وب سایت خبری و تحلیلی جوان پرس

تاريخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲|کد خبر: 28171|دسته: تازه ترین عناوین, عمومی, ویژه ها


جمعی ازروحانیون، نخبگان ، دانشگاهیان ، فعالین  و اصلاح طلب  کرد و اهل سنت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان با استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند .

جوان پرس : جمعی ازروحانیون، نخبگان ، دانشگاهیان ، فعالین  و اصلاح طلب  کرد و اهل سنت ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان با استاندار آذربایجان غربی دیدار کردند ، در این دیدار که حدود ۷۰ نفر از نخبگان و فعالین کرد استان حضور داشتند جمع حضر دغدغه های خود را پیرامون روند توسعه استان و رعایت حق اعتدال و تبیین شعار دولت تدبیر و امید بیان نموده و اعلام  آمادگی  هر گونه همکاری  و تعامل وتعاون به صورت تمام وکمال با مهندس قربانعلی سعادت  نمودند.

 

استاندار آذربایجان غربی در این دیدار با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم، بذر نفاق و کینه توسط دشمنان و بدخواهان انقلاب، درجامعه کاشته شود، افزود: اتحاد، همدلی و وحدت میان مردم شیعه و سنی در آذربایجان غربی، نعمتی الهی است که باید قدردان آن باشیم.به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، قربانعلی سعادت در این دیدار که در سالن آمفی تئاتر شماره یک استانداری برگزار شد، با بیان اینکه استان آذربایجان غربی در طول تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی، با سختی و دشوارهای زیادی مواجه بوده است، گفت: امروز باید قدر فرصت های پیش رو را بدانیم و در مسیر جبران عقب ماندگی های استان گام برداریم.

 

وی در ادامه سخنان خود اظهار نمود: با بی حوصلگی و با افراط و تفریط نمی توان دردهای جامعه را درمان نمود بلکه برای رفع موانع رشد و توسعه استان، داشتن نگاه واقع بینانه همراه با تدبیر و درایت و همچنین تعامل و همراهی مردم، ضروری است.او خاطرنشان نمود: برای برداشتن قدم های بلند در راه توسعه و آبادانی استان، باید شرایط و بسترها را مهیا کنیم که از جمله مهمترین این بسترها، مشارکت سیاسی مردم در اداره جامعه است.

 

سعادت همچنین گفت: گردش نخبگان و انتخاب مسئولان به دست مردم، از یادگارهای ارزشمند امام خمینی(ره) است و رهبر معظم انقلاب نیز ادامه دهنده این راه است که مردم باید خودشان سرنوشت سیاسی شان رقم بزنند.وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه دولت برای تحقق شعارهایش مصمم است، افزود: پاسخگویی به مطالبات مردم، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری و بسترسازی برای تجارت سالم در مناطق مرزی استان از رویکردهای اصلی مدیریت ارشد استان است و برای تحقق آنها تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

 

گفتنی است اعضای حاضر در این جلسه نیز مسائل و مشکلاتشان را با استاندار آذربایجان غربی در میان گذاشتند.

 

گزارش تکمیلی را فردا و پس فردا بر روی سایت جوان پرس دنبال کنید.


30 پاسخ به “گزارش تصویری دیدار روحانیون، نخبگان و فعالین کرد با استاندار آذربایجان غربی”

 1. ناشناس می‌گه:

  دوستان عزیز ، شهر تکاب به چند گروه تقسیم شده و مردم بیچاره را رها کرده اند . گروه اول باند آقای امام جمعه است که افرادی مانند ابوالفضل فرجی ، یحیی حمدی ، رحمان حمدی ، لطفی و شیرزاد که حاج ابولفضل را فرماندار می کنند
  دسته دوم جناح جناب عیسی زاده هستند که دنبال افرادی مانند فرجی دارایی ، دکتر حاج صفرعلی خان ، حسن عباسی (اصلاح طلب باری به هرجهت) ، و البته برخی دیگر از باند معروف جناب جهانبخش خان حبی هستند.
  جناح سوم ، جناح حاج روح الله بیگی که به دنبال تصرف فرمانداری با لیژیونرهایی مانند امان اللهی ، بازهم حاج ابوالفضل فرجی دامت برکاته هستند.
  جناح چهارم ، همین برو بچه های ستاد روحانی هستند که البته در دوران تبلیغات تعدادشان از انگشتان دو دست فراتر نمی رفت افرادی مانند احمدیان، خالقی نژاد و …
  امیدوارم مردم تکاب از کشمکش و اختلافات بین حاج عبدالله خان امام جمعه و علی خان فرماند و فرمانروای دیار شیز دست بردارند

 2. حسن می‌گه:

  سلام ، به نظر بنده برخی از اینها نمایندگان و فعالین واقعی کرد استان و نخبه هستند.

