تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۱.::. ساعت : ۲:۴۸ ب.ظ

   1770 بازدید

چرا وقت پز دادن که می رسد همه،این کسب مقام ها را نتیجه عملکرد خود می پندارند؟

پایگاه خبری تحلیلی جوان/شاید خیلی از مردم ایران ندانند ولی ورزشهای رزمی زیادی در ایران فعالیت می کنند که فقط و فقط یکی از این رزم ها کاملا ایرانی است و حتی فدراسیون جهانی آن نیز در ایران مستقر است! در 5 قاره جهان و در بیش از 20 کشور فعال است! شاید خیلی ها اسمی از رزم آوران نشنیده باشند ولی آنچه که واقعیت دارد این است که بیش از 1460 شهید و جانباز در زمان های گوناگون این رشته ورزشی تقدیم این انقلاب کرده است و آخرین شهید آن نیز شهید مصطفی ملایی در سال 90 شهر سردشت  به این درجه نائل آمده است.

حالا بعد از گذشت سی و دو سال این ورزش محروم از همه چیز در استان ما، سال گذشته توانسته برای دومین بار تیمش را در سکوی قهرمانی ببیند البته بدون حمایت مجموعه تربیت بدنی سابق و ورزش و جوانان امروز !

همین چند روز قبل نیز توانست دوباره بدون حمایت این مجموعه نام آور (ورزش و جوانان) مقام نائب قهرمانی کشور را در اصفهان در سه رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان بدست آورد و با افتخار دوازده تیم دیگر استانها را یکی بعد از دیگری شکست دهد. 5مدال طلا و 10 نقره و 15 برنز حاصل این تلاشهای بدون حمایت دولتی بود.

حالا بعد از این همه مقام آوری و این همه ایجاد شور و نشاط در جوانان پنجشنبه این هفته نیز تیم رزم آوران عازم مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی کشور بلژیک است. لازم است مخاطبان عزیز بدانند که تا الان که کمتر از سه روز وقت باقی است برای اعزام ،سازمان ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی به مدیریت آقای ملااحمدی حاضر نشده کوچکترین کمکی به این رشته بومی و با اهمیت انجام دهد!

کمکی که شاید یک هزارم رشته هایی چون والیبال نیز خرج نداشته باشد؟! یعنی چیزی در حدود چهار الی پنج میلیون تومان ناقابل! لازم است آقای ملااحمدی که زحمت می کشند و این همه تقدیر می کنند از ورزشکاران نمونه و راه یافته به المپیک و پاراالمپیک و لطف کرده و در رزومه مبارکشان در سازمان  مربوطه درج می نمایند و چندین میلیون نا قابل را به نصب و چاپ بنرهای ده روزه جهت اطلاع مردم می دهند،فکر ورزشهای دیگر از جمله رزم آوران و کشتی نیز باشند، که این همه برای چند میلیون تومان اینجا و آنجا از آبرویشان برای جذب این بودجه از بخش خصوصی خرج نکنند!

گفتنی است اسپانسر های دو میلیون تومانی دو سری قبل نیز آذر باطری ارومیه و افرا درب سلماس بوده اند که در اینجا از این عزیزان تشکر و قدردانی به عمل می آید. نمی دانیم چه دنیای غریبی است اینهمه برای کارهای بیهوده از جمله همایشهای بیهوده آنچنانی خرج می کنیم ولی وقتی کار به جاهای عملیاتی و بنیادی و ریشه ای می رسد حمایت که هیچ بلکه کمک معنوی هم نمی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7536
۱۰ دیدگاه

 1. sardar3 گفت:

  اقا ممنون حرف دل یک جامعه رو زدین

 2. عامی گفت:

  هر ورزشی برای آقایان برد تبلیغاتی و رزومه کاری باشه بها میدن وگرنه رزم ایرانی و ملی تنی چنده

 3. ورزش دوست گفت:

  من این جوانها رو میشناسم سالهاست از همه چیز شون خرج میکنن بدون یک ریال حق الزحمه یا تقدیر خشک و خالی هر روزهم باید جواب درخواستهای بی حساب کتاب کارکنان حقوق بگیر پرمدعای اداره ورزش رو بدن. با فیشهای حقوقی آنچنانیشان.
  ممنون از این همه صراحت

 4. مهدی گفت:

  شما نمیدونید چقدر آقای مدیر کل مشغله دارند یه بار برید ملاقاتش اگه تونستید ببینیدش ایشون هم وقت دارن حتماً بخونند
  این مطلب رو که نوشتید اضافه کنید رقم بودجه های میلیاردی سلیقه ای هیئتها رو که دوستانه آقای ایراندوست تخصیص میدند و سالنهاثی که با مزایده !!!!!!!!!! به کی ها داده میشه!!!؟

 5. sardar3 گفت:

  باسلام خدمت شما و مخاطبان این سایت
  من از آقای ملا احمدی و سایر دست اندر کاران یک سوال دارم
  چرا باید تیم رزم آوران آقایان که شامل55نفر از فایتر های خوب این استان هستند به دلیل نبود حمایت های مالی
  نتوانستند به مسابقات قهرمانی کشور وانتخابی تیم ملی اعزام شوند
  چرا یک بزیکن والیبال می تواند 550میلیون قرارداد ببندد اما این ها نتوانند کرایه اتوبوس خود را پیدا کنند

  غمی دل دردل نهان دارم که ترسم بر زان ارم زبان سوزد

 6. هادی گفت:

  به میمنت قدوم پربرکت معاون محترم وزیر ورزش وجوانان تیم آماده ی اعزام مسابقات انتخابی تیم ملی آقایان جهت اعزام به مسابقات جهانی بلژیک فقط بخاطر 2 میلیون تومان هزینه اتوبوس از اعزام به مسابقات بازماند!!!!!!
  این هم حمایت از رزم ملی و سرمایه ایرانی

 7. هادی گفت:

  توروخدا نظرات رو بذارین

 8. رسول گفت:

  آقای مدیر کل واقعاَ خجالت آوره معنی عدالت و ولایت پذیری هم فهمیدیم ! اینطوری از رزم ملی حمایت میکنید خانومهاشون یه هفته نیست نائب قهرمان کشور شدن جای آقایون ما از کدوم استان به بلژیک اعزام میشن مهمان نوازها!!!!!

 9. ذوالفقار گفت:

  اميدوارم با تغيير مديريت در ورزش وجوانان استان شاهد تعطيلي باند بازي ها و رانت خواريها و رسيدگي به چنين رشته هاي پرطرفدار و مظلوم و افتخار آفرين باشيم…
  با تدبير و اميد به آينده نزديك….

 10. عامي گفت:

  منم اميدوارم كليد تدبير دروازه طلايي صدور معنويت “رزم آوران ” روئ باز كنه … قفلش نكني ها….

دیدگاه خود را به ما بگویید.