تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۳ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۸:۰۰ ب.ظ

   991 بازدید

آيين توديع و معارفه مديران كل پيشين و جديد پدافند غیرعامل استانداري با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

جوان پرس : آیین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید پدافند غیرعامل استانداری با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، علیرضا رادفر در آیین تودیع و معارفه مدیران کل پیشین و جدید پدافند غیرعامل استانداری که صبح امروز برگزار شد، از زحمات و تلاش های کارکنان این دفتر تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری با هوشمندی و درایت خاص خود آن را انتخاب نمودند تا آحاد مردم و مسئولان بر اساس آن و با اتحاد و همدلی در جهت بالندگی و پیشرفت میهن اسلامی گام بردارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت اخیر تیم مذاکره کننده هسته ای کشور در مذاکرات لوزان اشاره کرد و گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان با حمایت مقام معظم رهبری و رییس جمهور و مدیرت وزیر امور خارجه به موفقیت رسیده و امیدواریم این موفقیت نهایی گردد .

در ادامه این جلسه، “مرتضی رضائیه آزادی” به عنوان مدیرکل جدید دفتر پدافند غیرعامل استانداری معرفی و از زحمات و خدمات “فضل ا… نوروزی”مدیرکل قبلی این دفتر با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64862
دیدگاه خود را به ما بگویید.