وب سایت خبری و تحلیلی جوان پرس

تاريخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۱|کد خبر: 9129|دسته: تازه ترین عناوین, عمومی


با حکم استاندار آذربایجان غربی بالاخره سرپرست فرمانداری شهرستان نقده منصوب شد.

 جوان پرس : از حدود ۲ سال قبل بود که زمزمه رفتن حسین یوسفی فرماندار سابق نقده بر سر زبانها جاری شد و هر روز  اسم یکی مطرح و در سه راهی حیدر آباد گیر می کرد و خود آقای یوسفی هم بلاتکلیف بود که می رود یا می ماند ، تا اینکه این هفته گذشته فرجی حاصل شد و این قرعه جدید از  هفت خوان رستم انتصابات استانی عبور کرد و مجید هاشمی که تا چند ماه قبل در کسوت فرماندار چایپاره مشغول بکار بود در این شهرستان حساس به  سمت سرپرست فرمانداری نقده منصوب شدند.
 
  شهرستان نقده یکی از شهرهای مهم در استان است و حتما والی آذربایجان غربی با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط حساس و کارنامه آقای هاشمی ، ایشان را روانه نقده کرده است. 
 
  با این حال به گزارش سایت استانداری ، در حکم  وحید جلال زاده استاندار آذربایجان غربی آمده است :
 
جناب آقای مجید هاشمی
 
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) ؛ نظر به سوابق ارزشمند ، تعهد اسلامی و توان اجرائی ، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان نقده تعیین و منصوب می نمایم.
 امید است با اتکال به خداوند سبحان و بر اساس شرح وظایف مصوب در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم منطقه و اجرای برنامه های دولت خدمتگزار موفق و موید باشید.
 معاون امنیتی و انتظامی استاندار در مراسم تودیع و معارفه : برای غلبه بر تحریم ها و خنثی کردن توطئه های دشمنان ، حفظ وحدت و همدلی بیش از گذشته ضروری است.

   معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی در جلسه شورای اداری شهرستان نقده با اشاره به نقش مردم شهرستان نقده در دفاع از کیان اسلامی گفت: مردم شهرستان نقده در پیروزی انقلاب شکوهند اسلامی و در دوران دفاع ممقدس نقش موثری ایفا کردند و تقدیم  ۸۰۰ شهید گرانقدر در راه حفظ نظام اسلامی حاکی از این مدعاست.

   عیسی قنبری با اشاره به اقدامات و موفقیت های دولتهای  نهم و دهم در طول خدمتگزاری خود در اجرای سیاستها و برنامه های داخلی و خارجی گفت : رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشات گوهر بارشان بدانها اشاره داشتند و از خدمات دولت قدردانی نموده اند.

 وی در ادامه بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی و رشادت های رزمندگان اسلام امنیت پایدار در کشور برقرار است گفت: امروز امنیت پایدار در کشور و بویژه منطقه ،مدیون شهیدان و رشادتهای ایثارگران ، جانبازان ، آزادگان و مردم انقلابی این خطه از کشورمان است که هرگز فراموش نخواهد شد .

 قنبری افزود : الحمدلله اقدامات و کارهای خوب و شایان توجهی در بخش های مختلف عمرانی ، تولیدی ، اقتصادی و فرهنگی  در شهرستان نقده انجام یافته و در حال انجام است ولی برای ملت شهید پرور و ولایی منطقه و شهرستان کافی نبوده و ضرورت دارد تمامی مسئولین با تعامل ، وحدت و همکاری تام ، دست در دست هم برای عمران و پیشبرد آبادانی آن قدمهای بلندتری بردارند .

  وی با تمسک به آیه شریفه « واعتصموا بحبل الله جمیعا” ولا تفرقوا » و فرمایش گهر بار حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه « عامل پیروزی ما وحدت کلمه بود » ، در شرایط کنونی کشور و فشار تحریمها و وجود برخی مشکلات ، موعد کنونی را زمان اتحاد و وحدت دانست و به عنوان یک ضرورت بر آن تاکید نمود .

   در پایان جلسه شورای اداری ، با قدردانی از تلاشها و زحمات یوسفی در دوران خدمت در پست فرماندار ، مجید هاشمی بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان نقده معرفی شد .     


1 پاسخ به “بالاخره فرماندار جدید نقده از سه راهی حیدر آباد گذشت !”

  1. I cannot thank you enough for the article.Much thanks again. Great.

پاسخ دهید

آگهی
دل نوشته های معروفی
iranibazar.comشبكه تجارت الكترونيك ايران
عصر امید
جهانگیرزاده

لوگوی پایگاه خبری تحلیلی جوان logo کد لوگو :