وب سایت خبری و تحلیلی جوان پرس

تاريخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۲|کد خبر: 22628|دسته: تازه ترین عناوین, عمومی, ویژه ها


رهبران سیاسی و فکری ،افراد تاثیر گذار و معتمدین استانی،گرو ها و احزاب و تشکل و قشر روحانیت هر کدام با معرفی افرادی بر آن هستند تا بلکه در تیم جدید حضورداشته باشند.

جوان پرس / عبدالسلام معروفی : بالاخره بهارستان نشینان از ۱۸ وزیر پیشنهادی به ۱۵ وزیر رای اعتماد دادند و از میان آنها وزیر پیشنهادی کشور با ۲۵۶ رای موافق از ۲۸۴ رای توانست مورد اعتماد مجلسیان قرار گیرد. اساسی ترین وظیفه وزیر کشور انتخاب استانداران است که از ماه ها قبل گمانه زنی ها آغاز شده است بدون شک تغییر مدیران رده بالای کشوراز جلسه استانداران بعداز تغییر هر دولت طبیعی است و مطمعنا تغییرات میانی دیگر هم انجام خواهد پذیرفت .

  با این حال آذربایجان غربی از جمله استان هایی است که دارای شرایط خاص وحساسی است و به محض تغییر دولت از جمله مناطقی است که با بیشترین حاشیه ها دست و پنجه نرم می کند و به لحاظ داشتن فضای مسموم و غبارآلودی که از قبل چهره های سیاسی که دارد باعث گردیده هر کسی از ظن خود گمانه زنی هایی داشته باشد و گروهی تشکیل دهد تا بلکه در دولت جایگاهی برای خود داشته باشد.

  رهبران سیاسی و فکری ،افراد تاثیر گذار و معتمدین استانی،گرو ها و احزاب و تشکل و قشر روحانیت هر کدام با معرفی افرادی بر آن هستند تا بلکه در تیم جدید حضورداشته باشند. از همان روز پیروزی دکتر روحانی، در استان گمانه زنی ها برای معرفی استاندار و مدیریت ارشد استان از سوی چهره های خاص به تهران و کمیته انتخابات دولت جدید آغاز شد.

  شنیده ها حاکی از آن است که حدود ۲۰ نفر چهره شاخص استانی در این لیست جای دارند که از آن جمله می توان به  فریدون همتی ،وحید جلال زاده-جهابخش محبی نیا،جواد جهانگیرزاده،موید حسینی صدر،علی اکبر آقایی،روح اله بیگی،محمد میرزایی،عباس خورشیدی،محمد اشتری،جمشید انصاری،علی اکبر عسگری،خلخالی،علیرضا رادفر،قربانعلی سعادت،محسن خادم عرب باغی،کریم فروزان،محمد امین رضازاده ،  سردار داریانی و غیره اشاره کرد که این افراد به ترتیب مورد حمایت شخصیت ها و گروه های خاص ذیل قرار گرفته اند.

Graphic1

 ناگفته نماند این پیش نویس و تحلیل گمانه زنی و شنیده ای بیش نیست و ممکن است یکی از چهره ها و افراد در لیست حاضر به واقعیت بپیوندد.

 ۱) وحید جلال زاده استاندار فعلی آذربایجان غربی  اولین گزینه احتمالی که خود را یک اصولگرای واقعی می داند شنیده شده از سوی آیت اله قریشی نماینده مرم استان در مجلس خبرگان رهبری برای این پست پیشنهاد شده و حمایت می شود.

 ۲) جهانبخش محبی نیا، نماینده ۳ دوره مردم شهرستان های جنوب استان و عضو اسبق هیات رئیسه مجلس هم از سوی برخی از چهره های خاص سیاسی معرفی و مورد حمایت قرار گرفته است.

 ۳)جواد جهانگیرزاده، موید حسینی صدرو علی اکبر آقایی ۳ نماینده مردم استان در مجلس از شهرهای ارومیه،خوی و سلماس که هر ۳ نفر آنها اصولگرا و از دکتر ولایتی و دکتر قالیباف در تبلیغات انتخاباتی حمایت کردند نیز از سوی سایر نمایندگان و همکارانشان در مجلس برای پست استانداری معرفی شده اند.

  ۴)روح اله بیگی هم از چهره های فعال اجتماعی و سیاسی  که بواسطه درایت و زیرکی اش به مجلس نهم راه یافت و از محبی نیا جلو افتاد و مورد حمایت  حجت الاسلام حسنی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه است و شنیده ها حاکی از آن است که معرفی نامه ای  هم به امضای حسنی برای تهران ارسال شده است.

  ۵)علیرضا غنی زاده ، نماینده اسبق مردم ارومیه در مجلس و یکی از  سیاسیون کهنه کار و با درایت استان و البته پر حاشیه در دوران خود و تاثیر گذار در تهران و از یاران نزدیک آیت اله هاشمی که در دوره های قبل از وی حمایت کرده هم مورد حمایت  حجت الاسلام حسنی قرار گرفته ومعرفی نامه ای برای وی نگاشته شده تا غنی زاده هم از این قافله عقب نماند البته برخی خبرها حاکی از آن است که غنی زاده مورد  حمایت حزب اعتدال و توسعه استان نیز قرار گرفته و  به شدت این حزب برآن است تا غنی زاده به عنوان ۱۵ مین استاندار آذربایجان غربی معرفی شود.

  ۶) حجت الاسلام محمد میرزایی کاندیدای ناکام چند دوره مجلس از برخی شهرستانهای جنوب استان ،مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه و یکی از سیاسیون و حامیان دکتر روحانی در استان هم یکی از گزینه های جدی برای پست استانداری آینده آذربایجان غربی است.

۷) عباس خورشیدی معاون اسبق سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی و آخرین معاون دوره اصلاحات گزینه بعدی است که اسمش بر سر زبان ها جاریست .خورشیدی هر چند در دوره قبل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ریاست ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی را عهده دار بود ولی بواسطه حمایت طیف اصلاح طلبان و ستاد مرکزی دکتر روحانی در استان و بخشی از اصولگرایان   گزینه جدی این پست است که  بتواند استاندار بعدی آذربایجان غربی باشد.

  ۸)محمد اشتری مدیر کل اسبق میراث فرهنگی ،معاون اسبق سیاسی  و امنیتی استاندار در دوران دولت هاشمی که مورد حمایت طیف راست سنتی و برخی از مشاورین ستاد مرکزی دکتر روحانی قرار گرفته گزینه بعدی است.

  ۹) جمشید انصاری نماینده مردم زنجان در مجلس و استاندار اسبق  استان  در دوره اصلاحات و کارشناس برنامه و بودجه هم یکی از گزینه های استانداری آذربایجان غربی است.

۱۰) خلخالی نیز این روزها نامش بر سر زبان ها جاریست وی بیشتر در ارگانها و نهادهای امنیتی فعالیت کرده ولی بواسطه اعتدال گرایی و حمایت افراد خاص و معرفی به کمیته انتخابات گزینه بعدی رسیدن به ساختمان استانداری آذربایجان غربی می باشد تا وی هم شانس خود را امتحان کند.

 ۱۱) مهندس عسگری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان بعد از حجت الاسلام حسین زاده و فرماندار اسبق شهرستان های پیرانشهر و اشنویه در دو دوره اصلاحات هم گزینه جدی  برای رسیدن به  مقام مدیریت اجرایی آذربایجان غربی است که در دولت تدبیر و امید هم شانس خود را امتحان کند.

