تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۶ فروردین ۹۴.::. ساعت : ۳:۳۰ ب.ظ

   1164 بازدید

شهرام عباسی
سردار شهرام عباسی : سال گذشته بیش از یک میلیون لیتر مواد سوختی قاچاق در مرزهای استان کشف شد که نسبت به مشابه سال ۹۲ رشد ۶ درصدی را نشان می‌دهد.

جوان پرس : فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی در تشریح کشفیات و اقدامات سال گذشته این حوزه گفت: سال گذشته یک میلیون و ۱۰ هزار قلم انواع داروی قاچاق در مرزهای آذربایجان‌غربی کشف شد که نسبت به سال ۹۲ افزایش ۷۵ درصدی داشته است.

سردار شهرام عباسی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آمار کشفیات سال ۹۳ در مرزهای آذربایجان‌غربی اظهار داشت: سال گذشته بیش از یک میلیون لیتر مواد سوختی قاچاق در مرزهای استان کشف شد که نسبت به مشابه سال ۹۲ رشد ۶ درصدی را نشان می‌دهد.

فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی به افزایش ۱۵ درصدی کشف البسه و روسری در سراسر مرزهای استان اشاره کرد و افزود: سال گذشته ۴۳ هزار و ۸۶۱ ثوب البسه در استان کشف شد.

وی از افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی کشف پارچه در استان خبر داد و تصریح کرد : سال گذشته ۳ هزار و ۶۸۴ متر پارچه در آذربایجان‌غربی توسط نیروهای مرزبانی کشف و ضبط شد.

عباسی به بیان کشف احشام پرداخت و گفت : سال ۹۳ شاهد کاهش کشف منفی ۴۶ درصدی شتر و گوسفند و نیز افزایش دو درصدی مهار دواب قاچاقچان در استان بودیم.

فرمانده مرزبانی آذربایجان‌غربی بیان کرد: در این بازه زمانی ۲۳۴ راس گاو نیز در مرزهای استان کشف شد که نسبت به مشابه سال ۹۲ افزایش کشف ۱۵ درصدی را نشان می‌دهد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 64243
دیدگاه خود را به ما بگویید.