 3. دانش آموزی از دبیرستان شهید بهشتی تکاب می‌گه:

  اختاف بین آقای محمدی امام جمعه و آقای داعی فرماندار تکاب و اختلاف بین عیس زاده و بیگی نمایندگان این شهر در مجلس در خدمت به مردم به دور از انصاف و مروت است بخدا و خلق خدا فکر کنید هرکدامشان یک باند راه انداخته اند آقای استاندار مواظب این ۴ نفر و اطرافیانشان باشید می گویند آقای احمدی مسئول دفترتان آقای فرجی قاری قرآن از اطرافیان امام جمعه را به عنوان فرماندار برای شما معرفی کرده اند

 4. محمدامین می‌گه:

  استاندار محترم از ظرفیت اکراد استفاده نما اما بجا ،،،

 5. کرمانج می‌گه:

  نشستن بیخوده …..

 6. بهنام می‌گه:

  بنده یکی از حاضرین در جلسه بودم و به این” استراتژی “جدید در مدیریت استانداری بسیار خوشبینم .

 7. محمد امین می‌گه:

  بهنام شما که تشریف داشتید میتونید نظر بدهید أیا انها که بودند واقعا نخبه بودند ، ایا سبهرالدین نخبه است یا فعال یا روحانی
  کجایند امثال دکتر کریم فتاح بور و عبدالرحیم نوربخش و مهندس سخی دل
  در ثانی أیا جای فتاحی و کرامی و حاتمی و دکتر فتاحی خالی نبود
  ایا عدم حضور انها از سر ترس و به خاطر حفظ جایکاههشان نبوده است ،،،
  لطفا شفاف جواب بدهید بهنام ،،،،
  اقای معروفی شما هم بودید میتونید جواب بدهید اینها را جه کسانی انتخاب نموده اند ، ایا در اینده هم انتخاب میشوند ،،،
  بس به زبان کردی میکویم :
  خر که وه ،،،

  • جناب محمدامین ضمن سپاس همیشگی از دغدغه های شما برادر بزرگوار ؛ البته متولیان برگزاری می توانند به شما جواب دهند ، ولی بر اساس شنیده های بنده یک لیست ۲۲۰ نفره تحویل استانداری شده بود که اسامی همه بسیاری از این بزرگواران بود . البته برخی ها به صلاحدید شخصی نیامده بودند . آخر سر ۷۰ نفر باقی ماندند.
   البته نباید هم از حق بگذریم جناب سپهرالدین جزو سرمایه های عظیم استان و مردم کرد است .
   همچنین سایر دوستان هم در جایگاه مردمی خود با آقای استاندار دیدار داشتند.

  • بهنام می‌گه:

   آقای محمدامین . مرا در دو قدمی خودم سانسوریده اند!!!چگونه جواب شما را بدهم ؟ ب
   عضیها عمدا یا سهوا وقت جلسه را کشتند و آنچه انتظارش را داشتیم نبود !!!

 8. شهروند اشنویه ای می‌گه:

  عجب!!!
  نمی توانم در مورد تمام حاضرین قضاوت کنم که نمی شناسم همه ی آنان را اما در مورد آنانی که شناخت دارم و در این جمع حضور داشتند باید بگویم که افسوس!!! این راه که ما می رویم باز هم به ترکستان است !
  جمع کنید بساط چاپلوسی و نون به نرخ روز خوری را….لطفا

  • بهنام می‌گه:

   ای کاش حتی تو را لایق کلمه “تاسف” میدانستم و راحت بهت میگفتم “متاسفم ”
   اما شما بساط ینگه ای خود را از شهر اشنویه ی زیبا جمع کنید !!!؟

 9. شهروند اشنویه ای می‌گه:

  کاکه بۆ چی سانسۆرت کرد؟؟؟ ها مامه سه لام گیان؟ من شنۆیکی غه ریبم.