  ۱۲) علیرضا رادفر رئیس ستاد انتخاباتی دکتر عارف در استان وجانشین مهندس عسگری و همچنین فرماندار اسبق شهرستان های ماکو و یکی از چهره های سرشناس دوران اصلاحات  هم گزینه  دیگری در لیست استانداران آذربایجان غربی در دولت جدید است .

۱۳) قربانعلی سعادت ،فرد با تجریه و با درایت استان،استاندار اسبق آذربایجان غربی و استان های قم و لرستان،رئیس ستاد انتخاباتی آیت اله هاشمی در استان و یار دیرین ایشان ،یکی از چهره های معتدل استانی هم گزینه جدی و رسیدن مجدد به این پست است و اگر سعادت دوباره به قم نرود به احتمال قوی مدیریت آینده استان به او واگذار  می گردد.

۱۴) محسن خادم عرب باغی مدیرعامل اسبق تراکتور سازی و یکی از چهره های سیاسی استان که مورد حمایت بخشی از کارگزاران و جناح اصلاح طلب است  گزینه بعدی است.

۱۵)کریم فروزان شهردار اسبق ارومیه و مدیر عامل سابق ماشین سازی تبریز و یکی از چهره های سیاسی جناح کارگزار که مورد حمایت همین حزب والبته عبدالعلی زاده نماینده مردم تبریز در مجلس و جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری است دیگر گزینه احتمالی پست استانداری آذربایجان غربی است.

  ۱۶) دکتر محمد امین رضازاده ،مدیر کل اسبق بازرسی استان و فرماندار دوران اصلاحات شهرستان های ماکو و خوی و مدرس دانشگاه گزینه بعدی است که مورد حمایت طیف اصلاح طلب برای رسیدن به پست استانداری آذربایجان غربی است.

 ۱۷- مهندس فریدون سیلمی نیا نماینده اسبق برخی  از شهرهای جنوبی استان که رابطه نزدیکی با ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در تهران دارد گزینه محتمل دیگر برای سکان هداست استان آذربایجان غربی می باشد.

۱۸- دکتر داریانی برادر دکتر داریانی معاونت سابق امور عمرانی استاندار و یکی از چهره های موفق در عرصه ملی ، ذی نفوذ و تاثیر گذار در تهران و وابسته به  جریان سیاسی آیت الله هاشمی گزینه دیگری است که از شانس بیشتری  برای تصدی پست استانداری آذربایجان غربی برخوردار است.

۱۹- فریدون همتی مدیر کل اسبق صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی و یکی از چهره های نزدیک به دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور گزینه محتمل دیگریست که از شانس فراوانی برای تصدی این پست برخوردار است.

۲۰- و….

  بی شک اسامی دیگری غیر از این افراد وجود دارند که از قلم افتاده ، اما این افراد گزینه های احتمالی هستند که این روزها اسم شان بر سر زبانها جاریست .

   به هر حال انتخاب استاندار در این دولت از پروسه خاصی تبعیت می کند و بنا به اعلام  دکتر روحانی و وزیر کشور جدید هم افرادی با تجربه و صاحب ایده و خلاق برای این حوزه مدیریتی انتخاب می شوند و امیدواریم کمیته انتصابات فردی را انتخاب کند که بتواند مسیر توسعه استانی را به درستی هدایت نماید و همچنین شرایط خاص و حساس آذربایجان غربی هم می طلبد تا یک مدیر توانمند و کارا و صاحب تجربه و آشنا به شرایط خاص استان و ارتباط موثر با کشورهای همجوار و نمایندگان مردم و غیره انتخاب شود تا بتواند به درستی این کشتی را هدایت نماید،چرا که زمان آزمون و خطا نیست .


135 پاسخ به “گزینه های احتمالی استانداری آذربایجان غربی در دولت جدید / به روزرسانی شد”

 1. ناشناس می‌گه:

  سوال من از شما این است آقای معروفی،
  با اینکه بیش از ۳۰ الی ۴۰ درصدجمعیت استان را هموطنان کرد تشکیل می دهند، به نظر شما چرا حتی در بین اسامی کاندیداهای احتمالی پست استانداری به یک نفر از اکراد بر نمیخوریم!!؟

 2. حسین می‌گه:

  بنظر من آقا یان سعادت ، اشتری ، جهانگیر زاده و محبی نیا گزینه های مناسبی برای استانداری استان می باشند و میتوانند مثمر ثمر برای شهر وندان باشند

 3. دارا می‌گه:

  یعنی آدم بی صلاحیتی مثل …… الان میخواد استاندار بشه؟؟؟
  ۴-۵ زن داره ها

 4. بنیامین می‌گه:

  با سلام
  به وبلاگ حقیر سر بزنید و ۲ نامه را که نوشته ایم در صورت امکان امضاء کرده و به دیگر دوستان فضای مجازی نیز اطلاع دهید که امضاء کنند. نامه اول خطاب به دکتر احمدی نژاد و تقدیر از زحمات ۸ ساله ایشان می باشد. نامه دوم خطاب به رییس قوه قضائیه در راستای محاکمه فتنه گران دروغگوی سال۸۸ و دشمنان رای ملت می باشد که متاسفانه ۴ سال است به دلایل نامشخص به تاخیر افتاده است. منتظر حضور و همکاری شما

 5. سینا می‌گه:

  عباس خورشیدی با توجه به سوابق اجرایی اش گزینه مناسبی است و مورد وثوق همه اقشار استان میباشد

 6. ناد ر می‌گه:

  این چه نماینده ای است که نمایندگی را ول میکنه وبه استانداری میاد . واقعا به عقل او باید شک کرد

 7. امیری می‌گه:

  ضمن تایید اخبار شما شانس جهانگیرزاده، فروزان و اشتری بیش از دیگران است؛
  جهانگیرزاده شانس اول است چون بیشترین قرابت و نزدیکی را باشخص وزیر کشور دارد
  فروزان مورد حمایت معاون اول رییس جمهور، و افرادی نظیر عبدالعلی زاده و غلامحسین کرباسچی است که نفوذ زیادی در دولت دارند.
  محمد اشتری گزینه مرضی الطرفینی است که میتواند در نهایت مورد توافق و وصول تمامی نیروها قرار گیرد.

 8. ai می‌گه:

  سلام
  طی آخرین اخبار در کمیته ۷ نفره تعیین استانداران که آقایان عبدالعلی زاده و انصاری عضو آن کمیته هستند در رابطه با استان نظرات خود را اعلام کرده اند و دو نفر یعنی آقایان خورشیدی و فروزان گزینه های نهایی استان شده اند و در حال حاضر با آقایان در حال رایزنی هستند ولی گویا آقای فروزان گفته تمایلی به حضور در ارکان دولتی ندارد و می خواهد در بخش خصوصوی بماند و البته خودش هم از خورشیدی حمایت کرده . مصطفی فروزان فرزند وی هم که اکنون در اروپا در حال سفر می باشد نیز این شنیده را به نوعی تائید نموده که پدرش متمایل به حضور و ادامه فعالیت در بخش خصوصی می باشد.

