر افتخار كشور را به اهتزار در آورند پا بر ديدگان ما مي نهند بايستي خود استاندار مثل هميشه جور بسياري از نواقصات و بي برنامه گي برخي از ادارات و نهادهاي فرهنگي و برنامه ريزان را بكشند؟!

ركوردار افسانه اي پارالمپيك مدال طلاي خود را به زلزله زدگان آذربايجان شرقي هديه كرد

 هر چند صدا و سيماي مركز استان اطلاعيه روابط عمومي اداره ورزش و جوانان را هم پخش كرد ولي آيا مديران كل دستگاها و مجموعه شوراي اداري و پرسنل سازماني استان هم حضور داشتند ؟!

   البته حضور شخص مقام عالي استان به همراه معاون عمراني و برخي از مسوولان ستادي و حوزه ورزش استان در مراسم استقبال جاي بسي خوشوقتي و خوشحاليست كه خود آقاي جلال زاده مثل هميشه پيشقراول و پيشگام اين اقدام هم شد و شخصا در مراسم حضور يافت و جور همگان را كشيد .

    ولي اميدواريم مسوولين ساير بخش ها و حوزه ها نيز با تغيير در اين رويه قلب و  روح جوانان و نخبگان اين سرزمبن غريب را داغدارتر ننمايند و بي شك با استقبال گرم و تكريم اشخاص مي توان روحيه نشاط و همدلي را تقويت بخشيد … / وبلاگ عبدالسلام معروفی/

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7584
یک دیدگاه

دیدگاه خود را به ما بگویید.