تاریخ انتشار :دوشنبه 3 سپتامبر 12.::. ساعت : 8:41 ق.ظ

   736 بازدید

hazratpor3

شايعه است چون برادر فرماندار ساکن آنجاست شما شخصا دستور داديد و امکانات موتوري شهرداري را به آنجا فرستاديد؟!

پایگاه خبری تحلیلی جوان/ضمن تشکر از زحمات مجموعه شهرداری در گشت و گذاری که در عالم اینترنت داشتیم این نظرات توجه ما را به خود جلب کرد. خواندن آن نیز به آقای شهردار توصیه می شود.

اين چند پيام ونظر خوانندگان و همراهان عزيز است كه در بخش نظر خوانندگان در طول دو هفته اخير آمده است وبه لحاظ اهميت موضوع  و ارج گذاري به ديدگاه دوستان عين پيام ها در اختيار متولیان امر قرار مي گيرد و اميدوارم مورد توجه مسوولين روابط عمومي و خود آقاي شهردار قرار گيرد.

     اظهار نظر دوستان براي حاج محمد حضرت پور ، شهردار جديد اروميه كه با شعار خدمت به مناطق محروم، توسعه متوازن شهري وعمران وفعاليت در مناطق مختلف ُ برنامه جشن آسفالت و اتمام مناطق خاكي و تغيير و تحول وارد اين مجموعه شد ، آمده است :

  *  آقاي شهردار اين چندمين نامه در 20 روز گذشته است متاسفانه اقدامي صورت نگرفته در خيابان باغبان نوين – خيابان سينا -کوچه شماره 8 بيش از40 روز است کوچه را خاکبرداري کردند تا آسفالت نمايند هنوز خاک را هم تخليه نکردند و يکماه است حتي يک کلوخ هم جابجا نشده مردم در شرايط بدي زندگي ميکنند ، من مشکل تنفسي شديد و ريوي دارم يادگار جنگ است با اين شرايط که ماموران شما ايجاد کردند حتي شب را هم با ماسک ميخوابم لطف از محل ياد شده بازديد بفرمائيد تا بدانيد مردم چه ميکشند و دستور فرممائيد در روند زير سازي و آسفالت کوچه تسريع فرمايند.

*  آقاي کتابدار شرمنده مي بخشيد آقاي شهردار چند روز ديگر هم گذشت امروز به همه زنگ زدم نتيجه نگرفتم آقاي نوحه گر گفتند چون دو نفر خانم از کوچه شما رفتند پيش بخشايشي و اصرار کردن کوچه تان آسفالت شود کوچه تان را کنديم ولي حداقل تا 10 روز آينده همينوطر خواهد ماند نميدان چرا شهرداري با اين همه مهندس به حرف دو تا زن عمل کرده و کوچه را کنده رفته بدون اينکه بتواند يا بخواهد آن را باتمام برساندُ آقاي کتابدار لطفا دستور پيگيري بدهيد نکند شما اصلا پيگير اخبار سايتهاي استان نيستيد و اين نامه را نديديد ! آقاي شهردار بيا به کوچه ما خيابان سينا کوچه 8 و وضعيت ما را ببين .. !

 *  آقاي حضرت پور امروز زنگ زدم منطقه يک براي پيگيري آسفالت و زير سازي کوچه مان در باغبان نوين 2 10 متري آخر يک ماه است خاکبرداري کردن ولي متاسفانه هنوز حتي زير سازي هم نکردند سوال کردم چرا سينا را به اين زودي تمام کرديد و آسفالت شد گفتند دستور حضرت پور بوده است چرا؟

  – شايعه است چون برادر فرماندار ساکن آنجاست شما شخصا دستور داديد و امکانات موتوري شهرداري را به آنجا فرستاديد اما چرا تبعيض و پارت بازي لطفا اگر اين مطلب را مدير سايت تائيد کرد و ديديد همين جا پاسخ بدهيد بنده متاسفانه موفق نشدم در دولت خدمتگزار با شما تماس بگيرم !

   *  مديران شهري كه شعار مي دهد ، يک سر به کوچه هاي منتهي خيابان سينا در رودکي بزنيد مردم در داخل خاک غوطه ورند خاکبرداري کردن و يک ماه است که رفتند يک مسئول نيست پيگيري کند چه مي کنند ؟!