 9. علی می‌گه:

  بسمه تعالی
  باتوجه به مدیریت قوی وتجربه گران سنگ جناب آقای دکتر داریانی دردستگاههای مختلف اجرایی( که قبلا معاون سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ،معاون وزیرنیرو ودرحال حاضریکی از معاونین شهردارتهران و….)می باشندوازهمه مهمترازجانبازان عزیز انقلاب بوده وسوابق درخشانی ازایشان درذهن کلیه افرادی که با ایشان دردستگاههای مختلف کار کرده اند می باشد بنظراینجانب بهترین وبا سابقه درخشان مدیریتی ،هیچ کدام ازافراد مورد نظرقابل قیاس با ایشان نمی باشند وخصوصا علاوه بر سابقه درخشاناجرایی یکی ازچهرهای شناخته شده ولایی وبدون وابستگی حزبی وجناحی میباشندکه واقعا می توانندباتجارب مفید وباروحیه اعتدالی که دارند همراه وهمدل دولت وبرای استان مفید وسودمندباشند.
  انشاا…

  • مستوفی می‌گه:

   این آقای داریانی کسی است که فقط در خدمت اعضای خانواده بی مصرفش بوده الان هم اگر استان همان خانواده اوست واین بار از آخور استانداری به دنبال تغذیه داداشش که در دوران احمدی نژاد معاون استاندار بود یا باجناقش رجبی یا خواهر زنش که به هر قیمتی وارد اداره برق کرد هست عاقبت کار مشخص است.آقای معروفی عزیز ،لطفا تحلیل خود را با توجه به اطلاعات کامل خود را نیز در ادامه خبر ذکر فرمایید.

 10. مهدی می‌گه:

  دکترفتاحی نماینده ارومیه ودکترعثمانی نماینده بوکان ومهندس جلال محمودزاده برای استانداری موردحمایت دکترروحانی ووزیرکشورمیباشند

 11. صادق می‌گه:

  مهندس جلال محمودزاده نماینده سابق مهابادیکی ازگزینه های استانداروموردحمایت دکترروحانی ونمایندگان مجلس استان میباشد

 12. ناصر می‌گه:

  جای خوشحالی است افرادی مثل آقای علیرضاخلخالی که ازنیروهای دلسوروباسابقه وباتجربه وآشنابه مسایل ومشکلات کل استان میباشدوبین همه شهرستانها عدالت رارعایت میکندجزگزینه هاست

  • سروش می‌گه:

   آقای خلخالی جزو گزینه های استان سمنان نیز می باشد و دلیل مطرح شدن ایشان به استانداری سمنان رعایت عدالت بین شهرستانهاست

 13. محمد می‌گه:

  باسلام
  ضمن تقدیرازاطلاع رسانی وتنویرافکارعمومی این خبرگزاری محترم به نظراینجانب آقای غنی زاده باتوجه به سوابق ونفوذی که درمرکزداردمیتواندگزینه مناسبی برای استانداری اذربایجان غربی باشد.

 14. میثم می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
  من چند باری با جناب آقای خلخالی زمانی که تو استانداری سمنان بودند برخورد داشتم و واقعا انسان پاک و در عین حال مدیر با انصافی هستند تو سمنان که مورد اجتماع اکثریت هستند و مقبولیت بالایی دارند این و میشه از سایت های استان سمنان و بازخورد مردم فهمید. امروز که با دوستام تو آذربایجان غربی صحبت میکردم متوجه شدم تو اونجا هم انسان شناخته شده ای هستند و همه به انصاف از ایشون یاد می کنند و مطمئننا می توانند گزینه خوبی برای سکانداری استان آذربایجان غربی با توجه به طیف مخلف اقوام و دیدگاه ها باشند.

 15. کردی می‌گه:

  حداقل درصد جمعیت استان را کردها هم تشکیل دهند این دفعه پیشنهاد می کنم استانداراز کردها باشد تا آنها هم امتحان خود را پس بدهند.

 16. ناشناس می‌گه:

  نمایندگی فرصت خوبی است برای حل مشکلات مردم (باتدوین قوانین منطقی ) کاراجرایی میتواندجایگاه آنرا پر کند؟؟؟مگرمنافعی وجودداشته باشدکه بانمایندگی آن حاصل نمیشود!!! البته من بعیدمیدانم…..

 17. ناشناس می‌گه:

  امروز حاج آقای خلخالی به عنوان یکی از گزینه های استان سمنان مطرح شد.
  لینک خبر
  http://www.payamesemnan.com/Template1/News.aspx?NID=37561

 18. مسافر غریب می‌گه:

  بنظرم از مجربهای دوران اصلاحات و سازندگی برای استانداری استفاده شود و از کسانیکه نان به نرخ روز می خورند استفاده نشود.بعضی از آقایان احمدی نژاد را تا حد قداست بالا برده بودند و حالا افکار استانداری و فرمانداری استان را دارند.
  از کاندیداهای شوراها نخبگان روزنامه نگاران واساتید وغیره که موفق به کسب رای نشدند اما جانانه وباوجود شنیدن تهمتهای افراطیون از گفتمان اعتدال حمایت کردند و ستاد خود را در اختیار حامیان دکتر روحانی قرار دادند نیز در پستهای کلیدی استفاده شود بهتر است…
  ما خود به چشم دیدیم که جناب آقای مهدی فرجی زاده وکیل دادگستری و کاندیدای شورای شهر در دوره چهارم چگونه از دکتر روحانی حمایت می کردند.البته فکر نمی کنم که ایشان به سیاست علاقه نشان دهند اما از مسوولین جدید استانداری خواهشمندیم که توسط مسوولین ستاد روحانی ایشان و حامیان دیگر را شناسایی کرده و از آنها تقدیر نمایند…

 19. سیامک آزم می‌گه:

  باسلام
  احتراما” جناب آقای دکتر روح الله بیگی به سبب تسلط بر امور معنویو روابط بالا از همه گزینه ها مطلوب تر است
  اگر وی انتخاب نشود جناب آقای دکتر محبی نیا هم به دلیل سابقه طولانی در سیاست کلان بهتر از سایرین در ردیف بعدی است

 20. ناشناس می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید بنده بعنوان یک همشهری از توهین های مستوفی ردیف بعد۹ متعجب شدم نامبرده هرچه دلش خواسته در مورد آقای دکترداریانی با توجه به فعالیت ایشان درسپاه ،بنیادجانبازان والحمدا…. درپایتخت درسمت های معاون وزیردروزارتخانه های مختلف گفته واقعا جای تعجب دارد کوته فکرانی چون مستوفی حقشان …….همین اوضاع می باشد مرد حسابی (البته اینجانب نمی دانم آقای داریانی الان چه کاره است)اگر به فرض مثال شهرداری تهران باشد قطعا ازلحاظ حقوق ومزایا خیلی بیشتر از یک استاندار مزایا خواهد داشت بدبخت “مسوفی “قبل از اظهار نظر در مورد افراد یک فکری به حال خودت کن که با چنین اظهار نظر کردن ها قطعا همیشه درجا خواهی زدوافرادی چون تو فقط بلدند به خانواده ای به پاکدستی وتحصیلات عالی داشتن شهره اند حسادت ورزیده وچنین به احترامی به خانواده ایشان نمایند….

