تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۶ آذر ۹۲.::. ساعت : ۷:۳۰ ق.ظ

   220 بازدید

52

جمعی ازروحانيون، نخبگان ، دانشگاهيان ، فعالین  و اصلاح طلب  کرد و اهل سنت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان با استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند .

جوان پرس : جمعی ازروحانيون، نخبگان ، دانشگاهيان ، فعالین  و اصلاح طلب  کرد و اهل سنت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان با استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند ، در این دیدار که حدود 70 نفر از نخبگان و فعالین کرد استان حضور داشتند جمع حضر دغدغه های خود را پیرامون روند توسعه استان و رعایت حق اعتدال و تبیین شعار دولت تدبیر و امید بیان نموده و اعلام  آمادگی  هر گونه همکاری  و تعامل وتعاون به صورت تمام وکمال با مهندس قربانعلی سعادت  نمودند.

 

استاندار آذربايجان غربي در این دیدار با تاكيد بر اينكه نبايد اجازه دهيم، بذر نفاق و كينه توسط دشمنان و بدخواهان انقلاب، درجامعه كاشته شود، افزود: اتحاد، همدلي و وحدت ميان مردم شيعه و سني در آذربايجان غربي، نعمتي الهي است كه بايد قدردان آن باشيم.به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي، قربانعلي سعادت در اين ديدار كه در سالن آمفي تئاتر شماره يك استانداري برگزار شد، با بيان اينكه استان آذربايجان غربي در طول تاريخ پر فراز و نشيب انقلاب اسلامي، با سختي و دشوارهاي زيادي مواجه بوده است، گفت: امروز بايد قدر فرصت هاي پيش رو را بدانيم و در مسير جبران عقب ماندگي هاي استان گام برداريم.

 

وي در ادامه سخنان خود اظهار نمود: با بي حوصلگي و با افراط و تفريط نمي توان دردهاي جامعه را درمان نمود بلكه براي رفع موانع رشد و توسعه استان، داشتن نگاه واقع بينانه همراه با تدبير و درايت و همچنين تعامل و همراهي مردم، ضروري است.او خاطرنشان نمود: براي برداشتن قدم هاي بلند در راه توسعه و آباداني استان، بايد شرايط و بسترها را مهيا كنيم كه از جمله مهمترين اين بسترها، مشاركت سياسي مردم در اداره جامعه است.

 

سعادت همچنين گفت: گردش نخبگان و انتخاب مسئولان به دست مردم، از يادگارهاي ارزشمند امام خميني(ره) است و رهبر معظم انقلاب نيز ادامه دهنده اين راه است كه مردم بايد خودشان سرنوشت سياسي شان رقم بزنند.وي در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اينكه دولت براي تحقق شعارهايش مصمم است، افزود: پاسخگويي به مطالبات مردم، ايجاد اشتغال پايدار، توسعه اقتصادي، سرمايه گذاري و بسترسازي براي تجارت سالم در مناطق مرزي استان از رويكردهاي اصلي مديريت ارشد استان است و براي تحقق آنها تمام تلاش خود را بكار خواهيم گرفت.

 

گفتني است اعضاي حاضر در اين جلسه نيز مسائل و مشكلاتشان را با استاندار آذربايجان غربي در ميان گذاشتند.

 

گزارش تکمیلی را فردا و پس فردا بر روی سایت جوان پرس دنبال کنید.

Print Friendly
کدخبر : 28171
۳۰ دیدگاه

 1. ناشناس می‌گه:

  دوستان عزیز ، شهر تکاب به چند گروه تقسیم شده و مردم بیچاره را رها کرده اند . گروه اول باند آقای امام جمعه است که افرادی مانند ابوالفضل فرجی ، یحیی حمدی ، رحمان حمدی ، لطفی و شیرزاد که حاج ابولفضل را فرماندار می کنند
  دسته دوم جناح جناب عیسی زاده هستند که دنبال افرادی مانند فرجی دارایی ، دکتر حاج صفرعلی خان ، حسن عباسی (اصلاح طلب باری به هرجهت) ، و البته برخی دیگر از باند معروف جناب جهانبخش خان حبی هستند.
  جناح سوم ، جناح حاج روح الله بیگی که به دنبال تصرف فرمانداری با لیژیونرهایی مانند امان اللهی ، بازهم حاج ابوالفضل فرجی دامت برکاته هستند.
  جناح چهارم ، همین برو بچه های ستاد روحانی هستند که البته در دوران تبلیغات تعدادشان از انگشتان دو دست فراتر نمی رفت افرادی مانند احمدیان، خالقی نژاد و …
  امیدوارم مردم تکاب از کشمکش و اختلافات بین حاج عبدالله خان امام جمعه و علی خان فرماند و فرمانروای دیار شیز دست بردارند

 2. حسن می‌گه:

  سلام ، به نظر بنده برخي از اینها نمایندگان و فعالین واقعي کرد استان و نخبه هستند.

