تاریخ انتشار :یکشنبه 3 ژوئن 12.::. ساعت : 12:16 ق.ظ

   171 بازدید

امسال در حالي در سالگرد عروج ملكوتي اش به سوگ مي نشينيم كه درد هاي زيادي براي گفتن و نجوا كردن داريم.
انقلاب شكوهمند ملّت بزرگ ايران ، روزهاي سختي را مي‌گذراند. دوستان انقلاب در صف ريزش‌ها قرار گرفته و بستر رويش‌ها بسته شده است.
انقلابيون ديروزكه در كنارت بودند و يار و ياورت ، امروز حرف‌هاي تازه اي درباره آنان گفته مي شود و معلوم نيست انقلابيون امروز در آيينه فرداي تاريخ اين مرز پرگهر، چگونه ارزيابي خواهند شد؟
فتنه در جاي جاي نظام رخ مي‌نمايد و دشمن زبون امّا غدّار ، با تصوّر باطل خويش بر اختلافات برادران ديروز و معارضين امروز پوزخند مي‌زند.
صف آرايي‌هاي ديروز كه از دو جبهه حق و باطل تشكيل مي‌شد تغيير استراتژي داده و به صفوف حق در برابر حق تبديل شده اند.
آستانه تحمل در ميان انقلابيون به شدت كاهش پيدا كرده است .
امروز ديگر از «برادر» خطاب كردن يكديگر خبري نيست و نابرادري‌ها جاي خويشاوندي ها و برادري ها  را گرفته است.
امروز هركس تمكن مالي يا سياسي به دست مي‌آورد بجاي ايثار و فداكاري ، دوست و هم سنگر ديروز خود را به ضدانقلابي و انحراف از مسير انقلاب متهم مي سازد و تسويه حساب و پاك سازي و……
امروز از ايثار و از جان گذشتگي‌هاي ديروز خبري نيست .
هركس حرفي مي‌زند و نظري اظهار مي‌كند اگر به  مذاق  مخاطبش خوش نيايد براحتي در صف ريزش‌هاي انقلاب قرار مي‌گيرد.
امروز عادت ناپسند « اگر بامن نيستي پس بر مني» در فضاي سياسي كشور حاكم شده است .
امروز ابراز احساسات انساني تبديل به عقده گشايي هاي نازيبا شده اند. امروز بجاي قرار گرفتن همه دلسوزان انقلاب در صف انقلابيون براي تقويت جبهه حق در برابر باطل ، جنگ رنگ ها در گرفته است .
امروز جريان شوم حذف از درون به شدت آغاز شده و انقلابي ديگر در داخل انقلاب عظيم تو روي داده است . اما نه از جنس انقلاب مردمي ات . كه از جنس زير و رو شدن و ديگر هيچ!
اي امام عزيز، امروز سخت محتاج شفاعت تو هستيم . نظر لطفي نما و اين حصن حصيني كه بنيان نهاده اي از فتنه و آسيب دوستان ناآگاه و دشمنان آگاه مصون بدار و از زبان مقلّد مجاهدت ، مرحوم دكتر شريعتي چنين زمزمه مي‌كنيم اي امام اّمت ، خميني كبيركه :
اي خداوند ، به علماي ما مسئوليت ؛ به عوام ما علم ، به مومنان ما روشنايي ، به روشنفكران ما ايمان ، به مسلمانان ما قرآن ، به شيعيان ما علي و به حسودان ما شفا و به فحّاشان ما ادب و به همه ملّت ما همّت تصميم و استعداد فداكاري و شايستگي نجات و عزّت ببخش !

nasrnews

Print Friendly
کدخبر : 5094
دیدگاه خود را به ما بگویید.