 21. رستگاری می‌گه:

  با سلام
  به نظر من حاج علیرضا غنی زاده بعلت اینکه در میان مسئولین کشوری دازدواز حامیان تمام قد هاشمی بوده و از طرفی در میان اقوام مختلف استان محبوبیت بالایی داردلذامیتواند استاندار خوبی برای استان غریب باشد

 22. حسین می‌گه:

  وزیر کشور فرمودند استاندار و فامیل های درجه یک نباید پرونده مالی داشته باشند شاید بعضی از افرادی که توسط برخی نامبرده میشود عزیز دلشان باشند ولی فراموش نکنیم اگر با قاعده اعلامی وزیر پیش برویم این افراد نخواهند توانست استاندار بشوند ضمنا بعضی از این دوستان نیز ظاهر دو زنه هستند و یا طلاق دادن یکی دیگه کرفتن وووو

 23. جغاتو می‌گه:

  لایق استانداری شخصی نیست جذ دکتر جهانبخش محبی نیا نماینده و عضو سابق هیئت رئیسه مجلس که با اقدامات خود در مجلس افتخار آذربایجان بوده و هست

 24. آرمناک می‌گه:

  با سلام
  همه این دوستان معرفی شده خوبند ولی آقای خلخالی بسیار کاری و منصف می باشند.استان سمنان شدیدا خواهان استاندار شدن ایشان هستند و آن هم در استانی که رجل سیاسی کم ندارد و رییس جمهور قبلی و فعلی از این استان بودند و زیر ذره بین می باشد.ولی ایکاش ایشان ایشان استاندار آذربایجان غربی می شدند.
  http://www.payamesemnan.com/Template1/News.aspx?NID=37561

 25. یک اصول گرای اصلاح طلب می‌گه:

  فقط مهندس عربباغی

 26. باقری می‌گه:

  همه نا لایق و بی تعصب

  ما به نیروی واقعا دلسوز بومی نیاز داریم نه فرصت طلبانی چون غنی زاده و جهانگیرزاده و بیگی و داریانی و محبی نیا و ….

  حضرات اول گندکاری های سالیان پیش را جمع و جور کنند بعد کاندید شوند
  مردم به خاطر این حضرات از دین و اسلام گریزان شدند حالا شدند نیروهای ارزشی

 27. زهرا می‌گه:

  خواهش میکنم یکی جهانگیرازده رو از برق بکشه

  زیادی داره تند میره!!!!!!!!!!!!

 28. علی می‌گه:

  بهترین گزینه برای استانداری این استان هم ازلحاظ تجربه وسوابق اجرایی و هم ازلحاظ پاک دستی واعتدال که منظورنظرریاست محترم جمهوری اسلامی نیز می باشد جناب آقای مهندس علیرضارادفر می باشدکه سابقه طولانی فرمانداری ایشان درشهرهای مهم استان موید این مطلب می باشد.

 29. جواد می‌گه:

  شنیده شد اساتید برجسته دانشگاه ارومیه هم لیستی تهیه کرده اند که بسیار قوی تر از افراد سودجوی قبلی است

  عسگری، همدانلو، فتح الهی، نیکبخت و …

 30. ابراهیم می‌گه:

  با سلام
  فکر میکنم بعضی ها فقط به منافع خودشون فکر میکنن و میخوان تا کسی که دوست آشنا یا همشهریشون هست استاندار بشه ولی اصلا به گزینه های اصلی فکر هم نمیکنن یعنی واضح بگم آزروهاشونو میان و اینجا میگن.استاندار آینده باید شخصی باشه جوان ، دلسوز ، کاری و از اشخاصی باشه که مورد اعتماد دولت جدید باشه که فکر میکنم آقای مهندس عسگری گزینه اصلی تصدی استانداری باشه که چند بار کارشناس نمونه کشوری شدن و فرمانداری شاهین دژ و معاون فرمانداری سلماس ، نقده بودن و در انتخابات ریاست جمهوری اخیر رئیس ستاد انتخاباتی آقای روحانی در آذربایجان غربی بودن.

 31. فرزاد می‌گه:

  با سلام
  فریدون همتی یکی از چهر های برجسته کشور است و به واسطه ی تصدی مدیریت صداو سیمای مرکز آذربایجان غربی در سالهای گذشته و آشنایی با فرهنگ مردم منطقه و جغرافیای استان می تواند بهترین گزینه برای تصدی پست استانداری باشد.

 32. احسان می‌گه:

  بهترین گزینه به ترتیب اقای اشتری و خورشیدی هستند

 33. کریمی می‌گه:

  استاندار فقط همدانلو

 34. Great, thanks for sharing this article.Really looking forward to read more. Want more.

 35. علی یوسفی می‌گه:

  هر کی میخواهد بود کاش ایشا<الله به زودی این فرمانداران و بخشداران را عوض کند تا تنوع در زندگی مردم هم بوجود آید

 36. رضابخشی می‌گه:

  بهترین گزینه مهندس سلیمی نیا هستند که ازدیرباز به مسایل استان اشراف دارن واکثرنمایندگان جنوب استان بااسم واعتباراو به مجلس راه یافتن وازپشت به ایشان خنجرزدن

 37. رضا می‌گه:

  اولا هرکه میخاد استاندار بشه خدا موفق اش کنه ولی اولویت استان ما توسعه است آن هم از نوع پایدار، من با توجه به شناختی که از اکثر گزینه های پیشنهادی، دارم نظر شخصی بنده هیچ کدام توان مدیریت این قافله را ندارند فردی جسور، خوش فکر ، تلاشگر و متعهد به خون شهدای انقلاب باشد تا بتواند جهشی انجام دهد این آقایان دنبال قدرت و منفعت هستند چون شناخته شده هستند و دستشان برای همه رو شده.

 38. naturally like your web site but you have to check the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth then again I will certainly come back again.

 39. نادر می‌گه:

  بهترین نفر یرای استانداری شخص عسگری هستش چرا که مثل بعضی ها دو پهلو کار نکرد مثل مرد برای روحانی جنگید پس باید ثمره اش را هم ببیند

 40. سعید می‌گه:

  با گذشت ۸ سال اخیر به همه ثابت شد که اصلاح طلبان در همه جهات بهتر از اصول گرایان عمل نموده اند.به نظر من استاندار آینده استان ما باید تفکرات اصلاح طلبی داشته باشد(البته اصلاح طلبان به اصول نیز پایبند هستند).انتخاب استاندار اصلاح طلب توانمند که دارای آشنایی کافی با مدیران ارشد گذشته و فعلی استان باشد و افراد مغرض و سودجو نتوانند در تصمیمات او تأثیر منفی داشته باشند بهترین انتخاب خواهد بود.با این طرز تفکر آقای خورشیدی بهترین گزینه برای استانداری خواهد بود.ایشان فردی هستند که از بخشداری به فرمانداری چند شهرستان مهم استان و سپس فرمانداری تبریز و در نهایت به سمت معاونت سیاسی رسیده اند و در همه سمتها به نحو احسن عمل نموده اند.امیدوارم کمیته تعیین استانداران ایشان را انتخاب نمایند.با آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان.

 41. سعید می‌گه:

  به نظر من انتخاب استانداران ربطی به نظر نمایندگان نباید داشته باشه.مگر قوه مجریه در انتخاب نمایندگان دخالت می کند؟!.در حال حاظر اکثریت نمایندگان مجلس اصولگرا هستند و اگر قرار باشد نظر آنها در نظر گرفته شود که آنها اصولگرایان را معرفی خواهند نمود.آقای روحانی باید در این مورد مقتدرانه عمل نموده و نباید نظرات نمایندگان را در انتخاب استانداران تأثیر بدهند.بسیاری از افرادی که در فضای مجازی نامشان برای استانداری مطرح هست در انتخابات از آقای روحانی حمایت نکرده اند یعنی طرز تفکر ایشان را قبول نداشته اند.

 42. I really enjoy the article.Thanks Again. Really Cool.

 43. ناشناس می‌گه:

  به نظر من اشتری بهترین گزینه است

 44. هژار می‌گه:

  محبی نیا لیاقت استانداری داره>
  مدیر محترم سایت اولاً ایشان چهار دوره متوالی نماینده که شما سه دوره نوشته ایو و اینکه ایشان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اذسلامی بوده و از نمایندگان شاخص مجلس بوده اند و اکنون رئیس دانشگاه فرهنگیان کل کشور می باشد.