 3. دانش آموزی از دبیرستان شهید بهشتی تکاب می‌گه:

  اختاف بین آقای محمدی امام جمعه و آقای داعی فرماندار تکاب و اختلاف بین عیس زاده و بیگی نمایندگان این شهر در مجلس در خدمت به مردم به دور از انصاف و مروت است بخدا و خلق خدا فکر کنید هرکدامشان یک باند راه انداخته اند آقای استاندار مواظب این 4 نفر و اطرافیانشان باشید می گویند آقای احمدی مسئول دفترتان آقای فرجی قاری قرآن از اطرافیان امام جمعه را به عنوان فرماندار برای شما معرفی کرده اند

 4. محمدامين می‌گه:

  استاندار محترم از ظرفيت اكراد استفاده نما اما بجا ،،،

 5. کرمانج می‌گه:

  نشستن بیخوده …..

 6. بهنام می‌گه:

  بنده یکی از حاضرین در جلسه بودم و به این” استراتژی “جدید در مدیریت استانداری بسیار خوشبینم .

 7. محمد امين می‌گه:

  بهنام شما كه تشريف داشتيد ميتونيد نظر بدهيد أيا انها كه بودند واقعا نخبه بودند ، ايا سبهرالدين نخبه است يا فعال يا روحاني
  كجايند امثال دكتر كريم فتاح بور و عبدالرحيم نوربخش و مهندس سخي دل
  در ثاني أيا جاي فتاحي و كرامي و حاتمي و دكتر فتاحي خالي نبود
  ايا عدم حضور انها از سر ترس و به خاطر حفظ جايكاههشان نبوده است ،،،
  لطفا شفاف جواب بدهيد بهنام ،،،،
  اقاي معروفي شما هم بوديد ميتونيد جواب بدهيد اينها را جه كساني انتخاب نموده اند ، ايا در اينده هم انتخاب ميشوند ،،،
  بس به زبان كردي ميكويم :
  خر كه وه ،،،

  • جناب محمدامين ضمن سپاس هميشگي از دغدغه هاي شما برادر بزرگوار ؛ البته متوليان برگزاري مي توانند به شما جواب دهند ، ولي بر اساس شنيده هاي بنده يك ليست 220 نفره تحويل استانداري شده بود كه اسامي همه بسياري از اين بزرگواران بود . البته برخي ها به صلاحديد شخصي نيامده بودند . آخر سر 70 نفر باقي ماندند.
   البته نبايد هم از حق بگذريم جناب سپهرالدين جزو سرمايه هاي عظيم استان و مردم كرد است .
   همچنين ساير دوستان هم در جايگاه مردمي خود با آقاي استاندار ديدار داشتند.

  • بهنام می‌گه:

   آقای محمدامین . مرا در دو قدمی خودم سانسوریده اند!!!چگونه جواب شما را بدهم ؟ ب
   عضیها عمدا یا سهوا وقت جلسه را کشتند و آنچه انتظارش را داشتیم نبود !!!

 8. شهروند اشنویه ای می‌گه:

  عجب!!!
  نمی توانم در مورد تمام حاضرین قضاوت کنم که نمی شناسم همه ی آنان را اما در مورد آنانی که شناخت دارم و در این جمع حضور داشتند باید بگویم که افسوس!!! این راه که ما می رویم باز هم به ترکستان است !
  جمع کنید بساط چاپلوسی و نون به نرخ روز خوری را….لطفا

  • بهنام می‌گه:

   ای کاش حتی تو را لایق کلمه “تاسف” میدانستم و راحت بهت میگفتم “متاسفم ”
   اما شما بساط ینگه ای خود را از شهر اشنویه ی زیبا جمع کنید !!!؟

 9. شهروند اشنویه ای می‌گه:

  کاکه بۆ چی سانسۆرت کرد؟؟؟ ها مامه سه لام گیان؟ من شنۆیکی غه ریبم.

