تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۴:۴۶ ب.ظ

   1260 بازدید

برای سردار آرزوی موفقیت داریم

همچنان که گزینه های زیادی برای جایگزینی آژیده معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی وجود دارد یکی از اصلی ترین گزینه ها سردار نصرتی فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی است. بر اساس گزارشهای رسیده ظاهرا سردار احمدی مقدم با رفتن یکی از بهترین فرماندهان خود به دستگاهی غیر از نیروی انتظامی مخالفت کرده و دست جناب آقای بیگی را از رسیدن به این گزینه مطلوب خالی گذاشته است. در هر حال هنوز نام سردار نصرتی از لیست گزینه های معاونت سیاسی استانداری پاک نشده است.

در هر حال ما برای جناب آقای نصرتی و همکاران صدیق وی مخصوصا در پلیس فتا که به حق با یک تلفن از یک جای خاص که نخواستند نام مکان و یا شخص فاش شود مدیر مسئول یکی از سایتها را برای تذکر دادن به یک خبر کاملا صحیح و بدون هیچ مشکلی از هر نظر به پلیس فتا می کشانند نهایت تشکر را میکنیم و برای سردار آرزوی موفقیت داریم.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 4225
۳ دیدگاه

  1. رضا گفت:

    ظاهرا آقای … که چند ماهی در استانداری فعالیت داشتند و نتوانستند مسئولیت روابط عمومی را تصاحب کنند خبرسازی های اینچنینی می کنند . پیشنهاد می کنم برای حفظ آبروی خبری تان هم که شده، سایت را به دم ایشان گره نزنید . علاوه بر خبرسازی های دروغ ، موارد دیگری هم هست

  2. I value the article post.Much thanks again. Awesome.

دیدگاه خود را به ما بگویید.