 45. دانشجو می‌گه:

  فعالین دانشجویی دانشگاه های آذربایجان غربی، شاخصه های استاندار آینده آذربایجان غربی را بررسی کردند.

  جوان پرس : فعالین دانشجویی دانشگاه های آذربایجان غربی، شاخصه های استاندار آینده آذربایجان غربی را بررسی کردند و بیاننیه خود را برای سایت جوان پرس جهت اطلاع رسانی ارسال کرده و خواستار اطلاع رسانی موضوع شده اند. تعدادی از اعضای فعال تشکل های دانشجویی و فعالان دانشجو دانشگاه های آذربایجان غربی طی ۱۰ جلسه با حضور اساتید دانشگاهی و کارشناسان به بررسی شاخصه های استاندار آینده آذربایجان غربی پرداختند.

  فعالین دانشجویی آذربایجان غربی طی بیانیه ای با اعلام اینکه، تمامی افراد مطرح در بحث سکانداری استانداری آذربایجان غربی مورد بحث و تحلیل قرار گرفته اند، افزودند: بومی بودن، دارا بودن کارنامه ای درخشان اجرایی در سطح استان، سابقه فعالیت در وزارت کشور و آشنا بودن به حقوق مردم بویژه قومیتهای مختلف استان ، مقبولیت در بین قومیتها و جناح های مختلف سیاسی و آشنا بودن با فضای دانشگاه های استان از ویژگی های اصلی استاندار آتی می باشد که در این راستا بعد از بررسی گزینه های گوناگون با توجه به سابقه فعالیت و دارا بودن این شرایط در دکتر محمد امین رضا زاده به عنوان گزینه اصلح نامزد سکانداری استاندار آذربایجان غربی از سوی فعالین دانشجویی مطرح می باشد.

  در متن این بیانیه که در اختیار سایت جوان پرس قرار گرفته ؛ آمده است: فعالین دانشجویی دانشگاه ارومیه، دکتر محمدامین رضا زاده نزدیکترین فرد برای شاخصه های خود مطرح می کنند، البته با مطرح شدن گزینه های دیگر نیز ممکن است معادلات تغییر کرده و با در نظر گرفتن مصلحت منطقه شخص دیگری مطرح گردد؛ دانشجویان مهمترین ویژگی دکتر رضا زاده را اعتدال و حضور طولانی وی در محیط دانشگاهی و همسویی های وی با رییس جمهور منتخب مردم عنوان کردند. لازم به ذکر است اگر فضا به گونه ای بودکه افراد متقاضی پست استانداری به دنبال مصادره کردن شاخصهای ذکر شده به نفع خود نبودند بی شک تنها به ارائه شاخصه ها بسنده می شد.

  همچنین طی این بیانیه اعلام آمادگی برخی نمایندگان مجلس برای سکانداری استانداریآذربایجان غربی غیر اخلاقی دانسته شده و عنوان شده است: نباید نمایندگان مردم به خاطر پست و مقام ، جایگاهی را که مردم برای انان اعطا کردن را نادیده گرفته و مسوولیت های خود را فراموش کنند و کرسی متعلق به مردم را برای مدتی طولانی خالی بگذارند.

  اسامی فعالین دانشجو به همراه سابقه در ذیل می باشد:

  ۱- امین ثقفی : دبیر سیاسی اسبق بسیج دانشجویی و دبیر کارگروه آموزشی مشاوران جوان استاندار

  ۲- مجتبی بابایی: نماینده سابق انجمن اسلامی دانشجویان در شمالغرب کشور و دبیرسیاسی انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه و مسئول ستاد دانشجویی دکتر قالیباف

  ۳- امیرمختاری :دبیر سابق انجمن اسلامی دانشکده اقتصاد مدیریت حسابداری اقتصاد هنر و معماری

  ۴- مریم حیدری : دبیر کانون دانشجویی فیلم و عکس

  ۵- میراکبرسیدحمزه : عضوسایق شورای صنفی دانشگاه صنعتی ارومیه

  ۶- صفا قلی راد: دبیر انجمن علمی داشکده دامپزشکی

  ۷- رامین اکبری:عضو سابق شورای مرکزی شورای صنفی دانشگاه ارومیه و عضو سابق گروه مشاوران جوان استاندار

  ۸- آراز استادی : عضو سازمان بین المللی دانشجویان دامپزشکی

  ۹- امیر عظیمی : فعال فرهنگی دانشگاه آزاد و مسئول ستاد دانشجویی دکتر قالیباف در دانشگاه آزاد

  ۱۰- مجید جوادی : دبیر سابق انجمن اسلامی دانشکده ادبیات و علوم انسانی

  ۱۱- بهرام ازلگینی : مسئول کمیته مطالعات استراتژیک انجمن اسلامی و دبیرکل سابق انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه

  ۱۲- میثم نعلبندی: دبیر انجمن علمی دانشکده ریاضی دانشگاه ارومیه

  ۱۳- مجید حیدری : مسئول و سردبیر نشریه دانشجویی نازلو نامه

  ۱۴- امین میرزا نژاد : دبیر سابق انجمن علمی دانشکده ریاضی دانشگاه ارومیه

  ۱۵- ابراهیم آقازاده : دبیر انجمن اسلامی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه ارومیه

  ۱۶- احسان اکرمی : مسئول سابق علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی

  ۱۷- امیر نظم: عضو انجمن اسلامی دانشکده ادبیات

  ۱۸- فرهاد عبدی زاده: مسوول هیات قائم دانشگاه ارومیه

  ۱۹- سعید صفرزاده: مسوول انجمن اسلامی دانشکده علوم

  ۲۰- مسعود عبدی: عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی و مسوول آموزش و پژوهش انجمن اسلامی دانشگاه ارومیه

  ۲۱- سلطانیه: مسوول ستاد خواهران دانشجویان حامی دکتر قالیباف در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه

 46. tz6yIN I am so grateful for your blog post.Thanks Again. Fantastic.

 47. ابراهیم می‌گه:

  در حال حاضر و با توجه به شرایط جامعه فقط دکتر رضازاده گزینه مطلوب میباشد

 48. کریم می‌گه:

  فقط دکتر رضازاده گزینه مطلوب میباشد

 49. احمد می‌گه:

  فقط دکتر رضازاده گزینه مطلوب میباشد

 50. رباب می‌گه:

  فقط دکتر رضازاده

 51. علیزضا می‌گه:

  فقط دکتر رضازاده گزینه مطلوب میباشد

 52. بهرام می‌گه:

  با سلام
  به نظر بنده حقیر در بین افراد پیشنهاد شده برای استانداری آذربایجان غربی دکتر محمد امین رضا زاده داری سواد و مدیریت برتر می باشد به امید مدیریت دکتر رضا زاده و شکوفایی استان آذربایجان غربی

 53. میرا کبر می‌گه:

  با سلام به تمام کسانی که کامت گذاشتن اگه اجازه بدین چند کلمه هم من بگم منی که ما شدیم یعنی فعالین دانشجویی استان آ غ
  آقایا و خانم ها یادمان نرود که این استان همواره رای اولش در طول انتخابات یک فرد اصلاح طلب میباشد و پس اگر به رای مردم احترام میگذارید اولویت یک فرد اصلاح طلب می باشد ودر ادامه کسانی میتوانند در این مرحله نامزد پست استانداری باشند که در زمان انتخابات برای اصلاح طلبان کار کرده اند با این توضیحات تعداد زیادی از نامزد ها به خودی خود حذف می شود در پایان مردم این استان خواهان استانداری میان سال اعتدال رو و به خصوصصصصصصصصصصص دانشگاهی وکسی به جوان ها ایمان دارد
  این شخص کسی نیست جز آقای دکتر رضازاده
  با تشکر

 54. سامان می‌گه:

  دکتر محمد امین رضازاده
  هم سابقه ی مناسب و هم معتدل

 55. احمد می‌گه:

  شاید اگر برای یکبار هم که شده به سخن قشر دانشگاهی گوش کنیم ضرر نکنیم.