 10. شهرام قولنجي می‌گه:

  انهاي كه شرف حضور دارنداغلب افرادباسوادوانديشمند حوزه دين هستند مانند ماموستاحاج رضاوماموستاحاج حسين تيباش

 11. ناشناس می‌گه:

  دوستان گرانقدر! انتقاد اگر بدور از تنگ نظرى باشد بسيار پسنديده خواهد بود! ملاحظه فرماييد اين عزيزان كه در جلسه حضور داشته اند با ما هم راى بوده اند زيرا دغدغه ها و خواسته هايشان را ببينيد! خواهشن اينكه بايد چه كسانى در جلسه باشن و يا چرا بعضيا على رغم دعوتشان نتوانسته اند شرف حضور داشته باشند جاى خود دارد!!!! بياييد براى رسيدن به فرداهاى بهتر واقع بين باشيم و همديگر را نفى نكنيم .همچنين شخصيت هم زبانان و دوستان خود را زير سوال نبريم.اين آفت خطرناكى هست! همه ميگيم ملت كرد و …. ولى از كل كه به جزء ميرسيم بعضى از حضرات شروع به گزينش ميكنند و حتى بعضيها كه من اميدوارم تعدادشان بسيار اندك باشد، بغيراز اطرافيان و هم فكرانشان ديگران را اصلا قبول ندارند.درحالى كه اين اجزا هستند كه پيكره ى كل را تشكيل ميدهند. وقتى ميگيم ايرانى منظور تمام ايرانيان هست چ خوب چ بد!!! .وقت آن رسيده به خود بياييم و كسانى كه براى خدمت به انسانيت قدم برميدارند را دل گرم كنيم . حسادت زشت ترين خصلتها و منفورترين عادتها و بزرگترين مانع اتحاد و اخوت است بياييد آنرا را از بين ببريم. ديگران هم توانمند هستن با لياقت هستند و نخبه !!!! دوست گرامى منصف باشيم و قدرشناس!! عزيزان حاضر مهمان بودن نه ميزبان! دعوت كننده كه نبودن !!! پس بزرگوار باشيد . هرچندكه جاى بنده و دوستانم خالى بود !!!!! موفق پيروز و سربلند باشيد! ((مديريت محترم سايت، لطفا خلاصه و يا حذف نفرماييد. متشكرم))

 12. ahlt می‌گه:

  که که معروفی واقعا خجالت نمی کشی !!!

 13. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی ودارودسته خیانتکارش

 14. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی

 15. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی

 16. دوست ناشناسم تمام كامنت هايت را فعال كردم كه مخاطبين عزيز متوجه شوند كه امثال شما بجاي نقد منصفانه چقدر دنبال تخريب و…. هستيد و از بس دل پري از اين معروفي داريد كه شما را به اين روز انداخته ….

 17. بهنام می‌گه:

  با سلام جناب معروفی . از شما خیلی ناراحت هستم و بسیار گلایه مند . کامنت بنده را لطفا دوباره ولی کاملش را بگذارید و با حذف مطالب اینجانب شخصیت مرا زیر سوال برده اید .میبینید حالا در باره ما بعنوان چاپلوس و نان به نرخ روز خور،با بی انصافی یاد میکنند . بگذارید کلش را بخوانند و دوباره قضاوت کنند . (خواهشا حتما این کار را بکنید )

 18. آقا بهنام ضمن پوزش و تشکر ؛ اگر مطلب و یا نقدی هست خواهشا محترمانه بیان فرمایید و گرنه هر کامنتی که خلاف ادب و اصول مربوط به دیگران و یا طیف خاصی باشد حذف خواهند شد.

 19. ناشناس می‌گه:

  باسلام خدمت شهروند اشنویه ای عرض کنم شما کم لطفی میکنید ما که مثل شما …..نیستیم برای هر مسئول ومدیری چاپلوسی کنیم ما به دعوت استانداری خدمت ایشان رسیدیم وانصافا ادمهای وارسته ونخبه ای بودند که مشکلات منطقه را گویا شدند وجناب اقای سعادت استقبال کردند ان شاالله که شما برادر بزرگوار نیز جشمانتان رابینا کنید وحقایق راببینید عزیزانی که حضور داشتند یار وپشتیبان جناب اقای سعادت هستند

 20. محمدامين می‌گه:

  معروفي جان ، متن نوشته شده توسط بهنام را دوباره تاييد كن تا بي طرفي شما ثابت شود ،،،
  از متن ناقص بهنام مشخص است در كلامش توهين نيست حتما به مذاق جنابعالي خوش نيامده ،،،،
  لطفا متن بهنام را تكرار نما ،،، حتما منتظريم ،،،، شما و بهنام در اين جلسه دعوت بوديد ،،،،

 21. محمدامين می‌گه:

  معروفي جان ، از جي مترسي ، شما كه كارتان اطلاع رساني است خوب بهتر است كارتان را بنحو احسن مثل هميشه انجام دهيد تا ،،،
  لطفا كامنت ها را سانسور نكن ،،،
  ولي اكر شما فقط كارمند اين سايت هستيد و از اين راه نان مي خوريد و كساني بشت سرتان قايم شده اند جاره اي نيست ،،،
  همان بهتر كه به فكر نان به نرخ روز خوردن باشيد و
  دوباره و محترمانه به زبان مادري :
  خر كه وه ،،،،

 22. مدیریت سایت می‌گه:

  اخوی مطمئن باش ما از هیچی جز خدا نمی ترسیم.
  ضمنا ما کارمند سایت نیستیم بلکه مدیر سایتی.
  همچنین کامنت آقا بهنام آنجای که می بایست فعال شود، شد.
  کامنت سانسور نمی شه مگر اینکه خلاف مبانی باشد…….
  از ابراز لطف شما ممنونم.

 23. محمد أمين می‌گه:

  مدير سايت هستي و اخلاق حرفه اي و شغلي نداري و استقلال عمل ،،،
  بارها شنيده ام كه معروفي ادم فلاني و جيره خوار است
  بهنام كه مثل جنابعالي به عنوان نخبه دعوت شده بود و امده بود تا عقيده اش را بخواند ، كه فقط يك نخبه مي تواند بخواند ،،،
  اما حيف كاش با اين بهنام ارتباط داشتم و راحت مي كفتم اري روحاني و باصطلاح فعال ،،، نخواهند كذاشت وقت به جنابعالي برسد و راستي معروفي جان نكنه شما ميزيان بودي وحيف اما
  شما يك ترسو هستي ، اكر نبوي يك متن را كه اخلاق در ان رعايت شده را فعال مي كردي نه سانسور ،،،،

 24. بهنام می‌گه:

  با سپاس فراوان از توجه و پیگیری جنابعالی “آقای محمد امین ” عزیز . حسن توجه شما بزرگواران به موضوعات مایه دلگرمی و مباهات همه ماهاست .
  بماند ….

 25. آقای سعادت امروز را به فردا موکول نکنید، “خیلی زود دیر میشود”
  جمعه بیست و نهم آذر 1392 – 10:52 بعد از ظهر — {{ ندای سلماس}} – نظر بدهيد موضوع : مقالات مدیروبلاگ

  به جوانان این دیار اعتماد کنید. امتحان پس داده ها را دیگر نیآزمایید، آنها همین هستند که هستند، نام ها و القاب و تعاریف دهان پر کن دردی از این استان دوا نخواهد کرد

