تاریخ انتشار :یکشنبه 11 فوریه 18.::. ساعت : 11:51 ب.ظ

   213 بازدید

بهمن
مسوولان ارشد استانی، مهمانان و سخنرانان امروز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ ارومیه بر خلاف سال های گذشته در بالکن طبقه اول ساختمان شهرداری ارومیه اجرا میشد این بار در ورودی ساختمان و نزدیک به مردم اجرا شد

جوان پرس / عبدالسلام معروفی : مسوولان ارشد استانی، مهمانان و سخنرانان امروز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ ارومیه بر خلاف سال های گذشته در بالکن طبقه اول ساختمان شهرداری ارومیه اجرا میشد این بار در ورودی ساختمان و نزدیک به مردم اجرا شد

می گویند جایگاه و بالکن طبقه بالای ساختمان شهرداری ارومیه کمی ضعیف تر شده و شاید قدرت و دوام حضور این همه افراد را ندارد ولی بهرحال تغییر در برنامه ریزی و استقرار جایگاه مراسم ۲۲ بهمن امسال و نزدیک شدن به مردم را به فال نیک گرفته و خوش بین به تقویت این حوزه هستیم.

” بنا بفرموده امام راحل ( ره) مردم صاحب اصلی این انقلاب هستند و فرمودند به من خادم بگویند بهتر است تا رهبر.” این انقلاب با جان و مال و رای مستقیم مردم پایه ریزی شده و مردم یکی از ستون های اصلی این انقلاب هستند و بفرموده بزرگان خود انقلاب ؛ مسوولان هر چقدر با مردم و ولی نعمتان خود همراه باشند ماندگاری و دوام آن انقلاب بیشتر خواهد شد.

امروز همه آمده بودند ؛  از کوچک تا بزرگ ،  مرد و زن،  کارمند و بازاری،  ندار و دارا ،  شیعه و سنی ،  کرد و ترک و فارس و آشوری و ارمنی ،  همه و همه آمده بودند تا بگویند هر چند از مسوولین و کارگزاران نظام گله مند هستند و این روزها حال و روز خوشی در حوزه اقتصاد و معیشت ندارند ولی پشت سر انقلاب خود هستند و برای انقلاب و نظام سنگ تمام گذاشتند ؛ مردمی که تاکنون به رغم همه ناملایمات ها و بی مهری ها سر وعده خود با انقلاب ،  امام و رهبری ایستادند.

بدون شک کم کردن فاصله ها و ارتباطات رودرو ، تکریم و ارج گذاری ، احترام متقابل ، با مردم بودن و همراه آنها کمترین کاری است که متولیان و مسئولان باید در حق مردمی که تاکنون و در این ۴ دهه عمر پرفراز و نشیب انقلاب با جان و مال خود ایستادند و دم فرو بر نیاوردند.

شاید اگر مسوولان تا دیروز روی بالکن ها نمی رفتند! زنجیر درست نمی کردند! برخی از آنها بادیگارد و محافظ نداشتند! از اتاق کار خود بیشتر بیرون می آمدند و کمی بیشتر همراه مردم بودند! با مردم با روی گشاده تر برخورد می کردند! بازدیدها و دیدارهایشان را بیشتر می کردند مطمئنا فاصله ها کمتر می شد و احساس راحتی و آرامش بیشتری با مسئولان داشتند.

حال با این تفاسیر و استقرار جایگاه مراسم ۲۲ بهمن ارومیه در جلوی ساختمان شهرداری نقطه عطف دیگری در کاهش فاصله مسوولان با مردم در آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه است و امیدواریم شاهد ابتکارات بیشتر از این در دستگاه‌های اجرایی در خصوص ارتباط با مردم و ملاقات های عمومی باشیم و درب اتاق مدیران و مسئولان با روی گشاده تری بر روی مردم باز باشد.

Print Friendly
کدخبر : 111817
دیدگاه خود را به ما بگویید.