 56. بازتاب آنلاین می‌گه:

  http://www.baztaهر چند رایزنی برای نهایی شدن لیست استانداران هنوز تداوم دارد، اما به گفته منابع آگاه تعداد قابل توجهی از استانداران دولت یازدهم را نمایندگان ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی تشکیل خواهند داد.

  به گزارش بازتاب آنلاین ؛ با توجه به پارلمانی بودن اکثر طیف دولت از جمله رئیس دولت و وزیر کشور که خود سابقه نمایندگی در کارنامه خدمت خود دارند، اکثر استانداران بر خلاف دو دولت‌های نهم و دهم، از بین نمایندگان ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی خواهند بود.

  بنابرهمین گزارش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، که در دولت پیشین به سبب بی احترامی‌ها و عدم رعایت شئونات متعارف سیاسی و اخلاقی از سوی استانداران، فرمانداران و حتی بخشداران بارها مورد بی حرمتی واقع شدند، تمایل دارند، کسی سکان استانداری حوزه انتخابیه آنها را دست بگیرد، که به لحاظ داشتن تجربه نمایندگی مقتضیات نمایندگان کنونی را دانسته و بیش از گذشته شان نمایندگان مردم و مجلس شورای اسلامی را حرمت نهند.

  به گفته فاطمه آلیا همانگونه که پیشتر وزیر کشور در ایام کسب رای اعتماد وعده داده بود، رحمانی فضلی، قرار است طی ۳۱ شب، هر شب نمایندگان یک استان در وزارت کشور دعوت شوند تا در مورد انتخاب استاندار همان استان تصمیم‌گیری کنند و تاکنون نمایندگان ۱۸ استان برای انتخاب استاندار، جلسه مشترکی را با وزیر کشور برگزار کردند و ۱۳ استان باقی مانده که تا پایان مهر ماه تشکیل جلسه خواهند داشت.

  در بین لیست افرادی که از آنها به عنوان استانداران آینده نام برده می شود به افرادی زیر به چشم می خورند.

  حمید سعادت نماینده دوره هشتم نجف آباد، برای استانداری اصفهان، جاسم جادری، رئیس ستاد روحانی در خوزستان، نماینده چند دوره دشت آزادگان برای استانداری خوزستان، بهمن اخوان نمایندگان ادوار پنجم، ششم و هشتم تفرش و فراهان و عضو فعال ستاد مرکزی روحانی برای استانداری مرکزی، اسماعیل جبارزاده؛ نماینده چهار دوره مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و از اعضای مرکزی حزب کارگزاران برای استانداری آذربایجان شرقی، نصرالله ترابی نماینده اصلاح طلب مردم شهرکرد در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار چهارمحال بختیاری در دولت اصلاحات، دکتر فریدون احمدی قائم مقان سابق وزارت صنعت و معدن و تجارت وسید فاضل موسوی نماینده اصلاح طلب شهر خدابنده در مجلس هشتم برای استانداری قزوین یا زنجان، عبدالغفار شجاع نماینده اسبق مردم انزلی در مجلس، رئیس ستاد روحانی در منطقه برای استانداری گیلان، جمشید انصاری نماینده اصلاح طلب مردم زنجان در مجلس هشتم برای استانداری زنجان، مجید نصیرپور نماینده سراب دوره هشتم در مجلس برای استانداری آذربایجان شرقی،محسن نریمان نماینده ادوار ششم و هشتم مردم بابل در مجلس برای استانداری خراسان شمالی، علی اکبر اولیاء نماینده دوره هشتم مردم یزد برای استانداری یزد وسید معروف صمدی نماینده سابق سنندج و عبدالرحیم نوربخش نماینده سابق مهاباد برای استانداری کردستان و علیرضا غنی زاده نماینده سابق ارومیه و فریدون همتی نماینده سابق ایلام برای استانداری اذربایجان غربی و محمد ربیع فلاح رییس سابق سازمان جنگلها و مراتع در دوره اصلاحات و هادی حسینی نماینده فعلی قائمشهر و عزت الله اکبری نماینده سابق قائمشهر برای استانداری مازندران و سید حسین هاشمی نماینده سابق میانه و رئیس کمیسیون صنایع اصلی ترین گزینه استنانداری تهران محسوب میشود

  اما در بین همین افراد برخی نسبت به سایر گزینه ها به جهت حمایت تعدادی از نمایندگان و نظر خاص تیم مشورتی روحانی در اولویت قرار دارند که از آنجمله می توان به جمشید انصاری که برخی از گمانه ها مبنی بر معاونت یکی از وزراء توسط وی نیز به میان آمده، سید فاضل موسوی که برای دو تصدی استانداری دو استان مطرح شده است، بهمن اخوان از اعضای فعال ستاد روحانی که در بدنه مشاوران روحانی تاکید زیادی مبنی بر حضور وی در سطح مدیران ارشد دولت یازدهم در سطح معاونت وزیر یا استاندار وجود دارد و به نظر می رسد به دلیل مقبولیت خاص وی در بین مردم منطقه، تصمیم گیران دولت بر سر استانداری وی به توافق نهایی رسیده اند.
  bonline.com/Default,fa-IR,BaztabOnline,Content,NewsDetail,Key,100391.aspx

 57. اصغر می‌گه:

  فریدون همتی

 58. روحانی می‌گه:

  هر کی میخواد بیاد بیاد فقط پان نباشه اینو با توجه به وضعیت قومی استان میگم

 59. ناشناس می‌گه:

  جهنبش محبی نیا اگر بیایند فرمان حمله صادر خواهند کرد؟ واقعا جایی بسی تاسف و تمسخر است که چه کسانی بر مسند استانداری مطح میشوند!

 60. علی می‌گه:

  بهترین گزینه برای استانداری استان من هستم از دوستان کامنت گذار تقاضای یاری دارم

 61. روحانی می‌گه:

  به نظر بنده عبذالرحیم نوربخش اولین گزینه خواهد بود……….

 62. ali می‌گه:

  واقعا عبدالرحیم نوربخش برازنده است.

 63. ali می‌گه:

  اولین گزینه در دولت آقای روحانی فقط عبدالرحیم نوربخش میباشد..