 10. شهرام قولنجی می‌گه:

  انهای که شرف حضور دارنداغلب افرادباسوادواندیشمند حوزه دین هستند مانند ماموستاحاج رضاوماموستاحاج حسین تیباش

 11. ناشناس می‌گه:

  دوستان گرانقدر! انتقاد اگر بدور از تنگ نظرى باشد بسیار پسندیده خواهد بود! ملاحظه فرمایید این عزیزان که در جلسه حضور داشته اند با ما هم راى بوده اند زیرا دغدغه ها و خواسته هایشان را ببینید! خواهشن اینکه باید چه کسانى در جلسه باشن و یا چرا بعضیا على رغم دعوتشان نتوانسته اند شرف حضور داشته باشند جاى خود دارد!!!! بیایید براى رسیدن به فرداهاى بهتر واقع بین باشیم و همدیگر را نفى نکنیم .همچنین شخصیت هم زبانان و دوستان خود را زیر سوال نبریم.این آفت خطرناکى هست! همه میگیم ملت کرد و …. ولى از کل که به جزء میرسیم بعضى از حضرات شروع به گزینش میکنند و حتى بعضیها که من امیدوارم تعدادشان بسیار اندک باشد، بغیراز اطرافیان و هم فکرانشان دیگران را اصلا قبول ندارند.درحالى که این اجزا هستند که پیکره ى کل را تشکیل میدهند. وقتى میگیم ایرانى منظور تمام ایرانیان هست چ خوب چ بد!!! .وقت آن رسیده به خود بیاییم و کسانى که براى خدمت به انسانیت قدم برمیدارند را دل گرم کنیم . حسادت زشت ترین خصلتها و منفورترین عادتها و بزرگترین مانع اتحاد و اخوت است بیایید آنرا را از بین ببریم. دیگران هم توانمند هستن با لیاقت هستند و نخبه !!!! دوست گرامى منصف باشیم و قدرشناس!! عزیزان حاضر مهمان بودن نه میزبان! دعوت کننده که نبودن !!! پس بزرگوار باشید . هرچندکه جاى بنده و دوستانم خالى بود !!!!! موفق پیروز و سربلند باشید! ((مدیریت محترم سایت، لطفا خلاصه و یا حذف نفرمایید. متشکرم))

 12. ahlt می‌گه:

  که که معروفی واقعا خجالت نمی کشی !!!

 13. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی ودارودسته خیانتکارش

 14. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی

 15. ناشناس می‌گه:

  نفرین برمعروفی

 16. دوست ناشناسم تمام کامنت هایت را فعال کردم که مخاطبین عزیز متوجه شوند که امثال شما بجای نقد منصفانه چقدر دنبال تخریب و…. هستید و از بس دل پری از این معروفی دارید که شما را به این روز انداخته ….

 17. بهنام می‌گه:

  با سلام جناب معروفی . از شما خیلی ناراحت هستم و بسیار گلایه مند . کامنت بنده را لطفا دوباره ولی کاملش را بگذارید و با حذف مطالب اینجانب شخصیت مرا زیر سوال برده اید .میبینید حالا در باره ما بعنوان چاپلوس و نان به نرخ روز خور،با بی انصافی یاد میکنند . بگذارید کلش را بخوانند و دوباره قضاوت کنند . (خواهشا حتما این کار را بکنید )

 18. آقا بهنام ضمن پوزش و تشکر ؛ اگر مطلب و یا نقدی هست خواهشا محترمانه بیان فرمایید و گرنه هر کامنتی که خلاف ادب و اصول مربوط به دیگران و یا طیف خاصی باشد حذف خواهند شد.

 19. ناشناس می‌گه:

  باسلام خدمت شهروند اشنویه ای عرض کنم شما کم لطفی میکنید ما که مثل شما …..نیستیم برای هر مسئول ومدیری چاپلوسی کنیم ما به دعوت استانداری خدمت ایشان رسیدیم وانصافا ادمهای وارسته ونخبه ای بودند که مشکلات منطقه را گویا شدند وجناب اقای سعادت استقبال کردند ان شاالله که شما برادر بزرگوار نیز جشمانتان رابینا کنید وحقایق راببینید عزیزانی که حضور داشتند یار وپشتیبان جناب اقای سعادت هستند

 20. محمدامین می‌گه:

  معروفی جان ، متن نوشته شده توسط بهنام را دوباره تایید کن تا بی طرفی شما ثابت شود ،،،
  از متن ناقص بهنام مشخص است در کلامش توهین نیست حتما به مذاق جنابعالی خوش نیامده ،،،،
  لطفا متن بهنام را تکرار نما ،،، حتما منتظریم ،،،، شما و بهنام در این جلسه دعوت بودید ،،،،

