تاریخ انتشار :شنبه ۱۴ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۴ ب.ظ

   369 بازدید

منتخب دور پنجم شورای شهر پیرانشهر گفت: هیچ گزینه ی از پیش تعیین شده برای تصدی پست شهرداری پیرانشهر نداریم و انتخاب شهردار جدید پیرانشهر بر اساس لیاقت و شایسته سالاری انجام خواهد شد.
جوان پرس : منتخب دور پنجم شورای شهر پیرانشهر گفت: هیچ گزینه ی از پیش تعیین شده برای تصدی پست شهرداری پیرانشهر نداریم و انتخاب شهردار جدید پیرانشهر بر اساس لیاقت و شایسته سالاری انجام خواهد شد.
نسرین قریشی، منتخب مردم پیرانشهر در دور پنجم شورای این شهر با توجه به حساسیت زیاد افکار عمومی در خصوص نحوه انتخاب شهردار جدید شهر پیرانشهر در گفتگوی اختصاصی خود با خبرنگار کردپرس گفت: شهروندان عزیز پیرانشهر در جریان باشند که انتخاب شهردار جدید پیرانشهر حتما ً بر اساس لیاقت و شایسته سالاری انجام خواهد شد.
 وی ادامه داد: همه ما همانند شهروندان دلسوز پیرانشهری بر این باوریم که فردی که بعنوان شهردار از طرف مجموعه شورای منتخب در دور پنجم معرفی خواهد شد باید لیاقت و شهامت و توانایی مدیریت چنین سمتی را از همه لحاظ داشته باشد.
قریشی اظهار داشت: بر همین اساس مجموعه منتخب مردم برای دور پنجم شورای شهر از همان روزهای اول پس از انجام انتخابات با برگزاری چندین جلسه و نشست مشورتی و دعوت از کسانی که برای تصدی این پست اعلام آمادگی کرده بوده اند، اولویت کاری خود را بصورت جدی در انتخاب فردی اصلح و شایسته برای تصدی گری این سمت اعلام کردند.
 این عضو منتخب شورای شهر پیرانشهر که به نمایندگی از مجموعه شورا سخن می گفت، در ادامه اظهارات خود عنوان کرد: بدون شک دغدغه اصلی تمامی مجموعه شورا در دور جدید عدم تکرار اشتباهات گذشته و مشکلات و نارضایتی های عموم شهروندان از نحوه فعالیتهای مجموعه شورا در حوزه های مختلف کاری می باشد و در همین راستا سعی داریم تا از همان ابتدای شروع فعالیت در دور جدید با شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع و داشتن تعامل بیشتر با اصحاب رسانه، شهروندان فهیم شهرمان را در جریان خدمات و فعالیت های مجموعه شورا قرار داهیم .
قریشی یادآور شد، تاکنون تعداد 28 نفر از افراد مختلف با تحصیلات و گرایشات مختلف کاری جهت تصدی پست شهرداری پیرانشهر به مجموعه شورا مراجعه کرده اند و هر کدام با ارائه برنامه های کاری و رزمه و سوابق خویش آمادگی خود را برای این پست اعلام داشته اند که مجموعه شورا پس از نشست های متعدد و بررسی برنامه های متقاضیان و انجام مصاحبه های حضور انشاءلله در آینده ای نزدیک و پس از یک جمع بندی کامل نسبت به انتخاب و معرفی بهترین گزینه برای شهرداری پیرانشهر اقدام خواهد کرد.
منتخب مردم پیرانشهر در دور پنجم شورای شهر در پاسخ به این سؤال که آیا معتمدین و صاحب نظران شهر هیچ جایگاهی در پروسه انتخاب شهردار آینده پیرانشهر دارند یا خیر، پاسخ داد: براساس تعهداتی که در دوران تبلیغات به شهروندان شریف داده ایم و بر مبنای رعایت اخلاق کاری بنا را بر این گذاشته ایم که حتما همشهریان را در جریان کارها و اقدامات خود قرار دهیم و بدون شک برای انتخاب شهردار نیز پس از اینکه از میان این افراد چند گزینه را جهت بررسی و تأئید نهایی انتخاب کردیم در نهایت از میان آنها برای انتخاب گزینه اصلح و نهایی حتما در یک نشست رسمی و با دعوت از افراد صاحب نظر و معتمد و ریش سفیدان شهر از تجربیات و راهنمایی های آنان نیز برای اداره بهتر شهرمان استفاده خواهیم کرد.
قریشی با تأکید بر این نکته که مجموعه شورای شهر هیچ گزینه ای از پیش تعیین شده و یا پیشنهادی از سوی جریان خاصی برای تصدی پست شهرداری ندارد، گفت: تمامی افرادی که به ما مراجعه کرده اند قابل احترام و انسان هایی توانمند هستند که علاوه بر بومی پیرانشهری از سایر شهرستان های از جمله تهران، کرج، مهاباد، ارومیه و …. مراجعه کرده اند که در نوع خود بخاطر حس خدمتگزاری و اعلام آمادگی آنها برای تصدی این سمت جای تقدیر دارد اما مطمئین باشید که انتخاب کاملاً بر اساس رعایت اصل بی طرفی ، توانایی، لیاقت و شایستگی و مدیریت انجام خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 106564
دیدگاه خود را به ما بگویید.