 64. بهنام می‌گه:

  استاندار فقط مهندس عسگری

 65. ناشناس می‌گه:

  انتخاب همتی!!!!!!!!!!!
  با سلام و احترام
  طرح موضوع انتصاب شخصی که در بیوگرافی ایشان اتفاقات غیر قابل انکار مشاهده می شود برای استان آذربایجان غربی شرم آور است.
  ۱-مدیریت نیروهای چماق بدست در جریان انتخابات ادوار گذشته به خصوص نمایندگان مجلس دور ششم در ارومیه
  ۲-با بکارگیری نیروهای گروه فشار در انتخابات ایلام در دور هفتم و در راستای ایجاد فضای تنش و تقابل با نیروهای اصلاح طب مخصوصا در موضوع کشتار دو نفر از اعضای ستاد آقای قنبری در ایلام

 66. اشنا می‌گه:

  ما جمعی از فعالین ستادهای اصلاح طلبان سالهای۷۶و۸۸ضمن احترام به همه عزیزان حمایت همه جانبه خود از اقایان قهوه چیان وسعادت وخورشیدی که نامزد احراز این پست می باشند اعلام می داریم انشاالله هرکدام از این عزیزان در این جایگاه قرار گیرند شاهد پیشرفت استان باشیم ضمنا” با بکار گیری هر گونه نیروی غیر بومی مخالف میباشیم فرزندان اذربایجان بخوبی از عهده مسئولیتهای مربوط به استان خود برمی ایند با سپاس به امید اینده بهتر

  • محمد رضا می‌گه:

   ضمن حمایت از مدیران برجسته ودلسوزاذربایجان غربی در گذشته وحال وبا توجه به اعلام اقای سعادت مبنی بر اینکه خدمت دوباره برای مردم اذربایجان غربی بزرگترین افتخار ایشان است امیدواریم سکان مدیریت استان به افراد دلسوزی همچون اقای سعادت تعلق گیرد انشااله

 67. علی یوسفی می‌گه:

  کاش این فرمانداران و بخشداران عوض شوند تا تنوعی ایجاد شده و حتی مدیران شبکه های بهداشت و درمان را هم عوض کنند که رئیس مرکز بهداشت میاندواب فردی بسیار موذی ، چندچهره و ضدانقلاب واقعی است

 68. ناشناس می‌گه:

  بنظر من افای رضازاده لایق ترین شخص واسه این سمته

 69. حجت می‌گه:

  من هیچ نسبتی با اقای اشتری ندارم اما به پاکدستی ایشان ایمان دارم گرچه می دانم این چنین افرادی شانس استانداری ندارند استاندار مورد نظر بعضی اشخاص اینه که وامدار اونا باشن برای اقای اشتری ارزوی موفقیت می کنم

 70. مهدی می‌گه:

  به نظر من دکتر رضازاده اصلح تر از همه است به خاطر داشتن سه عنصر عالم و باتجربه و نیروی جوان دوران دیده

 71. حمید می‌گه:

  با
  سلام و موفقیت همه درست اندارکاران دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جناب آقای مهندس فریدون سلیمی یکی از چهره های انقلابی و خانواده شهدا می باشد در دوران خدمت خودشان فردی دلسوز و مومن و خدا ترس و درستکار و توانمند در امر سازندگی و آبادنی و عمرانی و غیر .برای ایشان آرزو موفقیت و سربلندی از خداوند منان خواستارم

 72. علی می‌گه:

  برای استاندار ی آغربی مهندس سلیمی بهترین گزینه می باشد

 73. ناشاس می‌گه:

  به نظر بنده لایق ترین فرد در بین افراد حاج آقا مهندس فریدون سلیمی نیا می باشد

 74. سعید می‌گه:

  به نظر من اصلاح طلبان استان باید سر یک گزینه واحد به توافق برسند.گزینه ای که قویتر از همه باشد چه از لحاظ سیاسی و مدیریتی و چه از لحاظ مقبولیت بین اصلاح طلبان.کمیته ای که کار انتخاب استانداران را انجام می دهند به این نکته اساسی باید توجه نمایند که استاندار آینده باید شخصی باشد که مورد تأیید ستاد استانی نیز باشد و نظرات نمایندگان را نباید در نظر بگیرند چرا که انتخاب نماینده عالی دولت در استان اصولا ربطی به نمایندگان خصوصا نمایندگان اصولگرا ندارد.

 75. احمد توسلی می‌گه:

  فردی که لیاقت این پست حساس را دارد و می تواند تعامل باورنکردنی بین مسگولین استان برای حرکت و توسعه همه جانبه ایجاد کند مهندس علیرضا فایضی است چراکه روابط عمومی بسیار بالا .مسلط بودن به سه زبان کردی . آذری وفارسی داشته و با تمام گروها و مذاهب میتواند تعامل سازنده ایجاد کند

 76. مراد غلامحسینی می‌گه:

  بهترین گزینه فریدون همتی از چهرههای شاخص ملی میبباشد

 77. ناشناس می‌گه:

  مهرابادی

 78. سامان می‌گه:

  سلام باور کنید مهندس علیرضا فایضی یکی از بهترین گزینه هاست که میتواند با تعامل بین نذاهب و اقوام و همچنین نمایندگان استان بیشترین همدلی را ایجادکرده و برای اولین بار در استان ریشه نفاق و دورویی را خشکاند و بجایش درخت صفا و همدلی برای توسعه همه جانبه کاشت و میوه صداقت و تلاش برای با هم بودن را درو نمود

 79. علی شمس می‌گه:

  علیرضا فایضی گزینه بسیار خوبی هست من ایشان را خوب می شناسم و به صداقتش ایمان دارن .ضمنا یکی از کسانی بود که برای انتخاب دولت روحانی زحمت بسیار کشید. آرزوی توفیق برایشان داریم .مهندس فایضی انصافا شایسته است

 80. سبحان میری می‌گه:

  مهندس علیرضا فایضی والسلام کاش همه به این نتیجه برسند

 81. شفیعی می‌گه:

  مهندس علیرضا فایضی مورد قبول شدید دولت روحانی مورد تایی نماینده ولی فقیه استان و آشنای بسیار خوب نمایندگان مجلس شورای اسلانی .خودش هم که یک یک هست آرزوی توفیق برایشان آرزو میکنم

 82. جواد می‌گه:

  به نظر بنده آقای دکتر فریدون همتی با آن کارنامه درخشان و فراجناحی و مقبولیتی که نزد آقای رحمانی فضلی دارند ( معاون ایشان در دیوان محاسبات ) و سابقه مدیریت در استان بهترین گزینه هستند.

 83. فردین می‌گه:

  به نظر من آقای همتی چون با فرهنگ کردها آشنا هستند گزینه بهتری میباشند

 84. سعید می‌گه:

  آقای همتی را قبلا برای ایلام مطرح کردند که با مخالفت اقشار مختلف از جمله اصلاح طلبان روبرو شد.گفتنی است آقای همتی ایلامی بوده و در استان خودشان توافقی برای استاندار شدنشان بعمل نیامد..قضیه ایشان کلا منتفی شده است.ضمنا دوستانی که از آقای رضازاده حمایت کرده اند به این نکته توجه نمایند که ایشان اصلاح طلب و از نیروهای خوب استان هستند ولی با بودن اشخاص قویتر اصلاح طلب در استان بهتر است از ایشان در پستهای دیگری استفاده شود.

 85. ارام می‌گه:

  s
  سلام ؛ میخواهم که استاندار تندرو نباشندوشعار دکتر روحانی که میانه روی است را مدنظر قرار دهند وراه برای افراد دانا به دوراز تعصب باز شود….

 86. ناشناس می‌گه:

  من بعنوان یک سپاهی بازنشسته آرزو دارم افرادپاک دست و مدیر مثل آقای اشتری برای استانداری آذربایجان غربی انتخاب بشود

 87. بابان می‌گه:

  فقط فریدون همتی.باتوجه به تجربه وسوابق کاری درخشان

 88. بشیری می‌گه:

  استاندار آذربایجانغربی با توجه به تنوع قومی ومذهبی استان باید شخصی میانه رو باشد وانتخاب افراد مغرض ومتعصب قومی مذهبی باعث توسعه نامتوازن استان وایجاد اتفرقه واختلاف دراستان خواهد شد دراین سالها آقای محمد اشتری یکی ازکسانی بوده است که درمسئولیتهایشان بیشترین صداقت وعدالت راداشته اند

 89. علی می‌گه:

  ]چرا نبایستی استاندار در این دوره از کردها باشد؟ اگه کرد باشه این اعتدال و اقتدار و اصلاح طلبی دولت روحانی را می رساند.

