تاریخ انتشار :شنبه 12 می 12.::. ساعت : 1:15 ق.ظ

   243 بازدید

uoro vigen

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه/مسئولین استانی نیز موضع گیری کنند

در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه علیه اعمال بی شرمانه علی اف رئیس جمهور کشور آذربایجان آمده است: امروز این فاضلاب بدبو طغیان کرده و نه تنها بوی نامطبوع آن که ترشحات نجاسات آن هم از غرب سرازیر شده و به صورت کانال کشی شده به سمت مکانهایی می رود که خوک های دانشمند تدارک دیده اند.

این بیانیه می افزاید: رسانه های غرب و غرب که هدفشان و همتشان را گذارده اند تا گناه را در چشم بشر آبی نشان داده و رایج سازند.
در ادامه این بیانیه آمده است: برگزاری این جشنواره گناه در آذربایجان البته دلیلی ندارد جز شکست غرور مومنین و ایمان مسلمین سست اراده، شنیده ها حاکی از آن است که مقبره الشعرای تبریز در این دوسالانه به عنوان نماد آذربایجان معرفی شده که قابل تامل است، شهریار سخن معاصر ما را که زبانش را وقف اسلام و اهل بیت (ع) کرده و حال او نماد فخرفروشی شده، آن چه انتصاب به نصبش را برید بی اصل و نصب می شود و بی نصب باید هم نماد دزدی کند.
در انتهای این بیانیه آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه ضمن محکوم نمودن این مراسم وهم انگیز در بلاد اسلامی خطاب به مسلمانان آذربایجان بانگ می زند که اگر هنوز هم غیرت الهی در رگ های شما غلیان داشته باشد همین جشنواره گناه می تواند بهترین بهانه شوریدن بر حاکمان کافر و سرسپرده باشد./snn
Print Friendly
کدخبر : 4000
دیدگاه خود را به ما بگویید.