  سلام آقای استاندار

  قبل از هر چیز باید این انتصاب میمون را به شما تبریک بگویم و آرزو کنم که این انتخاب و انتصاب تبدیل به خاطره ای ماندگار برای شما و علی الخصوص مردم گردد. آقای سعادت برای ما که چشم انتظار استانداربومی، براه نشسته بودیم بعد از شنیدن اخبار انتصاب شما، دست های زیادی به نشانه شکر گذاری به آسمان بلند شد، شاید درنگاه اول دلگرمی بزرگی برای شما محسوب شود اما از منظری دیگر می دانید که چنین حمایت هایی وظیفه شما را سخت تر میکند؟آقای استانداردر جهانی که همه رو به جلو حرکت می کنند، این استان از همان سال های دور در حال درجا زدن است، از وضعیت اشتغال جوانان، شاخصه های توسعه یافتگی همچون راه، مسکن، حمل و نقل گرفته تا فرهنگ، سرمایه گذاری ها، اوضاع اجتماعی همه و همه در یک کلام اشهد مرگ را گفته اند و ناامید از یافتن دارویی برای شفا و جان گرفتن دوباره خود هستند.آقای استانداراستان ما همواره مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است، و در مقابل مردم ما همواره، متعهد و وفادار بوده اند و چشم انتظار!چشم انتظار برخوداری از حداقل ها! مردم این سرزمین همیشه به مدارا کردن با هرشرایطی شهره خاص و عام بوده و هستند اما لیوان صبر آن ها هم حجمی داشته و گویا دیگر پر شده است آقای استاندارداشتن کاری مناسب و آبرومند این روزها آرزوی دست نیافتنی جوانان هم استانی من است. اکثر قریب به اتفاق شهرستان های استانم هم اکنون صدر نشین جداول آمار بیکاری و فقر و……هستند. نه تنها زمینه اشتغال برای نسل جدید دهه های ۶۰، ۷۰و از این پس فراهم نیست بلکه نسل سال های پیش از این هم شغل های خود را از دست داده و یا خانه نشین شدند، یا از فشار، جان به جان‌ آفرین تسلیم کردند و یا در نهایت شغلی که مسببان همان بدختی، آن را کاذب می پندارند برای خود دست و پا کرده اند تا مبادا خجالت زده زن و بچه هایشان شوند، اشتغال و کار را از یاد نبرید که بدون ‌آن باید فاتحه این استان و مردمانش را خواند.آقای استانداردر سالهای گذشته جفای بسیاری بر نخبگان استان شده است، آنها یکی پس از دیگری از دیار خود رانده شده اند، به جاست شرایطی را بوجود آورید تا افراد شایسته که طی عمر دولت های نهم و دهم یا به کل ترد شده اند یا در گوشه ای استعدادهای فراوانشان که در بیشتر مواقع می تواند راهگشای مشکلات باشد در بطالت و اتلاف وقت به هدر می رود به میدان کار و فعالیت های تولیدی،اقتصادی واجتماعی بازگرداند.آقای استاندار یکی از بزرگترین در خواست های ما این است که دست انسان های چاپلوس و متملق و نان به نرخ روز خور را که همچون آفتابگردان هر لحظه در حال چرخش هستند از تمامی پست های مدیریتی کوتاه کنید.آقای سعادت به عنوان یک مسئول مورد اعتماد مردم و دولت تدبیر و امید بدانید که این استان نیاز به پوست اندازی و جوان شدن دارد، به جوانان این دیار اعتماد کنید.امتحان پس داده ها را دیگر نیآزمایید، آنها همین هستند که هستند، نام ها و القاب و تعاریف دهان پر کن دردی از این استان دوا نخواهد کرد.اعمال هر تغییر مثبت از سوی شما به شدت از سوی مردم مورد حمایت قرار خواهد گرفت و ایمان داشته باشید کارشکنان همیشگی جایی برای ادای عقد ه های تمام نشدنی خود نخواهند داشت.آقای استاندارراه ها هرروز ده ها نفر را در کام مرگ می برد، هرروز مردم بیشتری بی خانمان می شوند، زندگی های بسیاری بدلیل کوتاهی در وضعیت اقتصادی، فرهنگی، کاری و اجتماعی مردم این استان از هم پاشیده و به طلاق می کشد، ناامنی در اکثر این استان غوفا میکند.آقای استاندارسرمایه گذاران که بار و بندیلشان را به کول گرفته و دو پا از خود و دوپای دیگر را هم برای فرار از بی مهری های این استان قرض کرده اند چرا که به جای دست گیری از آن ها برای سرمایه گذاری و اجرای طرح های توسعه، پایشان زنجیر می شود. شهرک های صنعتی هم که تنها چهاردیواری برای تعیین یک محدوده است و درعمل هیچ تلاش و فعالیتی در آن ها بدلیل بی نهایت مشکلات اقتصادی،‌ تسهیلاتی و مدیریتی از سطوح بالای تا خودشان انجام نمی شود. استاندار عزیز؛ سخن کوتاه می کنیم و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل، آقای سعادت ، آمدنت را به فال نیک گرفتیم و انتخابتان را پرنده سعادتی نشسته بر شانه های آذربایجانغربی می دانیم، خیلی خوب می دانید زمان خیلی زودتر و سریع تر از آنچه که شما و ما می پنداریم در حال گذر است، به قول معروف: ((خیلی زود دیر می شود)) امروز را به فردا موکول نکنید، سهراب خیلی پیشتر مرده است، حداقل نوشدارویی برای حفظ وارثان سهراب تهیه کنید.در آخر ضمن خیر مقدم مجدد، بدانید که مردم این استان به امید و تدبیر دکتر روحانی امید ها دارند و اعتماد کردند و امروز شیخ نیز به شما اعتماد کرده است

دیدگاه خود را به ما بگویید.