 90. ارژین می‌گه:

  بنظر من اگر همتی بیاید یک توازن نسبی ایجاد خواهد کرد
  آخه این چه مملکتی که تمام پست های استان باید در دست ترک ها باشد ؟
  مطمئن باشید دولت ظلم دوام نخواهد اورد

 91. علی یوسفی می‌گه:

  شما را بخدا هرچه زودتر این رئیس مرکزبهداشت میاندوآب و تعدادی از فرمانداران را که اعتدال را نمیفهمند عوض کنید تا خیال مردم بخصوص در شهرستان میاندوآب راحت بشود

 92. زرینه رود می‌گه:

  تازه از دست محبی نیا راحت شده بودیم این دفعه هم با بی درایتی خودش می خواد استاندار بشه اون وقت باید به دولت اعتدال وامید شک کرد……

 93. علی محمدی می‌گه:

  سلام بر آذربایجان یاشاسین آذربایجان یاشاسین اورمو گولو
  جوانان فهیم آذربایجان برادران فارس آذری و کرد و آسوری و ارمنی شما در این خاک و سرزمین پاک زندگی می کنید اکنون در برهه ای از زمان قرار دارید همه توسعه استان و سلامت جسم و روح شما و فرزندان شما وآیندگان شما بستگی به همین خاک پاک دارد که مدتی است گریان و نالان و زخمی است برادران اتحاد شما جهت احیای دریاچه ارومیه امروز اصل است خواهش بنده حقیر از شما مردم فهیم استان تلاش برای این امر مهم و تقاضا از دولت برادر بزرگوار آقای دکتر روحانی جهت همه گونه اقدامی برای حفظ سلامت طبیعت و سلامت فرزندانمان باشد. از استاندار جدید فرهیخته و محبوب دکتر جهانگیرزاده حمایت می کنیم.

 94. محمودی می‌گه:

  جواد جهانگیرزاده اصلح ترین گزینه توانایی در ارتباط با کشورهای همسایه و احیای عظمت و قدرت اقتصادی استانمان که نهایتا” برای مرزنشینان منبع درآمد سرشار خواهد بود زنده باد مردم شریف کرد و آذری و فارس استان

 95. مصطفی می‌گه:

  آقای دکترجهانبخش محبی نیا ۴دوره نماینده بوده که در خبر به اشتباه ۳دوره نوشته شده لطفا اصلاح شود.

 96. سرمدی می‌گه:

  بهترین گزینی درحال حاضرجهانگیرزاده می باشد

 97. محمد می‌گه:

  یه نظر بهرین و معتدل ترین و با تجربه ترین گزینه در حال حاضرخلخالی میباشد.

 98. رحیم سورانی می‌گه:

  بهترین گزینه برای استانداری دکتر جهانگیرزاده میباشد چون انسان مردمی خوش فکر و با تجربه و دارای تمامی خصوصیات انسانی است هر چند که به نظر اینجانب استحقاق وزیر شدن را هم دارند.

 99. سعید می‌گه:

  دوستانی که از آقای جهانگیرزاده حمایت کردند به این نکته توجه نمایند که آقای جهانگیرزاده اصولگرا بوده و عقاید سیاسی ایشان به دولت نزدیک نیست.پس دور از منطق است که هیأت دولت به ایشان رأی دهد.

 100. کریمی می‌گه:

  بهترین گزینه عسگری و جهانگیرزاده هستند

 101. یک دانشگاهی می‌گه:

  جمع کنید این کامنت ها چیه تأیید می کنید اینها کی باشند که در مورد افراد و استان ابراز نظر می کنند یه مشت بیسواد و بی در و پیکر روی افراد نظر سنجی می کنند و برای بیش از دو میلیون جمعیت استان تصمیم و نظر می دهند

 102. ناشناس می‌گه:

  به نظر اینجانب، آقای دکتر محبی نیا بهترین گزینه است هم از لحاظ مدیریتی وسیاسی سوابق خوبی دارند استاندار آذر بایجان غربی باید قدرت بسیار بالایی داشته باشد.

 103. امیر می‌گه:

  سلام.اصلاجای تعجب نیست که یک کردهم دربین کاندیدهادیدا نمیشه.چون متاسفانه درطول ادوارتاریخ برسرملت کردهمیشه ظلم شده.ولی کاش معاونت اول استاندارکردباشه.کاش فرماندارشهرهای کردنشین کردباشند.امیدوارم هرکی میادسرکارعقایدپان ترکیسمی نداشته باشه وهدفی جزخدمت درسرنداشته باشه
  .

 104. Carte R4 pour 3DS می‌گه:

  Say, you got a nice blog article.Really looking forward to read more. Want more.

 105. Thanks designed for sharing such a fastidious thinking, article is fastidious, thats why i have read it entirely

 106. کریمی می‌گه:

  خودتون را خسته نکنید یا جهانگیرزاده یا رضازاده

 107. کریمی می‌گه:

  آقای دانشگاهی محترم فکر نکن که برچسب دانشگاهی به خودتون زدین از همه باسوادترین نه داداش من کسانی که نظر میدن کمتر از جنابعالی نیستند ما چه کنیم که دانشگاهی نشدیم ولی مطمنم مدارکمون یکییه

 108. ناشناس می‌گه:

  امیدوارم کسی که به استاندار اغ انتخاب مشود به فکر پیشرفت و ترقی همه استان باشد ما اهالی شهر میراباد که در وسط پیرانشهر وسردشت واقعیم با اینکه در زمان جنگ ایران و عراق هر بلایی سرم امد با اینکه بیشترین مرز با کردستان عراق داریم ولی حتی یک بازارچه نداریم در حالی که سردشت ۳ بازارچه دارد وتنها شهر استان می باشیم که لوله کشی گاز نداریم وحتی هیچ گنه اداره ای

 109. ناشناس می‌گه:

  استاندار جدید باید به فکر همه استان باشد

 110. کریمی می‌گه:

  به نظر من استاندار بایستی کرد باشد.

 111. احمد کریمی قلعه جوق می‌گه:

  انشالله اقای مهندس غفار اسماعیلی استاندار میشود و تفاوت را احساس خواهید کرد ایشان فردی لایق و کاردان هستند

 112. احمد کریمی قلعه جوق می‌گه:

  فقط فقط فقط غفار اسماعیلی

 113. احمد کریمی قلعه جوق می‌گه:

  آقای غفار اسماعیلی بهترین گزینه هست و انتخاب ایشان بهترین انتخاب خواهد بود که از گزینه های مطرح می باشد

 114. watch this می‌گه:

  Tz6QlP Really enjoyed this article post.Much thanks again. Really Cool.

 115. جواد می‌گه:

  کسی نیست جز مهندس اشتری یاشاسین عسگرخان

 116. hhh می‌گه:

  ازت ممنونم حرفهای دل مردم را با جسارت منتشر می‌کنی علی(ع) فرموده است هر کس صدای دادخواهی مسلمانی را بشنود و یاری نکند از ما نیست! انصفاً ثابت کردی شایشتة قدردانی هستی آقای معروفی فکر درخواست هفته نامه را من اولین بار درمغز غنی‌زاده انداختم قرار بود هفته‌نامه را من اداره کنم اما وقتی برادرهایش فهمیدند ما ازدواج کردی

پاسخ دهید

آگهی
دل نوشته های معروفی
iranibazar.comشبكه تجارت الكترونيك ايران
عصر امید
جهانگیرزاده

لوگوی پایگاه خبری تحلیلی جوان logo کد لوگو :