 21. محمدامین می‌گه:

  معروفی جان ، از جی مترسی ، شما که کارتان اطلاع رسانی است خوب بهتر است کارتان را بنحو احسن مثل همیشه انجام دهید تا ،،،
  لطفا کامنت ها را سانسور نکن ،،،
  ولی اکر شما فقط کارمند این سایت هستید و از این راه نان می خورید و کسانی بشت سرتان قایم شده اند جاره ای نیست ،،،
  همان بهتر که به فکر نان به نرخ روز خوردن باشید و
  دوباره و محترمانه به زبان مادری :
  خر که وه ،،،،

 22. مدیریت سایت می‌گه:

  اخوی مطمئن باش ما از هیچی جز خدا نمی ترسیم.
  ضمنا ما کارمند سایت نیستیم بلکه مدیر سایتی.
  همچنین کامنت آقا بهنام آنجای که می بایست فعال شود، شد.
  کامنت سانسور نمی شه مگر اینکه خلاف مبانی باشد…….
  از ابراز لطف شما ممنونم.

 23. محمد أمین می‌گه:

  مدیر سایت هستی و اخلاق حرفه ای و شغلی نداری و استقلال عمل ،،،
  بارها شنیده ام که معروفی ادم فلانی و جیره خوار است
  بهنام که مثل جنابعالی به عنوان نخبه دعوت شده بود و امده بود تا عقیده اش را بخواند ، که فقط یک نخبه می تواند بخواند ،،،
  اما حیف کاش با این بهنام ارتباط داشتم و راحت می کفتم اری روحانی و باصطلاح فعال ،،، نخواهند کذاشت وقت به جنابعالی برسد و راستی معروفی جان نکنه شما میزیان بودی وحیف اما
  شما یک ترسو هستی ، اکر نبوی یک متن را که اخلاق در ان رعایت شده را فعال می کردی نه سانسور ،،،،

 24. بهنام می‌گه:

  با سپاس فراوان از توجه و پیگیری جنابعالی “آقای محمد امین ” عزیز . حسن توجه شما بزرگواران به موضوعات مایه دلگرمی و مباهات همه ماهاست .
  بماند ….

 25. آقای سعادت امروز را به فردا موکول نکنید، “خیلی زود دیر میشود”
  جمعه بیست و نهم آذر ۱۳۹۲ – ۱۰:۵۲ بعد از ظهر — {{ ندای سلماس}} – نظر بدهید موضوع : مقالات مدیروبلاگ

  به جوانان این دیار اعتماد کنید. امتحان پس داده ها را دیگر نیآزمایید، آنها همین هستند که هستند، نام ها و القاب و تعاریف دهان پر کن دردی از این استان دوا نخواهد کرد