/ وبلاگ آقای معروفی/

Print Friendly
کدخبر : 7531
12 دیدگاه

 1. اسد says:

  سلام بنده خودم ساکن کوچه 8 سینا هستم واقعا اینطور است که نوشتید از شما آقای معروفی و آقای کریمی بخاطر درج حقایق تشکر میکنم و این شجاعت را ستایش میکنم اولین روز رمضان کوچه را خاکبرداری کردند و مینطور ماند جمعه این هفته آمدند شن ریزی کردند از اول وآخر کوچه و وسط کوچه را ول کردند و رفتند و سه روز است که خبری از آقایان نیست چرا طرح های عمرانی با این سرعت کم پیش میرود .البته جا دارد از کارکنان شهرداری تشکر کرد انصافا حجم کارهای عمرانی زیاد است ولی اگر قرار نیست به این زودی بازسازی شوند چرا تخریب میکنند و میروند.

 2. صادق says:

  رزم آوران رشته ایرانی است با پشتوانه ایدئولوژیک اسلامی مثل رزمهای وارداتی به بودا وآتش و… ادای احترام نمیکنند
  بهترین ورزش برای صدور فرهنگ ایرانی اسلامی به دنیاست ولی متاسفانه اونطور که باید بهش بها داده نمیشه الانم وزارت بودجه ای برای کمیته مستقل رزم آوران بودجه چندانی تخصیص نمیده بازم مسئولهای استان خودمون دمشون گرم.

 3. شهروند says:

  من از مدیر سایت سئوالم اینه که تا دیروز که عصمت پرست شهردار بود صدها مورد شکایات مردمی شد چرا توجه شما را جلب نکرد!؟ مثلا یکسال تمام محله خیابان سید جواد سرتاسر حفاری شده بود آسفالت نشد! کسی دادش درنیامد تازه شایعه هم نبود! البته من از شهردار جدید دفاع نمیکنم چون تا ایشان نیروهای ارزشی تبعید شده وحذف شده توسط عصمت پرست را بر سرکار نیاورد او وضعش بمراتب بدتر از شهردارچه قبلی خواهد شد.

 4. احمدزاده says:

  احسنت واقعیت بود میتوانید بروید و بازدید کنید اینکه شهردار میگوید سیاه نمایی مشخص است از وضع شهر بی اطلاع هستند

 5. ناشناس says:

  درشهرداری ارومیه قانون یک بام ودو هواست یعنی بی قانونی .زمینهای رزمندگان در انتهای خیابان باغبان نوین 90% احداث شده وادارات مربوطه اشتراک گاز – آب – برق – تلفن را به ساکنین تحویل داده اند شهرداری هم پلاکها را تحویل داده وتابلو خیابان وکوچه ها را با نام نسیم نامگذاری نموده ولی متاسفانه ومتاسفانه ومتاسفانه روی 10% قطعات باقی مانده دست گذاشته و مانع احداث می شوند ما صاحبان قطعات مذکور بارها به خدمت شهردار مرکزی ومنطقه یک مراجعه کردیم جواب قانع کننده ای ندادند به هرکجا که می رویم ما را بطرف پلیس ساختمان هدایت می کنند . وضعیت وعملکرد پلیس ساختمان هم در 32 ساله بعد از انقلاب در ارومیه مثل روز روشن است .پلیسی که کارش جلوگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز است ولی 60% ساختمانهای ارومیه قراردادی غیرمجاز است پس کار این پلیس کجا ست .مسئولان شهرداری بجای اینکه برای یک عده افراد معلوم الحال منبع در آمد ایجاد کنند تکلیف زمینهای قراردادی را روشن کنند تا اگر قرار است احداثی صورت گیرد با پرداخت عوارض مربوطه به حساب دولت باشد نه به جیب آقایان !!!!!

