وب سایت خبری و تحلیلی جوان پرس

تاريخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲|کد خبر: 19643|دسته: انتخابات دور چهارم شوراها, تازه ترین عناوین, عمومی, ویژه ها


 بر اساس آمار غیر رسمی حدود ۳۰ درصد از صندوق های شورای اسلامی شهر ارومیه شمارش شده که در این جمع ۱۹۰ نفر ؛ فتاحی ، حضرت پور ، اصغرزاده گرامی و … دارای بیشترین آراء می باشند.

جوان پرس : البته بنا به اعلام رییس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در گفتگوی اختصاصی با جوان پرس با اعلام اینکه ۲۱ صندوق رای شوراها در ارومیه ثبت رایانه شده و سامانه را رصد می کنیم و برخی از صندوق های شماره شده است ، و افزود : تا فردا سعی می کنیم تمام آراء شمارش شده را در سامانه ثبت و نتیجه نهایی را به مردم اعلام کنیم.

وی ادامه داد : البته با توجه به اینکه تا این لحظه پنج صندوق در ارومیه سه صندوق در شاهین دژ و شش صندوق در خوی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده اند،تا اتمام نهایی این صندوق ها کار شمارش صندوق های مربوط به شوراها به صورت رسمی آغاز نخواهد شد.

قنبری تصریح کرد : بر اساس آماربرگ رای ریاست جمهوری که یک میلیون و چهارصد هزار نفر در سیستم ثبت شده است ، آقای حسن روحانی با بیش از ۵۰درصد آرا منتخب مردم استان برای ریاست جمهوری می باشد.

رییس ستاد انتخابات با بیان اینکه از مجموع ۲ هزار ۱۷۴ صندوق خبرگان رهبری ۴۸۲ صندوق شمارش شده است و ۲۵۸ هزار و ۲۱۰ رای را شامل می شود افزود : حجت الاسلام عسگر دیرباز حائز ۱۷۷ هزارو ۴۸۸ رای شده است.

 و اما شنیده ها …..

  بر اساس آمار غیر رسمی رسیده در مناطق کرد نشین ؛ عادل فتاحی ،عصمت گرامی ، محمدخالد حاتمی ،محمدصالح حاجی هاشم آبادی،لزگین پور عبدال،منصور زندی و لیلا بهرامی مکری و …دوشادوش هم و به صورت مشترک جزو افرادی هستند که دارای بیشترین آراء می باشند.

 و همچنین بر اساس شنیده ه ها در سایر مناطق مرکزی ارومیه حضرت پور ، بخشایشی، پناهی، خلیل پور ، جلیلی، خوشبخت، ذاکر ، اصغر زاده  ، علیزاده امام زاده ، احمد پور ، محمدی و… توانسته اند سهم بیشتری از آرای مردمی را کسب کنند دارای بیشتری آرای مردمی می باشد.

توضیحا اینکه  این خبر به روزرسانی می شود….


8 پاسخ به “نتایج اولیه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در آذربایجان غربی / به روزرسانی می شود”

 1. آراز می‌گه:

  پیروزی ۹ کانیدای تورک در شهر همیشه تورک نقده ر ا تبریک میگوئیم@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

 2. ناشناس می‌گه:

  به کوری چشم تروریستها!

 3. اقای ایکس می‌گه:

  فقط مهندس میرزایی

 4. نوروزی می‌گه:

  فقط مهندس محمد خالد حاتمی.

 5. Mohamadi می‌گه:

  Ey kash Bo dar rade salahit nemidare and ta mifahmidand ke baz raee melatonin taken konande ast
  Ray mardom godrati , sakhidel , salamat , jafari , mansori ra faramosh nakhahand kard, ke salahiaat gereftant ama bad khabaye melatonin nadashtand ta mardom entekhabat konand , Ella khosrow melate Kord … Drood bar melat ,
  Mizan raee melat ast …

 6. ناشناس می‌گه:

  مگه اورمیه کرده که شوراهاش کرد باشه

 7. ناشناس می‌گه:

  اینجا اذربایجان هست دیار ستار خان باقر خان
  یاشاسین تورک شهری اورمو

پاسخ دهید

آگهی
دل نوشته های معروفی
iranibazar.comشبكه تجارت الكترونيك ايران
عصر امید
جهانگیرزاده

لوگوی پایگاه خبری تحلیلی جوان logo کد لوگو :