تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ اسفند ۹۴.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ

   282 بازدید

دادستان بوکان
طی آیینی با حضور معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی و مسئولان شهرستانی دادستان انقلاب شهرستان بوکان معرفی شد.

جوان پرس : طی آیینی با حضور معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی و مسئولان شهرستانی دادستان انقلاب شهرستان بوکان معرفی شد.

معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی در مراسم معارفه دادستان بوکان گفت: مردم ایران جزو عدالت مدارترین مردم دنیا هستند چرا که با حمایت جدی خود از مردم مظلوم فلسطین این عدالت خواهی خود را به اثبات رسانده اند.

ابراهیم علی نژاد اظهار کرد: عدالت طلبی یعنی حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالم و این امر در میان مردم ایران به علت حمایت از کشور مظلوم فلسطین برای جهانیان ثابت شده است.
وی اضافه کرد: اعتماد به دستگاه قضایی در سطح کشور بسیار بالاست و مردم با اعتماد به دستگاه قضا، مشکلاتی را که در خفا مطرح می شود، به گوش مسئولان قضایی می رسانند.
معاون فرهنگی دادگستری آذربایجان غربی گفت: اعتماد عمومی به دستگاههای قضایی و انتظامی ارتقاء یافته و این اعتماد در آذربایجان غربی از جایگاه رفیعی برخوردار است.
علی نژاد افزود: افزایش اطلاعات مردم در حوزه آشنایی با حقوق و قوانین کشور باعث شده که مراجعه مردم به دادگستری ها برای طرح موضوع خود کاهش پیدا کند.
به گزارش ایرنا، در این آیین حمید قدرت به عنوان دادستان انقلاب شهرستان بوکان معرفی و از تلاش های حسن شیرزاد دادستان قبلی بوکان تقدیر شد.
حمید قدرت پیشتر معاون دادگستری شهرستان مهاباد بود.

Print Friendly
کدخبر : 86949
دیدگاه خود را به ما بگویید.