  • آقای آقایی پر هم در مقاله ای به این موضوع اشاره کردند که عملکرد پلیس ساختمان خوب نیست

  • ناشناس says:

   راست و حسینی آقای ناشناس درستی میگوین .از دو حالت خارج نیست یا استاندار بی لیاقت است که نمی تواند به چنین مسائلی مدیریت کند یا خود در این امر دست دارد. حالا چندین میلیون یا بیشتر هزینه میکنند و بحث دفاع غیر عامل را مطرح و جلسه پشت جلسه میگذارند و از طرفی شهرداری اجازه احداث نمی دهد و بهانه های بنی اسرائیلی در می آورد . و مردم نیز بناچار با پلیس ساختمان سازش می کنند و بدلیل بی مدیریتی و عدم نظارت بر ساخت و سازها ،در مواقع بحران شکوائیه ارائه می دهند . آقای حضرت پور مگر زمینهای واگذاری رزمندگان که 90درصد آنها احداث شده ،می شود ادعای بر غیر قانونی بودن در واگذاری را صادر کرد پس تا حالا کجا بودید کور و کر بودید و حالا چشمانتان باز شده یا حالا جرات و جسارت پیدا کردید اگر این طور نیست املاک خود از جمله مهندس فرهاد را توجیه کرده و بگوئید نمی شود به نظام مقدس چون جمهوری اسلامی اهانت کرده وخادمین آن را به دزدی متهم کنید.

 6. اكبر says:

  بنده هم به اين مورد اعتقاد دارم اگر قرار نيست آسفالت انجام شود چرا كنده كاري و خرابكاري مي شود آن هم درست در اول فصل بارندگي . خجالت زده زن و بچه شديم با اين وضع گل آلود كوچه ها . بترسيد از آه مظلوم

 7. اكبر says:

  در پاسخ به آقاي شهروند :صحبت اين شهردار و آن شهردار نيست .اصولأ هر شهردار كه به اين سمت انتخاب شده داراي يك سري ويژگي ها و برجستگي ها مي باشد كه در تعيين ايشان نقش دارد. ايراد از صدا و سيماست كه مانند سيماي تبريز نسبت به نشان دادن كم كاري ها و ايرادات اقدام نمي نمايد تا مسئولين محترم نيز در تخصيص اعتبارات دقت نمايند و بدون هدف ميدان سازي نكنند تا مدتي بعد مجبور به حذف همان ميدان و كشف چهارراه جديد با چراغ راهنماي نامنظم شوند و هزينه سازي هاي بي مورد انجام ندهند بلكه با اولويت قبل از صدور مجوز ساخت و ساز به فكر آسفالت و آب و برق و گاز و تلفن و ترافيك و … باشند .

 8. شهروند دربندنابسامانيهاي دولت خدمتگزار says:

  باسلام.درپاسخ شهروند ناشناس وتاييد صحبت ايشان بايد بگويم تمام 90درصد زمينهاي رزمندگان ساخت وساز شده وسكونت دارند واكنون براي ده درصد باقي مانده كه به زور پول ساخت از وام و…پس انداز كرده ايم تا سرپناهي بسازيم مبلغ هنگفتي از 50ميليون تا 150 ميليون شهرداري طلب مي كند تا مجوز ساخت بدهد.آنهم به كدام شماره حساب خدا ميداند واين مبالغ هيچ توجيهي ندارند وقتي كه 90درصدزمينها مسكوني است وقراردادي وبدون پرداخت يك ريال همهگي ساخته وساكن شده اند.لطفابه اطلاع شهردارمحترم اروميه برسانيد تاكاري بكند البته اگر كاري بخواهد بكند واين طلب مبالغ هنگفت كارايشان نباشد؟؟؟؟؟؟خداوندابه فريادمان برس كه توتنها فريادرسي.

 9. یه دانشجو says:

  هر چی از استاندار ارومیه و شهدار ارومیه بگیم کمه واقعا کارشون خیلی ضعیفه . استاندار ارومیه حق میخوره . شهردار ارومیه هم خوشبختانه همه میدونن

 10. شهروند says:

  باسلام
  اقای شهردار , اقایان مسئول یه فکری هم به وضع پیاده روها وخیابانهای شهر بکنید از بس که مغازه دارهاواصناف نصف اجناس خودشان را در پیاده رو ها ریختند دیگر برای عابر پیاده جایی نمانده است و به ناچار از خیابان استفاده می کند که عواقب خودش را دارد .
  به خدا این یک معضل برای شهرمان است که هم خطرات جانی را به دنبال دارد وهم باعث بی نظمی و زشت شدن نمای شهرمان می شود .لطفا فکری بکنید .

دیدگاه خود را به ما بگویید.