تاریخ انتشار :شنبه 14 می 16.::. ساعت : 2:00 ب.ظ

   433 بازدید

تور
مرحله دوم تور بین المللی دور آذربایجان با حضور رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و منتخب مردم اروميه و ديگر مسئولان استاني و خانواده ورزش استان آغاز شد.

جوان پرس : مرحله دوم تور بین المللی دور آذربایجان با حضور رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و منتخب مردم ارومیه و دیگر مسئولان استانی و خانواده ورزش استان آغاز شد.رکابزنان در مرحله دوم تور دوچرخه سواری دور آذربایجان در مسیر ۲۱۰ کیلومتری ارومیه تا منطقه آزاد ارس با هم رقابت می کنند.

۱۱۳ رکابزن در مرحله دوم این تور، مسیر ۲۱۰ کیلومتری ارومیه تا منطقه آزاد تجاری ارس در جلفا را رکاب می زنند.

مرحله دوم این مسابقات در مسیر ارومیه تا منطقه آزاد تجاری ارس، طولانی ترین مسیر تور آذربایجان است.

دیروز در مرحله نخست این مسابقات، کانی یر مک کاچن در مسیر تبریز به ارومیه، با زمان سه ساعت و ۴۷ دقیقه و ۲۷ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد.

در تور دوچرخه سواری دور آذربایجان، ۱۷ تیم خارجی از کشورهای آمریکا، اتریش، آلمان، هلند، کویت، قزاقستان، سوریه، هنگ کنگ، چین، مغولستان، مالزی، چین تایپه، استرالیا، ژاپن و چهار تیم داخلی از آذربایجان غربی به عنوان تیم ملی ، شهرداری تبریز ، پتروشیمی تبریز و پیشگامان کویر یزد حضور دارند.

سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ۲۴ تا ۲۹ اردیبهشت در مجموع ۱۰۰۵ کیلومتر در ۶ مرحله و در مسیر استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی برگزار می شود.

* عکس از حمید اکبری

Print Friendly
کدخبر : 90007
دیدگاه خود را به ما بگویید.