  سلام آقای استاندار

  قبل از هر چیز باید این انتصاب میمون را به شما تبریک بگویم و آرزو کنم که این انتخاب و انتصاب تبدیل به خاطره ای ماندگار برای شما و علی الخصوص مردم گردد. آقای سعادت برای ما که چشم انتظار استانداربومی، براه نشسته بودیم بعد از شنیدن اخبار انتصاب شما، دست های زیادی به نشانه شکر گذاری به آسمان بلند شد، شاید درنگاه اول دلگرمی بزرگی برای شما محسوب شود اما از منظری دیگر می دانید که چنین حمایت هایی وظیفه شما را سخت تر میکند؟آقای استانداردر جهانی که همه رو به جلو حرکت می کنند، این استان از همان سال های دور در حال درجا زدن است، از وضعیت اشتغال جوانان، شاخصه های توسعه یافتگی همچون راه، مسکن، حمل و نقل گرفته تا فرهنگ، سرمایه گذاری ها، اوضاع اجتماعی همه و همه در یک کلام اشهد مرگ را گفته اند و ناامید از یافتن دارویی برای شفا و جان گرفتن دوباره خود هستند.آقای استانداراستان ما همواره مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته است، و در مقابل مردم ما همواره، متعهد و وفادار بوده اند و چشم انتظار!چشم انتظار برخوداری از حداقل ها! مردم این سرزمین همیشه به مدارا کردن با هرشرایطی شهره خاص و عام بوده و هستند اما لیوان صبر آن ها هم حجمی داشته و گویا دیگر پر شده است آقای استاندارداشتن کاری مناسب و آبرومند این روزها آرزوی دست نیافتنی جوانان هم استانی من است. اکثر قریب به اتفاق شهرستان های استانم هم اکنون صدر نشین جداول آمار بیکاری و فقر و……هستند. نه تنها زمینه اشتغال برای نسل جدید دهه های ۶۰، ۷۰و از این پس فراهم نیست بلکه نسل سال های پیش از این هم شغل های خود را از دست داده و یا خانه نشین شدند، یا از فشار، جان به جان‌ آفرین تسلیم کردند و یا در نهایت شغلی که مسببان همان بدختی، آن را کاذب می پندارند برای خود دست و پا کرده اند تا مبادا خجالت زده زن و بچه هایشان شوند، اشتغال و کار را از یاد نبرید که بدون ‌آن باید فاتحه این استان و مردمانش را خواند.آقای استانداردر سالهای گذشته جفای بسیاری بر نخبگان استان شده است، آنها یکی پس از دیگری از دیار خود رانده شده اند، به جاست شرایطی را بوجود آورید تا افراد شایسته که طی عمر دولت های نهم و دهم یا به کل ترد شده اند یا در گوشه ای استعدادهای فراوانشان که در بیشتر مواقع می تواند راهگشای مشکلات باشد در بطالت و اتلاف وقت به هدر می رود به میدان کار و فعالیت های تولیدی،اقتصادی واجتماعی بازگرداند.آقای استاندار یکی از بزرگترین در خواست های ما این است که دست انسان های چاپلوس و متملق و نان به نرخ روز خور را که همچون آفتابگردان هر لحظه در حال چرخش هستند از تمامی پست های مدیریتی کوتاه کنید.آقای سعادت به عنوان یک مسئول مورد اعتماد مردم و دولت تدبیر و امید بدانید که این استان نیاز به پوست اندازی و جوان شدن دارد، به جوانان این دیار اعتماد کنید.امتحان پس داده ها را دیگر نیآزمایید، آنها همین هستند که هستند، نام ها و القاب و تعاریف دهان پر کن دردی از این استان دوا نخواهد کرد.اعمال هر تغییر مثبت از سوی شما به شدت از سوی مردم مورد حمایت قرار خواهد گرفت و ایمان داشته باشید کارشکنان همیشگی جایی برای ادای عقد ه های تمام نشدنی خود نخواهند داشت.آقای استاندارراه ها هرروز ده ها نفر را در کام مرگ می برد، هرروز مردم بیشتری بی خانمان می شوند، زندگی های بسیاری بدلیل کوتاهی در وضعیت اقتصادی، فرهنگی، کاری و اجتماعی مردم این استان از هم پاشیده و به طلاق می کشد، ناامنی در اکثر این استان غوفا میکند.آقای استاندارسرمایه گذاران که بار و بندیلشان را به کول گرفته و دو پا از خود و دوپای دیگر را هم برای فرار از بی مهری های این استان قرض کرده اند چرا که به جای دست گیری از آن ها برای سرمایه گذاری و اجرای طرح های توسعه، پایشان زنجیر می شود. شهرک های صنعتی هم که تنها چهاردیواری برای تعیین یک محدوده است و درعمل هیچ تلاش و فعالیتی در آن ها بدلیل بی نهایت مشکلات اقتصادی،‌ تسهیلاتی و مدیریتی از سطوح بالای تا خودشان انجام نمی شود. استاندار عزیز؛ سخن کوتاه می کنیم و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل، آقای سعادت ، آمدنت را به فال نیک گرفتیم و انتخابتان را پرنده سعادتی نشسته بر شانه های آذربایجانغربی می دانیم، خیلی خوب می دانید زمان خیلی زودتر و سریع تر از آنچه که شما و ما می پنداریم در حال گذر است، به قول معروف: ((خیلی زود دیر می شود)) امروز را به فردا موکول نکنید، سهراب خیلی پیشتر مرده است، حداقل نوشدارویی برای حفظ وارثان سهراب تهیه کنید.در آخر ضمن خیر مقدم مجدد، بدانید که مردم این استان به امید و تدبیر دکتر روحانی امید ها دارند و اعتماد کردند و امروز شیخ نیز به شما اعتماد کرده است

پاسخ دهید

آگهی
دل نوشته های معروفی
iranibazar.comشبكه تجارت الكترونيك ايران
عصر امید
جهانگیرزاده

لوگوی پایگاه خبری تحلیلی جوان logo کد لوگو :